Şimdi Ara

*** SAMSUNG GALAXY Y S5360 *** (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.781
Cevap
12
Favori
229.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, iyi forumlar. Samsung Galaxy Y GT S5360 kullanıcısıyım. Telefonda kayıtlı isimler (Ad, soyad, firma ismi v.s.) oldukça uzun. Gelen arama olduğunda isim kaymıyor, sadece ekrana sığan kısmı görünüyor. Halbuki çift sim kartlı eski karadüzen samsung'ta bile vardı isim kaydırma özelliği.
    Bu özelliği bir program indirerek elde edebilir miyim? Ya da 500-600 TL üst sınır ile alabileceğim hangi Galaxy'de bu özellik var?
  • Ekranin kalvyesi resimdeki gibi oldu nasil eski haline dondurebilirim

http://imgur.com/88Zx7so.png

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nunogomes21

Ekranin kalvyesi resimdeki gibi oldu nasil eski haline dondurebilirim

http://imgur.com/88Zx7so.png

Ayarlar-dil ve giristen samsung klavyeyi secin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oysa O kullanıcısına yanıt
    kabloyu bağladıktan sonra telefonun üst menüsünde bağlantıyı onayla dye bişiey cıkıyo ona basmadan bilgisayarda göremezsin
  • merhaba arkadaşlar telefonum birden bire kapandı ve kendi kendine açılıp kapanmaya başladı samsung logosu geliyor fakat tekrar başa dönüyo ta ki bataryayı çıkarana kadar format ta attım ses+ power+ home tusu ıle fakat düzelmedi. ben birde pc ye bağlayıp sürümm güncellemesini denemek istedim KİES ile yalnız telefon pc de gözükmüyor dosya konumu gelmıyor (başka telefonu goruyor ) ama şarj oluyor yanlız KİES de bağlanmıyor telefoncuya vermek ıstemıyorum yardım edebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan24

merhaba arkadaşlar telefonum birden bire kapandı ve kendi kendine açılıp kapanmaya başladı samsung logosu geliyor fakat tekrar başa dönüyo ta ki bataryayı çıkarana kadar format ta attım ses+ power+ home tusu ıle fakat düzelmedi. ben birde pc ye bağlayıp sürümm güncellemesini denemek istedim KİES ile yalnız telefon pc de gözükmüyor dosya konumu gelmıyor (başka telefonu goruyor ) ama şarj oluyor yanlız KİES de bağlanmıyor telefoncuya vermek ıstemıyorum yardım edebilir misiniz ?

Şu konu size yardımcı olacaktır.http://forum.donanimhaber.com/m_91563765/f_//tm.htm

• 2.5 yıldır kullanıyorum ciğerinin bilirim istediğinizi sorabilirsiniz
    Çok sorunsuz bir cihaz sağ cancel tuşu dışında hala hiçbir sorunu yok fakat bellek alanı çok az whatsapp kurduktan sonra size pek bir yer kalmıyor ve ne yazik ki güncelleme de yok bu telefonda ama ucuz yollu alınıp kullanabileceğiniz bir telefon özellikle küçük olması ve cebe girmesi yönüyle küçüklere hitab eder.
  • arkadaşlar güncel kullanan varmı telefonu bilmiyorum ama elimde şuanda tel mevcut ancak şarja taktığım zaman sürekli şarj az diyip kapanıyor. sanırım şarj soketi bozuk. servise verip 60-70 tl tl, tel fiyatının nerdeyse yarısını buna vermek istemiyorum . internetten socket siparişi versem kendim değiştirebilirmiyim, bu konuda bilgili arkadaşları bekliyorum?
  • arkadaşlar güncel kullanan varmı telefonu bilmiyorum ama elimde şuanda tel mevcut ancak şarja taktığım zaman sürekli şarj az diyip kapanıyor. sanırım şarj soketi bozuk. servise verip 60-70 tl tl, tel fiyatının nerdeyse yarısını buna vermek istemiyorum . internetten socket siparişi versem kendim değiştirebilirmiyim, bu konuda bilgili arkadaşları bekliyorum?
  • Merhaba, bu telefonda numara engelleme nasıl yapılıyor. bulamadım ben ne denediysem o seçenek çıkmıyor. Uygulamalara da güvenmiyorum açıkçası.
  • Eski telefonum..
    Telefon resmen efsane. Telefon açıkken denize düştü yaklaşık yarım saat denizde kaldı içi açılıp pirince koyuldu çalıştı. Telefon yaklaşık 2.5 metrelik tavana fırlatıldı yere düştü sadece batarya çıktı hala sağlam. En az 100-150 kere yere düştü hala sağlam. Ve yeni telefona geçtikten sonra fabrika ayarlarına döndürüp tam olarak şarj ettim ve beklemeye bıraktım ve sonuç 7 gün bekleme süresi aldı hala devam ediyor süre şarj az uyarısı almadı

• Beyler bu telefon whatsap açar mı bilen var mı?

• Bu telefonu hala kullanan var mi ?

Ben is hatti yaptim. Sadece wp kullaniyorum. Ancak sms engelini bulamadim

• PunkBunny kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba telefona whatsapp yüklemeyi nasıl başardınız. Eski sürüm whatsapp mı yüklediniz. Anlatabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus334

hocam merhaba telefona whatsapp yüklemeyi nasıl başardınız. Eski sürüm whatsapp mı yüklediniz. Anlatabilir misiniz
    eski sürüm yükledim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

eski sürüm yükledim hocam

Alıntıları Göster
    Merhabalar. Babama da whatsapp olan 1 yil falan isini gorsun diye bu telefondan alasim var. Sorunsuz kullaniyorsunuz degilmi whatsapp.ı

• quote:

Orijinalden alıntı: maydoganlar1156

Merhabalar. Babama da whatsapp olan 1 yil falan isini gorsun diye bu telefondan alasim var. Sorunsuz kullaniyorsunuz degilmi whatsapp.ı

Alıntıları Göster
    Video fotograf gonderiminde bazen sikinti yasiyorum. Klavyesiyle yazmak cok zor ayrica tavsiye etmem

• Anladim hocam butce max 300 tl ne alabilirmki baska. Hb.de 250tl bu tlfon

• quote:

Orijinalden alıntı: maydoganlar1156

Anladim hocam butce max 300 tl ne alabilirmki baska. Hb.de 250tl bu tlfon
    gm discovery s3

en azından bunların birisini alında adam telefonun başında sinir krizi geçirmesin.
  • şey acaba whatsapp ın linkini atabilir misiniz (tabi çalışıyorsa) ve arayan kişinin sesini değiştirmeki için ne yapmalıyım arkadaşlar uygulama varmı acaba

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.