Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active2 44mm Alüminyum 1274 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
3.648
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://urun.n11.com/akilli-saat/samsung-galaxy-watch-active2-44mm-aluminyum-P408378285
    Arkadaşlar fiyat gayet iyi almayı düşünenlere
    çek ve banka kartı ile dahada ucuza maledilir.

• Kendi sorunu kendin cevaplamissin :D
    Gerekliligi soyle bildirimde her seferinde tele bakmak istemiyorsaniz alarmi vs saatten kurmak istiyorsaniz whatsapptan mesaj geldiginde sesli yazdirip cevap vermek istiyorsaniz kronometre reminder vs kullaniyorsunuz gerekli.Yok ben bunlari yapmam diyorsaniz gerek yok zaten ben alarm(titresimli baskasinida rahatsiz etmiyor bu sekilde) bildirim alma ve en onemlisi biri aradiginda saatten gozukmesi haber vermesi iyi oluyor.Telefonu hep sessizde kullaniyorum cunku.Tansiyon vsde olcuyor bu saat bu arada biraz ugras istiyor tabi tr de calismiyor aslinda bir sekilde kurabiliyorsunuz.Uyku adim kalp hizi vs benim icin gerekli seyler degil kullandigim soylenemez olcuyor ama giripte bakmam.

Pil olarakta 3 gun.Pazartesi sabah sarjdan aldiniz carsamba gun sonuna kadar sizi goturur.Aksam sarj etmeniz lazim.

Fiyati cok uygun bu saatin dunyada zaten en ucuza satilan ulke bu ozellikte bir saat piyasada bu fiyata yok.Hawai Gt2 nin akilli saat gorunumlu akilli bilekligi 1500 lira dusunun ne kadar uygun fiyati oldugunu.Apple Watch belki en iyi akilli saat bu bir gercek ama +2K lik uzerine birsey koymuyor.Kaldi ki pili kotu AW'nin genel toplamda GWA2 f/p in krali.Piyasada gozu kapali alinacak saat kesinlikle.Bu arada Samsung haric baska marka ile kullanacaksiniz ne yapiyorsunuz yapamiyorsaniz bir bakin Samsung cihazlar ile %100 uyumlu ve cok stabil calisiyor baska markalari bilemeyecegim.
  • Kaciranlar vardi. Onlar icin iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akıllı saatler içinde tasarımını en çok beğendiğim saat alsam mı diye düşünüyorum ama ihtiyacım da yok aslında şimdilik almasam daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeumyang01

Akıllı saatler içinde tasarımını en çok beğendiğim saat alsam mı diye düşünüyorum ama ihtiyacım da yok aslında şimdilik almasam daha iyi
    Kendi sorunu kendin cevaplamissin :D
    Gerekliligi soyle bildirimde her seferinde tele bakmak istemiyorsaniz alarmi vs saatten kurmak istiyorsaniz whatsapptan mesaj geldiginde sesli yazdirip cevap vermek istiyorsaniz kronometre reminder vs kullaniyorsunuz gerekli.Yok ben bunlari yapmam diyorsaniz gerek yok zaten ben alarm(titresimli baskasinida rahatsiz etmiyor bu sekilde) bildirim alma ve en onemlisi biri aradiginda saatten gozukmesi haber vermesi iyi oluyor.Telefonu hep sessizde kullaniyorum cunku.Tansiyon vsde olcuyor bu saat bu arada biraz ugras istiyor tabi tr de calismiyor aslinda bir sekilde kurabiliyorsunuz.Uyku adim kalp hizi vs benim icin gerekli seyler degil kullandigim soylenemez olcuyor ama giripte bakmam.

Pil olarakta 3 gun.Pazartesi sabah sarjdan aldiniz carsamba gun sonuna kadar sizi goturur.Aksam sarj etmeniz lazim.

Fiyati cok uygun bu saatin dunyada zaten en ucuza satilan ulke bu ozellikte bir saat piyasada bu fiyata yok.Hawai Gt2 nin akilli saat gorunumlu akilli bilekligi 1500 lira dusunun ne kadar uygun fiyati oldugunu.Apple Watch belki en iyi akilli saat bu bir gercek ama +2K lik uzerine birsey koymuyor.Kaldi ki pili kotu AW'nin genel toplamda GWA2 f/p in krali.Piyasada gozu kapali alinacak saat kesinlikle.Bu arada Samsung haric baska marka ile kullanacaksiniz ne yapiyorsunuz yapamiyorsaniz bir bakin Samsung cihazlar ile %100 uyumlu ve cok stabil calisiyor baska markalari bilemeyecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 17 Şubat 2020; 13:20:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Kendi sorunu kendin cevaplamissin :D

Alıntıları Göster
    Huawei GT2'den daha mı iyi bu hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: paladinho

Huawei GT2'den daha mı iyi bu hocam?

Alıntıları Göster
    GWA2 nin rakibi AW.
    Gt2 denen akıllı bilekliğin rakibi Xiaomi Mi Band 4.

Gt2 akıllı saat değildir AKILLI SAAT GÖRÜNÜMLÜ AKILLI BİLEKLİKTİR.
    Şarjının 50 gün gitmesi bir şeyi değiştirmez çünkü özellik yok cihazda.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkürler bir araştırayım kullanıcı yorumları okuyayım siz böyle anlatınca insanın alası geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: yeumyang01

Bilgiler için teşekkürler bir araştırayım kullanıcı yorumları okuyayım siz böyle anlatınca insanın alası geldi
    giyilebilir teknolojiler başlığının altında 2 saatinde anakonuları var oradan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.Kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

GWA2 nin rakibi AW.
    Gt2 denen akıllı bilekliğin rakibi Xiaomi Mi Band 4.

Gt2 akıllı saat değildir AKILLI SAAT GÖRÜNÜMLÜ AKILLI BİLEKLİKTİR.
    Şarjının 50 gün gitmesi bir şeyi değiştirmez çünkü özellik yok cihazda.

Alıntıları Göster
    Birkaç karşılaştırma videolarını izledim, saati telefon gibi kullanma ihtiyacım olmadığından dolayı (internette dolaşma, video izleme, oyun oynama vs.) tercihimi Gt2'den yana kullanacağım galiba. Bildirimleri göstersin, pili uzun gitsin, saat üzerinden konuşma yaptırsın, müzik değiştirmeme yardım etsin, sporda ölçümler yapsın benim için yeterli. Bilgilendirme için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: paladinho

Birkaç karşılaştırma videolarını izledim, saati telefon gibi kullanma ihtiyacım olmadığından dolayı (internette dolaşma, video izleme, oyun oynama vs.) tercihimi Gt2'den yana kullanacağım galiba. Bildirimleri göstersin, pili uzun gitsin, saat üzerinden konuşma yaptırsın, müzik değiştirmeme yardım etsin, sporda ölçümler yapsın benim için yeterli. Bilgilendirme için teşekkürler

Alıntıları Göster
    Hocam bende iki cihazda var. Arkadaşında dediği gibi huawei watch gt 2 saat görünümlü bileklik. Arayüz özelleştirme yok mesajlara cevap verme yok. Tema seçeneği çok kısıtlı.Tabi yolları var ama çok meşakatli. İki saatide kullanan biri olarak kesinlikle galaxy watch active 2 yi öneririm varsın şarjı on gün yerine üç gün gitsin.
    Bu arada mi band 4 de var bende . Şarjı çok gitsin istiyorsanız oda işinizi görür.

• bu saat üzerinden telefonu elime almadan birisi beni aradığında konuşabiliyor muyum?

• Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    Evet, arada kalanlar için bende GWA2 öneriyorum, daha premium bir alet.

Adımsayar Var
    Cinsiyet Erkek, Kadın
    GPS Var
    Kalp Ritmi Var
    Kamera Yok
    Sesli Görüşme Var
    Su Geçirmezlik Var
    Titreşim Var
    Uyku Takibi Var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 17 Şubat 2020; 16:19:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Hocam bende iki cihazda var. Arkadaşında dediği gibi huawei watch gt 2 saat görünümlü bileklik. Arayüz özelleştirme yok mesajlara cevap verme yok. Tema seçeneği çok kısıtlı.Tabi yolları var ama çok meşakatli. İki saatide kullanan biri olarak kesinlikle galaxy watch active 2 yi öneririm varsın şarjı on gün yerine üç gün gitsin.
    Bu arada mi band 4 de var bende . Şarjı çok gitsin istiyorsanız oda işinizi görür.

Alıntıları Göster
    Bende de mi band 4 var hocam ama birkaç eksiğini hissediyorum. Duştayken su damlalarını algılayıp menüler değişiyor, müziği değiştiriyor. Spor yaparken bir aktivite ekranı açıkken başka ekrana geçilmiyor, müzik değiştirme ve mesaj okuma yapılamıyor ve tabi gelen bildirimleri okumak ekran küçük olduğundan dolayı zor. Dediğim gibi hocam, temalar ve mesajlara cevap vermek kullanacağım özellikler olmayacak benim için, Gt2'nin mikrofonu ve ekranı daha güzel demişler. Arayüz özelleştirme nasıl mesela? Bunların haricinde active 2'nin avanjalı olduğu noktalar nelerdir? Gözden kaçırdığım farklar olabilir

• paladinho kullanıcısına yanıt
    Hocam üstte arkadaşlar saymış zaten. Arayüzdede mesela ekranlar seçeneklerden istediğini ekleme yok samsungda var. Ekran görüntü kalitesi kesinlikle samsung daha iyi duruyor.
    Hwgt 2 nin temalar ekrana yapışık gibi duruyor kötü.
    samsungun tek dezavantajı pili watch active 2 44 mm bana şarjı 3 gün gidiyor h wgt 2 nin 10 gün gidiyor tek artısı bu.
    mesela ana ekranlara örnek vermek gerekirse samsungda ne kadar su kahve filan içtiğini eklemek için ana ekran var kaç kat çıktın, dünya saati, müzik,adım, ve bunun gibi birçok şeyi ana ekrana ekleyebiliyorsunuz. Huaweide bi kaç tane eklemişler o kadar ne kaldırabiliyosunuz o ekranları nede başka birşey ekleyebiliyorsunuz.
  • Arkadaşlar çok fiyat farkı var arada 300-400 tl gibi bu cihazlar samsung türkiye garantilimidir? Ayrıca bunların çakmasını falan daha yapmamışlardır herhalde?
    Alıp almamakta tereddüt içindeyim ne dersiniz?_
  • Iphone ile deneyimleyen var mı?
  • Bunu mu alalım yoksa biraz daha ekleyip apple watch 5'mi alalım?
    Tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Not: Telefon iphone
  • proferbil kullanıcısına yanıt
    Hocam apple watch 5 icin parayi "biraz" olarak tanimlayabilecek gelirin varsa, bi de iphone ise tabi ki watch 5

• telefona bağlı bir bilekliğe bu kadar para verecek olsam, konuşma yaparken, karşımdaki kişinin halografik görüntüsünü bu bilekliğin üstünde görmek isterim. kişisel düşüncem çok acayip bir pazarlama tekniği ile kapitalizm iyi işliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

telefona bağlı bir bilekliğe bu kadar para verecek olsam, konuşma yaparken, karşımdaki kişinin halografik görüntüsünü bu bilekliğin üstünde görmek isterim. kişisel düşüncem çok acayip bir pazarlama tekniği ile kapitalizm iyi işliyor.

Star Wars falan mi izledin
    15K lik telefonlarla uzaya falan cikmamiz lazim sanirim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.