Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saat ile duşa girmem herhalde,sabun iyi gelmeyebilir.Fakat spordan sonra ter gitsin diye
    çeşme altında yıkadım.Bezel su altında çalışıyor.Fakat bu bezel e alışmak benim açımdan
    mümkün durmuyor ,pek kullanışlı değil.
  • Aktiviteleri otomatik algılyor mu? Mesela koşmaya başladık veya yüzmeye başladık otomatik algılayıp takibini yapar mı?

Birde su geçirmezliği için galaxy watch gibi su moduna alma, çıkınca suyu tahliye etmek için bir şeylere basma falan var mı bunda? Yoksa direk girebiliyormuyuz suya?
    Özellikle yüzme takibi için kullanacağım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: s700

Aktiviteleri otomatik algılyor mu? Mesela koşmaya başladık veya yüzmeye başladık otomatik algılayıp takibini yapar mı?

Birde su geçirmezliği için galaxy watch gibi su moduna alma, çıkınca suyu tahliye etmek için bir şeylere basma falan var mı bunda? Yoksa direk girebiliyormuyuz suya?
    Özellikle yüzme takibi için kullanacağım..
    Direk takip ediyor.Su modu var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abd'de 13 mb lik bir guncelleme yayinlanmis.
    Gps gelistirilmis,pil yuzdesinde bir duzenleme olmus ve kutudan bezel aktif olarak cikmiyordu artik aktif olacakmis varsayinlan ayari.

• Ben antremani tam olarak otomatik nasıl algıladğını anlamadım kafamıza göre birşey seçmemiz yeterlimidir bilemiyorum.Bununla ilgili bir yazı
    açıklama herhangi bir yerde yok gibi. Suyu tahliye etme gibi birşey yok,su nedeniyle menüye girmesin bir yerlere basmasın diye
    su modu var kardeş Marussia arkadaşımızın dediği gibi.
  • Böyle birşey varsa çok iyi ,cevap ta yazabiliriz herhalde.Anladığım saatin wifi bağlı olması yetiyor herhalde,telefonda tabi
    internet bağlantı da olacak.Denemek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 1 Ekim 2019; 13:40:19 >
  • arkadaşlar EB-U1200CSEGWW power bank satmayı düşünen olursa fiyatta anlaşabilirsek alabilirim
  • 44 mm teknosa fiyatı 1700 lira, şarj cihazını ürünü aldıktan sonra samsung un sitesinden forum filan mı doldurmak gerekli, genelde saatle beraber gelmişti sanki, teknosa 3 gün içinde gelir dedi, şarj cihazından dolayı kararsız kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Ben antremani tam olarak otomatik nasıl algıladğını anlamadım kafamıza göre birşey seçmemiz yeterlimidir bilemiyorum.Bununla ilgili bir yazı
    açıklama herhangi bir yerde yok gibi. Suyu tahliye etme gibi birşey yok,su nedeniyle menüye girmesin bir yerlere basmasın diye
    su modu var kardeş Marussia arkadaşımızın dediği gibi.
    Orada yanlis yazmis zaten bahsettigi galaxy watch tada su tahliye gibi birsey yok.Yanlis yazmistir diye yazmadim ama simdi yazayim

• quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Böyle birşey varsa çok iyi ,cevap ta yazabiliriz herhalde.Anladığım saatin wifi bağlı olması yetiyor herhalde,telefonda tabi
    internet bağlantı da olacak.Denemek gerek.
    Sorunsuz calisiyor bu ozellik gear s2 den beri var

• Arkadaşlar selamlar. Bu ürünü nereden tedarik ettiniz acaba?

shop.samsung.com = taksit yapmıyor.
    n11 = ne zaman teslim edecek bilmiyorum.
    hepsiburada = en geç 14 ekim'de teslim diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Arkadaşlar selamlar. Bu ürünü nereden tedarik ettiniz acaba?

Shop samsungtan aldım ama daha kargoya verilmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Arkadaşlar selamlar. Bu ürünü nereden tedarik ettiniz acaba?

Shop samsung 6 yada 9 taksite kadar yapiyordu ben alirken axess kartini girmistim.

• JAZZXY kullanıcısına yanıt
    Marrusia kullanıcısına yanıt
    bu özelliği tam anlayamadım saatten telefona değil de telefonda saate bağlanmak için mi tam açıklayabilirmi bilen bi arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 1 Ekim 2019; 17:55:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

bu özelliği tam anlayamadım saatten telefona değil de telefonda saate bağlanmak için mi tam açıklayabilirmi bilen bi arkadaş
    Telefon yaninda degil evde.Sende x yerdesin kolunda saat var.Bildirimleri bulut uzerinden almaya devam ediyorsun cevap yazabiliyorsun etkilesimde bulunabiliyorsun.Arama tabi yapamazsin sms'de sanirim olmuyordu denemedim ama normal whatsapp tir vs onlar calisir

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    dostum ben whatsupta denedim ama olmadı bende acik bu ayar
    mailler gelir zaten wi-fi ağına bağlı olunca ben lte versiyonu gibi algıladım olayı bi ayar falan yapmak gerekiyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

dostum ben whatsupta denedim ama olmadı bende acik bu ayar
    mailler gelir zaten wi-fi ağına bağlı olunca ben lte versiyonu gibi algıladım olayı bi ayar falan yapmak gerekiyormu
    Bir bakayim hocam net cevap veririm wp olmuyor olabilir simdi hatirladim.

• Kalp izlemeyi komple kapatmistim bugun 17.3 saat olmus sarji %74 suanda.Bakalim ne kadar gidecek 10 dk kalp izleme ile arasinda kac saat fark olacak merak ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.