Şimdi Ara

Samsung Gear Fit 2 [ANA KONU] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
911
Cevap
17
Favori
75.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ikinci el gear fit 2 aldım. uzun süre kullanılmamış ve şarj edilmemiş.
    önce telefonun adaptörüne bağlayarak şarj etmeye çalıştım cihaz hiç tepki vermedi. daha sonra doğrudan bilgisayarın USB girişine bağlayarak şarj etmeye çalıştım, bunu yapınca ekrana şimşek resmi gelip hemen kayboldu.
    1 saattir bir ilerleme görünmüyor. USB'den çıkarıp tekrar taktığımda yine şimşek resmi görünüp anında kayboluyor.
    Sizce problem nedir ve nasıl çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: girdap7

ikinci el gear fit 2 aldım. uzun süre kullanılmamış ve şarj edilmemiş.
    önce telefonun adaptörüne bağlayarak şarj etmeye çalıştım cihaz hiç tepki vermedi. daha sonra doğrudan bilgisayarın USB girişine bağlayarak şarj etmeye çalıştım, bunu yapınca ekrana şimşek resmi gelip hemen kayboldu.
    1 saattir bir ilerleme görünmüyor. USB'den çıkarıp tekrar taktığımda yine şimşek resmi görünüp anında kayboluyor.
    Sizce problem nedir ve nasıl çözebilirim?

kendi problemimi kendim çözdüm :)
    cihazı şarja taktım şimşek resmi gidince hızlıca çıkarıp tekrar taktım aynı şekilde şimşek resmi ekranda sabit kalana kadar 6 kere çıkar tak yaptım şuanda şarj dolmaya başladı.
    aynı sıkıntıyı yaşayanlara yardımcı olur sanırım.

• girdap7 kullanıcısına yanıt
    O sıkıntı arkadaki şarj noktalarının oksitlenmesinden kaynaklanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, cihazın orijinal kayışı soyuldu, yeni kayış almak istiyorum fakat sadece hepsiburada'da case 4u adlı markanın kayışları var. Aranızda daha önce kullanan var mı ? Ya da başka bir öneriniz var mıdır? Çinden almak istemiyorum da. Şimdiden teşekkürler...

• Merhabalar, telefon saatim ile gear saatim senkronize olmuyor 2 gündür. Gear da tr saatinden 1 saat ileride. İki gün önce telefonda bir saat kendini geri aldı. Onu düzelttik ama bu bizim yaz saati uygulaması işleri karıştırdı. Sizlerde durum nasıl.
  • yildiray35 kullanıcısına yanıt
    Telefondaki saat ayarlarından Moskova+3 seçince düzeldi bende.
  • Xiaomi Miui 9 kullanıp da bağlantı sorunu yaşayan var mı?

• acil bu cihazdan lazım SATMAK İSTEYEN PM

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm attım
  • Egeozbaran kullanıcısına yanıt
    Çinden almak istemiyorsun da o caseu kılıfını aynısı 8 lira çinden, ben aldım çok da güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Xiaomi Miui 9 kullanıp da bağlantı sorunu yaşayan var mı?

Yok mu arkadaşlar 😁

• son uygulama ve ios güncellemesinden sonra fit 2 nin iphone ile kullanmak neredeyse imkansız hale geldi

adam gibi bir güncelleme gelmeyecek gibi görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogun54

son uygulama ve ios güncellemesinden sonra fit 2 nin iphone ile kullanmak neredeyse imkansız hale geldi

Xiaomi mi 9 güncellemesinden sonra ben de kullanamaz hale geldim.
  • Hârimi kullanıcısına yanıt
    bu olay tamamen samsung un kendi uygulamasını adam gibi güncellememesi ile alakalı

sıfırını ağazada 700 liraya satıyorsun bari uygulamasınıda adam gibi güncelle dimi
  • Diğer antrenman modu 5 dk 50 kalori oturduğum yerden ölçtüm.. 5 dk ip atladım 53 kalori.. bu nasıl bir ölçümdür kafadan atmasyon.. nabzın atış hızının hiç mi önemi yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mcraeconrad -- 10 Kasım 2017; 17:2:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogun54

son uygulama ve ios güncellemesinden sonra fit 2 nin iphone ile kullanmak neredeyse imkansız hale geldi

Ben gayet kullaniyorum, iOS 11, 11.0.1, 0.2, 0.3, 11.1 ve simdi 11.1.1 ile ve bu sirada gelen tum Gear Fit guncellemeleriyle sorunsuz kullandim, kullanmaya da devam ediyorum.
  • ilginç benim cihazların birinde sorun var belkide

ya fit2 de yada 8plus da
  • Verileri hesabıma senkronize edemiyorum, 21 Ağustos'ta kaldı en son aktarım. Senkronize yap desem bile dönüp duruyor. Çözümünü bilen var mı?o

• Güncelleme mi geldi? Benim güç tasarruf modu ekranı değişmiş

• P10 plus ta Bluetooth eslesmiyor birde uygulama açılmıyor arkadaşlar neden olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestanime -- 15 Kasım 2017; 18:10:59 >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.