Şimdi Ara

Samsung Gear iconx 2018 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
5
Favori
12.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgiler için teşekkürler genelde deep house tarz dinlerim bu tarzda da bass mid ve bass ağırlıklı oluyor o yüzden bass konusunda endişem olsun istemiyorum dediğim gibi telefonla gelen akg kulaklıkları kullanmışsınızdır onların bass kalitesi orts seviyede iconx onlara göre nerede kalıyor mesela daha mı tok yani ucurur mu beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Luzbel kullanıcısına yanıt
    sen alma kardeş
    Stok kulaklıklardan bi kaç tık ilerde diyebilirim. Baslar kulağı doldurur ama çok derinden vurmuyor. Sahne falan beklemeyin. Enstrüman algısı ayrımı kaynağın kalitesiyle doğru orantılı ama enstrumental parçalarda "vaybe!" dedirtebiliyor. Kablosuz aktarım başarısı çok iyi. Şöyleki aynı parçayı hem hafızasından hem telefon hem spotify üzerinden dinledim. Kayıp hissedilir seviyede değil. Kz orta seviye hifi zsr ile kıyaslarsak bass iki tık aqustik üç tık sahnede bayağı geri kalıyor. Gel gelelim konfor üst seviyede. Kulağımda kalıp uyuya kaldığım çok olmuştur. Kz zsr bir süre sonra ağrı ve detaylı seslerden beyni yorduğundan çıkartmadan gözlerimi kırpamam heralde. Bir müzik sever olarak yanımdan ayırmıyorum. Dışarı çıkarken yanımda diğerlerini evde bırakıyorum. Müzikte çok detaycıysanız tek başına idare etmez ama konfor bakımından vazgeçilmez olabilir.

Daha önce belirttiğim gibi Poweramp pro uygulaması ile nirvanaya ulaşırsın.

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    Ben birtürlü goohle asistanı voice command ile kullanamadım.neyi yanlıs yapiyorum acaba.
    Aktif gibi görünüyor.ama söylediklerimi yapmayıp geri deaktif oluyor

Ben birtürlü google asistanı voice command ile kullanamadım.neyi yanlıs yapiyorum acaba.
    Aktif gibi görünüyor.ama söylediklerimi yapmayıp geri deaktif oluyor

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Dün denedim çalışıyordu.
    Hangi telefon var sende

• Cihan kullanıcısına yanıt
    Samsung note fe var.
    Teledonda iyi çalısıyor asistan
    İconx voice comand durumuna geçiyor.asistan dinliyor ama tepki vermiyor

• Sonunda asistanı kullanabildim.sesimi duymuyormuş meğer.biraz sesimi yükseltince çalıştı.
    Ama her seferinde mikrofona dokunmak gerekiyor.sizlerde de mi böyle.

Voice Match Türkçe için aktif olmadığından sesimiz ile direkt "Ok Google" diyerek malesef asistanı devreye sokamıyoruz. Şu an için telefonda Google Widget ının olduğu ekranda, ekran açıkken "Ok Google" diyerek asistanı devreye sokabiliyoruz. Kulaklıkta asistanı uyandırıp sesli komut verebilmek için ise önce Google Ayarları ndan eller serbest modunda Bluetooth Kulaklıkların cihaz kilitli iken istek yapmasına izin verin.
    Samsung Gear iconx 2018
    Asistana komut göndermek için dokunmatik yüzeye uzun dokunmanız gerekiyor. Kulaklığın menüyü sesli okuması aktif ise "Voice Command" menü adını sesli duyacaksınız, sonra asistanın ses komutunu almaya hazır olduğu bildiren bir sesten sonra komutunuzu söyleyebilirsiniz.
    Samsung Gear iconx 2018

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Teşekkür ederim.

neden :/
    kulaklık programı gear dan asistanı açınca
    1 kere kulaklığa dokunuyorsun biraz bekleyip çekince sesli asistan devreye girip ses veriyor
    o an ok google yada hey google dediğinde sistem çalışıyor.

ama hala türkçe konusunda sıkıntı var , google nin pixel telefonları bile böyle.

İngilizce mikrofon sürekli dinleme modunda kalıyor ama türkçe de kalmıyor

-
    Telefon dilini ingilizce yapıp asistanı ingilizce yapınca iyi.
    Telefon ingilizce asistan türkçe olunca ilk başta iyi. Sonradan gene çalışmıyor.

Google home gibi olsa güzel olacak işte , Ah türkçe desteği hala tam bitmedi.
    Evet devamlı tekrar uyandirmaya çalışma cabası in sanı bezdiriyor.
    Neyse bakalım düzelir zamanla herhalde.
    Şu an aamsung one ui odaklandım.

• arkadaşlar iconx kulaklığımı servise vericem fakat faturası yok,servisler faturasız kabul ediyormu cihazı,seri numarasından vs.
  • desparados_532 kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız saati

Faturasız ürünlerin garanti süresini üretim tarihi itibarı ile hesaplıyorlar, bunuda seri numarasından tespit edebiliyorlar. 2018 versiyonu olduğu için her halükârda garanti kapsamında değerlendirilecektir.
    Ayrıca alınan yere ürün ile başvurarak fatura suretini veya oradan hangi tarihte alındığına dair belge talep edebilirsiniz. İkinci el aldığım bir ürün için Teknosa dan böyle bir belge almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 5 Şubat 2019; 18:41:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bütün Ankara'daki yetkili servisleri dolaştım, müşteri hizmetlerini 10 kere aradım, temizlik kiti konusunda yardımcı olan çıkmadı.

İstanbul'a yolun düşerse takarım bende var.

Bide İstanbul'un neresine yolun düşmesi var

teşekkürler hocam,söylediğim gibi bu samsungtan bir yol olmaz,böyle bir hizmetten haberleri bile yok kimsenin.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.