Şimdi Ara

Samsung Galaxy Y DUOS S6102 Android

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
2
Favori
41.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Android ile buluşuyor

Hibrit Çift SIMHibrit çift SIM’in güzelliği, ilk hatta 3G veri indirirken ikinci hatta sohbet veya mesajlaşmaya devam edebilmektir; hibrit modu her ikisini de eş zamanlı olarak yapmanıza olanak tanır. İster mesajlaşma veya veri indirme, ister iş veya oyun olsun, her bir hesabı nasıl kullanmayı planladığınıza bağlı olarak en iyi tarifeyi seçin. Bulunduğunuz yerdeki sinyal kuvvetine bağlı olarak daha iyi olan mobil hizmet sağlayıcıyı bile seçebilirsiniz.

Zarif Ergonomik Dizayn

Cömert bir genişliğe sahip 3,14” tam dokunmatik ekran, videolarınızı, web sayfalarınızı ve mobil uygulamalarınızı ödün vermeksizin gerçek bir keyifle kullanabilmeniz için parlak ve net görüntü kalitesiyle sabit bir şekilde görüntülemeye olanak tanır. Görünümünüze ekstra bir şıklık kazandıran ince metalik kenara sahip, hoş ve ince minimalist tasarımını herkes beğenecektir. Yalnızca 11,95 mm’lik incelik, telefonu tüm gün elinizde tutmayı istemenize neden olacak memnuniyet verici ergonomik kavrama ile tasarlanmıştır.

Zengin Smartphone Deneyimi

Smartphone deneyiminiz Android’in Gingerbread işletim sistemiyle başlar; kolay öğrenilen kullanıcı dostu arayüzünde gezinmek bir keyiftir. Önceden yüklenmiş Google Mobile Service ve buna ait Sesli Arama, Android Market, Gmail ve diğer Google hizmetlerinin zevkini süreceksiniz. Kimlik veya parola olmadan giriş yapabileceğiniz ChatON (ayrı olarak indirilebilir) üzerinden ücretsiz global mesajlaşma ile tüm sosyal iletişim ihtiyaçlarınızı gerçekleştirin veya Social Hub’ın anlık mesajlaşma özelliğini ya da yerel Facebook ve Twitter uygulamalarını açın. Samsung Apps’te cihazınıza indirebileceğiniz binlerce uygulama ve dijital içerik bulunmaktadır.

WİFİ

832 MHz İşlemci

3 MP Kamera

3,5 mm Kulaklık girişi

• Hibrit Çift SIM
    • Zarif Ergonomik Dizayn
    • Zengin Smartphone Deneyimi
    • WiFi

Platform

850 / 900 / 1 800 / 1 900 MHz GSM&EDGE frekans
    900 / 2 100 MHz 3G Band
    GPRS Ağ ve Veri: 850 / 900 / 1 800 / 1 900 (Bağımlı birim)
    EDGE Ağ ve Veri: 850 / 900 / 1800 / 1900 (Ana birim)
    3G Ağ ve Veri: HSDPA7.2
    Android 2.3 (Gingerbread)
    Android Tarayıcı

Ekran

262 K Renk TFT Teknolojisi
    320 x 240 Harici .Çözünürlük
    3,14" Harici Ekran Boyutu

Video

Video oynatıcı
    Video Kayıt
    Video Mesajlaşma
    Video Akışı
    Dokunmatik ekran klavyesi

İş ve Ofis

Belge Görüntüleyici
    Çevrimdışı Mod: Uçak Modu
    Ses kayıt

Kişisel Bilgi Yönetimi

Takvim
    Saat
    Alarm
    Hesap Makinası
    Not Defteri

Tasarım

Tam Dokunmatik

Pil

1 300 mAh Pil Kapasitesi

Müzik ve Ses

Müzik Çalar: MP3 / AAC / AAC+ / AMR / AMR-NB / eAAC+
    Polifonik zil sesleri
    MP3 zil sesleri
    DRM v1.0 Full (FL, CD, SD)
    DNSe ses teknolojisi

Mesajlaşma

Mesajlaşma: SMS / EMS / MMS
    Tahminli Metin Girişi T9: MMS 1.2
    E-posta (POP3, IMAP4, SMTP, SSL, TLS)
    Gtalk

Arama İşlevi

Arama Süresi
    Arayan Bilgisi
    Arama Kayıtları
    Konferans görüşme
    Hoparlör modu

Fiziksel Özellikler

109,8 x 60 x 11,95 mm Boyut
    109 g Ağırlık

Kamera

3 Megapiksel kamera
    Dijital yakınlaştırma
    Çekim modları
    Fotoğraf efektleri
    Beyaz dengesi

Eğlence

Duvar kağıtları
    FM Radyo
    RDS

Bağlantı

BT 3.0 HS Bluetooth
    2.0 Yüksek Hızlı USB
    WAP 2.0 / HTTP
    USB Yığın Depolama mevcut
    Android Internet HTML Tarayıcısı
    SyncML (DM) 1.2, FOTA
    WIFI 802.11b/g/n
    AGPS Desteklenir
    Samsung Kies

Diğer Bilgiler

Cep Telefonumu Bul özelliği
    Kapasitif Dokunmatik Ekran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 26 Temmuz 2012; 18:24:17 >

• Bu telefon türkiyede yok sanırım, heryerde tanıtımı var, ne zaman satışa sunulur?
  • telpa 'ya sordum bir tarih veremediler. Samsung'a sorun diye cevap verdiler. Samsung 'u arama fırsatım olmadı.
  • samsungu arıyınca distribütorlere sorun diyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: aet330

samsungu arıyınca distribütorlere sorun diyolar

Bizim ülkede ne yolunda gidiyor ki bu gitsin.Herkes her işi birbirine ittiriyor. Hiç kimsenin de birbirinden haberi yok
  • http://www.gsmtamir.net/teknoloji-haberleri/13021-samsung-galaxy-y-duos-s6102-incelemesi-ozellikleri-fiyati-eksikleri-turkiye.html

bu sitenin incelemesinde adobe flash desteği yok yazıyor. internet 'de sörf yaparken sıkıntı yaratacak bir durum diye biliyorum , öyle mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leoxbjk -- 15 Mayıs 2012; 15:52:49 >
  • webdenal.com toplam maliyeti 554 tl olarak satışa çıkardı sipariş verdim, hayırlı olsun.

http://www.webdenal.com/samsung-s6102-galaxy-y-duos_438785.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aet330 -- 21 Mayıs 2012; 5:29:43 >
  • İzlenim ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Hayırlı olsun.
  • Sayın aet330 öncelikle telofonunuz hayırlı olsun.Güzel günlerde kullanırsınız inşaallah.
    Acaba zahmet olmazsa aşağıdaki konularda bilgi verebilir misiniz?
    1-2 hatta aynı anda aktif mi? Yani tek bir düğmeye tıklayarak diğer samsunglarda olduğu gibi hat değiştirebiliyor muyuz?
    2-Uygulamalardaki hızı nasıl? (Çünkü bana işlemcisi muadillerine göre düşük geldi)
    3-Pilin ortalama süresi ne kadar?
    Saygı ve selam ile ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aet330

webdenal.com toplam maliyeti 554 tl olarak satışa çıkardı sipariş verdim, hayırlı olsun.

http://www.webdenal.com/samsung-s6102-galaxy-y-duos_438785.html

Telefonunuz hayirli olsun, sizden yorumlari bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leoxbjk

http://www.gsmtamir.net/teknoloji-haberleri/13021-samsung-galaxy-y-duos-s6102-incelemesi-ozellikleri-fiyati-eksikleri-turkiye.html

bu sitenin incelemesinde adobe flash desteği yok yazıyor. internet 'de sörf yaparken sıkıntı yaratacak bir durum diye biliyorum , öyle mi ?

Webdenal.com da adobe flash destegi var yaziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdal73

1-2 hatta aynı anda aktif mi? Yani tek bir düğmeye tıklayarak diğer samsunglarda olduğu gibi hat değiştirebiliyor muyuz?
    2-Uygulamalardaki hızı nasıl? (Çünkü bana işlemcisi muadillerine göre düşük geldi)
    3-Pilin ortalama süresi ne kadar?

1- 2 hatta aynı anda aktif. Üsteki bildirim barını aşağı indirerek istediğiniz hattı seçebiliyorsunuz. İnternet veri iletişimini sizin seçtiğiniz tek bir hat üzerinden yapıyor.
    2- Üst model cihazlarla kıyaslarsanız uygulamalardaki hız düşük. Bir uygulamaya girmek bazen 5-6 saniyeyi geçebiliyor.
    3- Benim kullanımıma göre pil 2 gün dayanıyor. (Bu tamamen kişinin kullanımına göre değişir.)
    4- Flash desteği var.
    5- Fotograf kalitesi vasat. Ayrı bir led aydınlatması yok.

Çift hatlı akıllı telefon kullanmak istiyorum diyorsanız iyi bir seçim. Bu cihazı üst seviye modellerle karşılaştırırmak haksızlık olur. Sonuçta fiyat performans oranı oldukça iyi.
  • mavibidik arkadaşım bir sorum olacak birinci hatla görüşme yaparken ikinci hattan çağrı alınabiliyormu bence bu çok önemli. cevabınız için şimdiden teşekkürler.
  • Malesef bir hatta konuşurken diğer hattan çağrı alamıyorsunuz. Karşı tarafada telefonunuza ulaşılamadığı bilgisi gidiyor.
  • [ROOT][UNROOT][CWM] Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 [GUIDE]

http://forum.donanimhaber.com/m_62162386/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavibidik

Malesef bir hatta konuşurken diğer hattan çağrı alamıyorsunuz. Karşı tarafada telefonunuza ulaşılamadığı bilgisi gidiyor.

Bu özellik çok kötü olmuş, daha eski model olan Samsung D880 de bile çift aynı anda aktif
  • Bende katılıyorum. Şu an piyasada aynı anda çağrı alabilen yeni bir ürün bulamıyorum. Eski 880'de bile varken şimdi nasıl olmuyor anlayamıyorum.
  • arkadaş eski modellerde bile varken yenilerde olmaması şaşırtıcı. bu özellik olmazsa bir anlamı kalmıyor bence. cevap için teşekkürler arkadaşım..
  • Bundan önceki telefonum D880'di. Telefonun kronik sıkıntıları vardı ama daha iyi bir altarnatifte pek yoktu.

Galaxy Y Duos GT-S6102'de telefonda konuşmuyorken her iki hattan da çağrı alabiliyorsunuz (aynı anda olmamak kaydıyla). Açıkçası bir hatta konuşurken diğer hattan çağrı alamamak benim için pek problem değil ancak iki hattı da yoğun olarak kullanacak kişiler için sıkıntı yaratabilir.

İnternette bu telefon hakkında hiç yorum bulamamıştım. D880'im benden bu kadar dediği için bu telefonu aldım.

Bu telefonda da bazı sıkıntıları var gibi. Telefonu pantolonumun ön cebinde taşıyorum. Şimdiye kadar 6-7 kez sd kart tekrar yapılandırılıyor mesajını verdi. Bu hata mesajı sonrası sd kartta yüklü bazı programlar menüden silindi. Telefonu açıp kapadığımda kayıp dosyalar geri geldi. Bu hatayı sadece telefonu cebimde taşıdığım zamanlar verdi. Bu hata fizikselmi yoksa yazılımsal bir hata mı henüz tespit edemedim.
  • Bende aldım bakalım .......
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.