Şimdi Ara

Samsung Gear iconx 2018 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
213
Cevap
5
Favori
12.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tam zaman tutmadım ama uzun sürüyor, tahminen 1 saatten biraz fazla diyebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Tam zaman tutmadım ama uzun sürüyor, tahminen 1 saatten biraz fazla diyebilirim.
    Teşekkürler. Tam yeşil olunca tam şarj olmuş oluyor değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Evet, aynen öyle...

• Selam,

Kulaklığın uzun kullanımda sağlık için bir korumasi mi var acaba ?

Bu gün ses seviyesi inanılmaz derecede düştü de

• dvoca kullanıcısına yanıt
    Filitresi kirlenmiş ve tıkanmıştır, filitreleri değiştirince eski haline kavuşur. Kutu içeriğinde yedek filitreleri varsa değiştirin, yoksa servise uğrayıp garanti kapsamında yedek filitre ve temizleme setinizi alın. Daha detaylı bilgi için üstteki mesajlarıma bakabilirsin.

• Cevap için teşekkürler ama. Akşam (kapattiktan bir kac saay sonra) ses seviyesi normal e döndü.

Ondan soruyorum kendi içinde bi koruma sistemi mi var.

• kulaklıkları takmadan herzaman kutuyu açıp kapatırım şarj olduğunu görürüm 5-10 saniye bunu 2 kez yapıyorum.

Neden derseniz sanki arada ses düşüklüğünü bu yolla geçebildiğimi gördüm.

Sanki uzun süre kutuda kapalı durunca uyku modunda , direk açıp kulağa takınca istediğim performansı vermiyor.
  • arkadaşlar şu kulaklıkla internette hiç mikrofon testi görmedim. acaba kullananlardan dışarıda konuşma kapalı alan vs farklı alanlarda testini yapıp kaydını bizimle paylaşabilir mi? sesin iconx e nasıl geldiğini değil karşı tarafa nasıl gittiğini merak ediyorum fakat hiçbir yerde bilgi bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doggymania

arkadaşlar şu kulaklıkla internette hiç mikrofon testi görmedim. acaba kullananlardan dışarıda konuşma kapalı alan vs farklı alanlarda testini yapıp kaydını bizimle paylaşabilir mi? sesin iconx e nasıl geldiğini değil karşı tarafa nasıl gittiğini merak ediyorum fakat hiçbir yerde bilgi bulamadım.
    Ederim hocam aksama yuklerim yani deneyecegim aslinda

Kulaklikla ses kaydi yapmaya calisicam bakalim olmazsa baska telefonu ararim ordan yaparim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Ederim hocam aksama yuklerim yani deneyecegim aslinda

Kulaklikla ses kaydi yapmaya calisicam bakalim olmazsa baska telefonu ararim ordan yaparim

Alıntıları Göster
    arayip yapman daha iyi olur
  • Arkadaşlar şindi kulaklıkla işim bitti cihazın bluetoothunu kapattım kulaklığı çıkardım koydum, cihaz kendiliğinden kapanıyor değil mi? Saçma gelebilir ama emin olamadım

• AndOne kullanıcısına yanıt
    Sen telefonun Bluetooth unu kapat yada kapatma farketmez.

Kulaklık kutuya koyup kapağını kapattığın anda uyku moduna giriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan -- 22 Aralık 2018; 16:7:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    Cevap için saolun. Kutusu şarj ediyor , sürekli orda tutmuyorum hocam

• İnternetten ürünü almak için araştırdım ama temizleme seti gibi bir setten içerikte bahsedilmemiş bile. Şahsen çok arada derede kaldım.
  • -Nefer- kullanıcısına yanıt
    Kutu içeriği olarak belirtmemiş olabilirler. Hem temizleme setini çokda dert etmeyin, servise ilk uğradığınızda ücretsiz vereceklerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Kutu içeriği olarak belirtmemiş olabilirler. Hem temizleme setini çokda dert etmeyin, servise ilk uğradığınızda ücretsiz vereceklerdir.
    İlgin ve alakan için çok teşekkür ederim.
  • arkadaşlar eylül ayında kendime doğum günü hediyesi olarak aldım ancak müzikalite olarak gayet yeterli bulduğum günlük kullanım için ancak Bluetooth bağlı herhangi bir sorun yokken telefon çalıyor telefon veya kulaklık üzerinden gelen çağrıyı cevaplıyorum, konuşmaya başlıyorum ancak bir süre sonra kesilmeler oluyor konuşma sırasında konuşma için kullanılan cihazlardan direk kulaklık ismi yok olup bluetooth a bağla gibi seçenek çıkıyor. Bazende çağrı sırasında kopuyor bunun gibi bir sorun yaşayan oldumu sırf bu yüzden kulaklığı verimli kullanamıyorum. Bir çok deneme yaptım müzik dinlerken gelen çağrı esnasında çağrıyı cevaplıyorum karşı taraftan ses geliyor pat gidiyor hadi telefondan konuşmaya devam ediyorum konuşma bitiyor kulaklıktan müzik devam ediyor gibi gibi bana bu konuda bir yol gösterecek olan varmı yoksa direk servisemi danışssam?
  • Torcher kullanıcısına yanıt
    İstersen bir sıfırla

En son ki yazılımı kur , eğer kurulu değilse.

Bende hiç kesilme olmuyor.

Ama ne zaman otobüs durağına gitsem artık arabalardan mı bilmem parazit yapıyor hafif gidiyor , bende duraktan öteye gidiyorum :)

• Cihazdan çok memnunum.Rock ve metal müzik dinliyorum.Ayrica poweramp pro kullaniyorum.ikisi resmen mukemmel bir iş çıkartiyor.

Tek negatif gördüğüm nokta telefon konuşması esnasında karşıya ses biraz az gidiyor.

• Ortam sesi olayı cok iyi.

Hatta okadar iyiki otobüsün arkasında konuşanları bile net duyuyorum.🤣🤣🤣
    Sanki casusluk malzemesi gibi.ortam sesi dinleme hesabı.😎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 7 Ocak 2019; 12:29:34 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.