Şimdi Ara

Samsung Galaxy Y DUOS S6102 Android (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
2
Favori
41.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende çift hatlı alacağım
    ama androidlerde bir hattan konuşma yaparken öbür hattan arayanlar sizi kapalı ulaşılamıyor görüyor
    bu telefonda bu sorun ortadan kalkmış mı?
  • Aynı anda 2 hat aktif değil.Ama sim kart ayarlarına girip "Çift sim kart her zaman açık" seçeneğine tıklarsanız ve kartların her birine kendi numaralarını yazarsanız iki hattı birbirine yönlendirmiş olursunuz.çağrı bekletme özelliği de açılırsa bir hattan konuşurken kapalı görünen hatta gelen çağrıyı o sırada konuştuğunuz hatta yönlendirip görebilirsiniz.
  • Flash player 11 yükledim.Flash ve internet tarayıcı ile ilgili 2 dosya linki veriyorum.
    Flash player bir rus sitesinden indirilecek, UC browser tarayıcının son sürümünü de biri türkçeleştirmiş.
    Önce UC browseri sonra da flash player ı kurup deneyin.daha önce flash 11 isteyen ve açılmayan sayfaları gören arkadaşlar aynı sayfaları bir daha deneyip bilgi verirlerse sevinirim.Ben telefonu yeni aldım ve ilk akıllı telefonum..anlamam hangisi kaç versiyonda açılır
    Flash 11 sitesi :http://files.mail.ru/2RU151
    UC browser 8.7 linki :http://www.mediafire.com/?g29cks94ftchqec

• arkadaşlar,önceki gönderilerde verilenwww.whatismyflashplayerversion.com adresinden baktığımda,bir önceki mesajımda verdiğim ve flash player 11 versiyonu olduğu yazan rus sitesinden alınma dosyanın versiyonunun 10.0.22 olduğunu gördüm.telefondaki kurulum bilgilerinde ise flash 11 yazıyor anlamadım bu işi ama kurmak isteyenlerin bilgisine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutup_Kurbasi

arkadaşlar,önceki gönderilerde verilenwww.whatismyflashplayerversion.com adresinden baktığımda,bir önceki mesajımda verdiğim ve flash player 11 versiyonu olduğu yazan rus sitesinden alınma dosyanın versiyonunun 10.0.22 olduğunu gördüm.telefondaki kurulum bilgilerinde ise flash 11 yazıyor anlamadım bu işi ama kurmak isteyenlerin bilgisine.

Ben herseyi denedim. Flash player içeren sitelere girmiyor root gerekiyor. Eger rootsuz yapan olursa lütfen yazsın. Uc browser hepsi hikaye.

• 3 aydir kullaniyorum. Sistem bellegi azaliyor uyarisi disinda sorunsuz. Batarya omru uzun. Dev ekranli zirt diye 20 saatte sarji biten android cihazlarina nispet 3 gunu buluyor normal kullanimda. Batarya buyuk ve 1300 mah super olmus. Cozum bence kesin root. Ayrica elemanin biri kendi yapti diye habre wcdma yi kodlarla acin demis ben boyle bir sorunu hic yasamadim koda modada girmedim. Aldigimda 3 ay once yazilimini kendi menusunden guncelledim. Alan az uyarisi bence virusten ve bazi programlarin silindigi halde sistem bellegini isgal etmesindendir. Ben root a karar verdim. Nette 4.1 guncellemesi custom olarak yeralmakta bunu yukleyip bilgi yazacagim. Ben flash 11 i guncelleme sonrasi yukledim flash sitelerinin cogunu cozuyor.

Alın Size ArmV6 işlemcilere özel Flash Player 11

Zipsiz direkt .apk uygulaması

http : / /s p e e d y.sh/T49AS/Adobe-FlashPlayer-11.0.1.152.apk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atylantos -- 29 Kasım 2012; 11:13:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba bu telefonda modem olarak kullanılma özelliği varmı ?

(hotspots) özelliği imiş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsew

merhaba bu telefonda modem olarak kullanılma özelliği varmı ?

(hotspots) özelliği imiş?

Evet var. Nedense ismini farklı vermişler. Lisans ödememek için herhalde :))

Kablosuz Ağ Ayarları
    Bağlanabilir ve Taşınabilir Wi Fi alanı seçeneğinden yapıyorsunuz.

• bende aldım güzel telfon hafıza sorununu karta taşı programıyla çözdüm güel telefon ekran çözünürlüğü düşük şimdilik
  • MRBLAR BEN BU TLFONU YAKLAŞIK 4 AYDIR KULLANIYORUM VE ÇOK MEMNUNUM ŞARJI 3 GÜN GİDİYO KONUŞURSAM MSJLAŞIRSAM 2 GÜN ...ÇİFT SİM OLMASI BAZEN İYİ BAZEN kötü..bazen hatları karıştırırmışm vodafoneden çekicem msjı avedan çekermişm dalgınlık işte ( avea 500 tl girdirdi bana ayrı mesele ) ..ya arkadaşlar ben bu tlfnun msj mms ayarlarını bir türlü bulamadım mesema avea sim servis nosu yok veya ileti raporu msj karakteri bilmm ne yok arkadaş yok nerdee bu sms ayarları yaaahuuu..sadece taş süpür t9 giriş dili var ama iletim raporu yok karakter indirgesi yok...bilen varsa söylesin yahuuu ama kamerası harika herkes bayıldı arkadaşta ace var üst model 5 mp bunun yannda halt etmişşş yeminle
  • bu telin başka modeli var s 7562 yei girdi Türkiye piyasasına kıssaca şunu söyleyeyimm.... sakın almayın bu telefonu... faturanızda süpriz yaşamak istemiyorsanız almayın sakın... hatları birbirine yönlendiriyor,, eğer konuşma sırasında diğer hattınızı arayan birinin çağrısını açarsanız,, diğer hattınıza yönlendirme ücreti yazacaktır...
  • Hatları karıştırması kötü bir durummuş gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawas44

bu telin başka modeli var s 7562 yei girdi Türkiye piyasasına kıssaca şunu söyleyeyimm.... sakın almayın bu telefonu... faturanızda süpriz yaşamak istemiyorsanız almayın sakın... hatları birbirine yönlendiriyor,, eğer konuşma sırasında diğer hattınızı arayan birinin çağrısını açarsanız,, diğer hattınıza yönlendirme ücreti yazacaktır...

Savaş Bey aynı sorun Galaxy s 7562 duo bu telefonda da mı var yani ? çift işlemci olsa bile sorun yapıyor mu diyorsunuz ?
  • BU TELEFON ÇİFT İŞLEMÇİLİ DEGİL TEK İŞLEMCİLİ SANA İŞLEMCİ BÖLÜNMESİ VAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: leoxbjk

quote:

Orijinalden alıntı: sawas44

bu telin başka modeli var s 7562 yei girdi Türkiye piyasasına kıssaca şunu söyleyeyimm.... sakın almayın bu telefonu... faturanızda süpriz yaşamak istemiyorsanız almayın sakın... hatları birbirine yönlendiriyor,, eğer konuşma sırasında diğer hattınızı arayan birinin çağrısını açarsanız,, diğer hattınıza yönlendirme ücreti yazacaktır...

Savaş Bey aynı sorun Galaxy s 7562 duo bu telefonda da mı var yani ? çift işlemci olsa bile sorun yapıyor mu diyorsunuz ?

telpa tatmin edici cevap verecektir.. 444 lü bir numara.. 7562 için söyledim hepsini zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutup_Kurbasi

Flash player 11 yükledim.Flash ve internet tarayıcı ile ilgili 2 dosya linki veriyorum.
    Flash player bir rus sitesinden indirilecek, UC browser tarayıcının son sürümünü de biri türkçeleştirmiş.
    Önce UC browseri sonra da flash player ı kurup deneyin.daha önce flash 11 isteyen ve açılmayan sayfaları gören arkadaşlar aynı sayfaları bir daha deneyip bilgi verirlerse sevinirim.Ben telefonu yeni aldım ve ilk akıllı telefonum..anlamam hangisi kaç versiyonda açılır
    Flash 11 sitesi :http://files.mail.ru/2RU151
    UC browser 8.7 linki :http://www.mediafire.com/?g29cks94ftchqec

Bu şekilde flash player calıştı. İbb trafik gibi programlar flash player destegi istiyor.bu sayede kullanmaya basladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• s7562 ile ilgili duyduğuma üzüldüm, s6102yi uzun süre kullandım artık ihtiyaç kalmadığından ihtiyacı olan bi arkadaşa satabilirim, pmden ulaşırsınız,aynı şekilde android olmayan b5722 de var, çift hat kullanma zorunluluğum kalktı ortadan bu yüzden temizlik yapıyorum bende :) çift hat güzel ama böye bilmediğimiz sonradan duyduğumuz garip şeyler çıkınca can sıkıyor, mesela 7562 cidden saçma olmuş bi de o kadar reklam yapıyolar çift hat aktif diye,
  • Gereksiz bir telefon oldugu kanısındayım. Bunun fiyatına çok daha iyi telefonlar alınabilir. Boşbeleş bir android modeli.
  • Bu telefondan elimde var sıfır ayarında
    12 aya yakın garantisi var,
    fiyatı 330 tl isteyen pm atabilir.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.