Şimdi Ara

Samsung Gear iconx 2018 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
5
Favori
12.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu bankolardaki güzel bayanlarlar veya müşteri hizmetlerindekiler bilmez, teknik bir konu bu... Siz servise kulaklıklarda ses kısılması var diye veriyorsunuz, form açıp alıyorlar; en az bir gün içinde teknisyenler tüm kontrollerini yapıyor ve ona göre temizleme kiti veriyorlar.
    Bu şekilde müracaat edin sorun çıkacağını sanmıyorum. Beni sonra müşteri memnuniyeti adına bile aradılar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • desparados_532 kullanıcısına yanıt
    Kargo yapayım diyeceğim, kargo parası İstanbul'dan ne tutar bilmiyorum

Servis veriyor ama ücretsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim yaşadığım sorunu başka arkadaşlar yaşıyor mu acaba

Sabah güzelce dinledim
    Şimdi taktım 2 kulaklıktan ses geliyor ama nasıl tarif etsem
    Mono ses gibi.
    Bassız , bir garip bu sorunu yaşayan varmı.
    Böyle olunca birkaç kez kulaklığı kutuya koyup bekliyorum şarj ışıklarını düzeldiği olmuştu.

Şuan ses bir garip, batarya dolu

Not: Bluetooth kapalı olarak da deniyorum dahili hafızadan çalarken de aynı , telefon ile alakası yok kısacası

• quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Bunu bankolardaki güzel bayanlarlar veya müşteri hizmetlerindekiler bilmez, teknik bir konu bu... Siz servise kulaklıklarda ses kısılması var diye veriyorsunuz, form açıp alıyorlar; en az bir gün içinde teknisyenler tüm kontrollerini yapıyor ve ona göre temizleme kiti veriyorlar.
    Bu şekilde müracaat edin sorun çıkacağını sanmıyorum. Beni sonra müşteri memnuniyeti adına bile aradılar...
    hocam bende aynı şekilde teknisyenlerle görüştüm,filtreleri tanesini 20 liradan vermek isteyen bile oldu,varın gerisini siz düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Kargo yapayım diyeceğim, kargo parası İstanbul'dan ne tutar bilmiyorum

Servis veriyor ama ücretsiz
    hocam kit halinde elinize geçerse,ücreti mukabilinde alabilirim sizden.
    Garanti kapsamında onarım talep ettiğinizde sizden para alamaz, Samsung merkeze şikayet edin. Bunun bir kusur olduğunu, sonraki satılan ürünlerde kutu içeriğine eklendiğini, başka servislerin ücretsiz olarak verdiğinide belirtin.
    Peşini bırakmayın, fırsatçılara haddini bildirmek lazım. Tüketici hakem heyetine bile başvurabilirsiniz. İngilizceniz var ise Samsug Kore merkezede yazın... Bu yönü ile Korelilerin ahlakından eminim ama bizdeki ahlaksız fırsatçılardan nefret ediyorum.

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    garanti kapsamında onarım talep ettiğimde,filtreleri ücretsiz değiştirip verdiler cihazı,dedim ben ayda bir bunun için gelmek istemiyorum,bir çok yetkili servis kit halinde kullanıcılara ücretsiz bunu sunuyor dedim,böyle bişeyden haberleri yok gibi gidip birileriyle konuştu vs,sonuç olarak isterseniz 2 filtreyi sipariş üzerine 20 tl'ye temin edebiliriz size dedi,ben zaten defalarca müşteri hizmetleriyle görüştüm böyle bir hizmetten'de böyle bir kitten'de haberleri yok,müşteri hizmetlerinin tek yaptığı şey size en yakın yetkili servisin numarasını vereyim demekten başka hiç bişey yapmıyorlar,ne yazıkki samsung türkiye rezil bir halde,hala bu yetkili servislerdeki başı boşluğu çözemedi.Herkes kafasına göre iş yapıyor,bütün gün bütün yetkili servisleri gezdim,sonuç maalesef olumsuz.
    4-5 adet var bende genelde ücretsiz kendileri değişiyor 1 paket kit de hediye verdiler, içinde 4-5 tane var sanırım

• Benim 8 ay oldu.zannederim spor yapmadığım için bende bir sorun olmadı filtre veya ses kısıklığı bakımından.ulkede ilk alanalardan biriyim ve benimkinden yedek filtre kiti çıktı.

• Arkadaşlar merhaba. Kulaklığı kullanıp kutusuna koyunca şarj ediyor, tamamen şarj olunca yeşil yanıyor sonra ışıklar sönüyor öyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 19 Şubat 2019; 8:21:8 >
  • Arkadaşlar bluetoothsuz olarak müzik dinlerken şarkıları sırayla çalıyor. Karışık çalmasının bir yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Arkadaşlar merhaba. Kulaklığı kullanıp kutusuna koyunca şarj ediyor, tamamen şarj olunca yeşil yanıyor sonra ışıklar sönüyor öyle mi?
    evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Arkadaşlar bluetoothsuz olarak müzik dinlerken şarkıları sırayla çalıyor. Karışık çalmasının bir yolu var mı?
    bildiğim kadarı ile yok

iki kere hızlı tıklayıp bir sonraki şarkıya geçebilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

bildiğim kadarı ile yok

iki kere hızlı tıklayıp bir sonraki şarkıya geçebilirsin..

Alıntıları Göster
    :/ Teşekkür ederim. Kulaklığı Note 9 yanında hediye vermişlerdi de yeni açmak nasip oldu. Beğendim epey :)
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Karışık oynatma veya çalma listesini oynatma için telefondaki Galaxy Wearable uygulaması kullanılıyor. Telefon ile bağlantısı kesildiğinde aynı şekilde devam eder mi, denemek lazım.
    Samsung Gear iconx 2018

Ayrıca Antreman ve Favoriler diye çalma listeleri var, bu listelere parça ekleyip onlarıda kendi içinde karışık dinleyebiliyorsun.
    Samsung Gear iconx 2018

İnternet tabanlı kullanıcı kılavuzunda dokunmatik yüzeyden Çalma Listeleri arasında geçiş yapıldığıda yazmakta ama ne hikmetse ben başaramadım:
    Samsung Gear iconx 2018

Edit: Birkaç deneme sonunda başardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 20 Şubat 2019; 15:23:29 >

• 6 aydır hiç problem yaşamadım.ama son bir haftadır kulaklıkda anlık parazit gibi kopma oluyor.bir satte 2 üç kere yapıyor.

• Bizimkinin papucu dama atılıyor şu an.
    2019 versiyonu tanıtiliyor.

• kulaklığı satmaya karar verdim farklı modeller deneyeceğim biraz

kutulu faturalı satarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Karışık oynatma veya çalma listesini oynatma için telefondaki Galaxy Wearable uygulaması kullanılıyor. Telefon ile bağlantısı kesildiğinde aynı şekilde devam eder mi, denemek lazım.

Ayrıca Antreman ve Favoriler diye çalma listeleri var, bu listelere parça ekleyip onlarıda kendi içinde karışık dinleyebiliyorsun.

İnternet tabanlı kullanıcı kılavuzunda dokunmatik yüzeyden Çalma Listeleri arasında geçiş yapıldığıda yazmakta ama ne hikmetse ben başaramadım:

Edit: Birkaç deneme sonunda başardım
    iPhone'da bu kulaklığa yönelik bir uygulama yok maalesef. Saata göre ve bandlere göre var sadece...

• Galaxy Buds geldi artık.simdilik 800 tl.yakında 650 falan olur.
    Fiyat inince iconx 2018 satıp Buds almayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.