Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aralarinda ole cok buyuk bi ozellik farki yok bildigim kadariyla.activite 2 alicam sanirim 650 700 cebime kalir xd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gkn000 G kullanıcısına yanıt

Bence de doğru bir seçim olur.

aldığımdan bu yana güncellemede gelmişolsa pil 2 gün gidiyor bende sorun ne acaaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbomlu52 -- 30 Temmuz 2021; 16:8:41 >

alışveriş sitesinden aldım

Bahsedilenler: @Gkn000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbomlu52 -- 30 Temmuz 2021; 16:5:40 >
    Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

bndede gümüş 44 mm var. ekran kırılmaz camı var, yedek siyah metal kordonda hediye. düşünürseniz, 1300 e verecem.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• g keyboard pro'nun marketteki açıklamasında uygulamanın çalışması için internet erişimi gerekmektedir diyor. Saatin internete bağlı olması gerekmiyordur umarım?

• 40 mm gayet iyi pil suresi benim son saatim active 2 olur muhtemelen degistirmeyi asla dusunmuyorum ufacicik minacik şık sarj iyi ozellikler iyi.Garanti bitmeye yakin pilini degistirtirim samsungtan uzun yillar gideriz.

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 8 Mayıs 2021; 8:50:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cimbomlu52 C kullanıcısına yanıt

hayırlı satışlar hocam.

kullanıdğınız koruyucuyu nereden aldınız link varmı?

çok kabalaştırıyormu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

hayırlı satışlar hocam.

kullanıdğınız koruyucuyu nereden aldınız link varmı?

çok kabalaştırıyormu.

Biraz kaba oluyor ama tam koruma sagladigi icin saati çizilme soyulma korkusu olmadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.ayni modelin onu acik olani da var sadece cerceveyi koruyor bilginiz olsun.

https://urun.n11.com/akilli-saat-aksesuarlari/samsung-galaxy-active-2-44mm-silikon-kapak-kilif-ekran-koruyucu-P447419748

• Arkadaşlar saatim duvara sürtme sonucu ağırlıklı siyah şeritler olmak üzere mağlesef çizildi
    Benden tavsiye saatlerinizi koruyucu ile kullanın. Ben bunu camın kavisli olmasına bağlıyorum. Gorilla glass vs hikaye.

Ben bu saatin camı için hayal kırıklığına uğradım saat gözümden iyice düştü. Komşuda gt2 pro var. Dışı titanyum cam da kristal safir düz olduğu için çizilme sorunu da olmuyor bu saate geçeceğim herhalde

• 40mm ve 44mm arasında fiyat farkına değecek bir şarj süresi farkı var mı?

• pikselslx P kullanıcısına yanıt

Şarj süresinden beklentiniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: erditepe

Şarj süresinden beklentiniz nedir?

3 günün ideal olacağını düşünüyorum 40mm boyut olarak değil de şarj olarak üzer diye korkuyorum, bir de eski yapılan yorumlarda xioami cihazlar ile bağlantı sorunu olduğu yazılmış güncellemeler ile düzeldi mi bu?

Kalp atışı ölçmeyi manuel yapsanız, gps, wifi kapalı olsa ve otomatik antrenman algılama kapalı olursa 3 günü anca 44mmde görürsünüz. Tüm özellikler açık iken 44mm 1,5 gün 40 mm de ortalama 1 gün çıkarır

• erditepe E kullanıcısına yanıt

sadece kalp ritmini 10 veya 15 dakikaya ayarlarım diğerlerini zaten kullanmıyorsam kapalı tutarım, kullanacapım zaman kendim manuel açarım

• an itibarı ile bileğim ince olmasına rağmen sırf şarjı için 44mm mat gümüş siparişi verdim haftaya elimde olacak umarım.

çok baktım ama konu sahibi arkadaşın yaptığı gibi 44mm için bir şarj analizi göremedim varsa da gözümden kaçtı. Gelince kullanımıma göre şarjın ne kadar gittiğine dair bilgileri ekran fotoğrafı alarak burda paylaşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pikselslx -- 14 Mayıs 2021; 14:20:9 >
    Hayırlı olsun. Benim de bileğim ince 40 mm sipariş vermiştim saat gelmeden şarjda üzer düşüncesiyle iptal ettim. 44mm konusunda görüşlerinizi bekliyorum.

• Hayırlı olsun. Sayfa 320'de 44mm modelde kullandığım ayarları detaylı yazmıştım, bazı gereksiz şeyler fazla pil tüketiyor. Onları değiştirince batarya performansı en az 3 güne ulaşıyor, nabız ve stres ölçümlerini istediğiniz gibi manuel yerine 15 dakikaya falan alırsanız rahat 2 gün gider diye düşünüyorum. Çoğu kullanıcı ayarları kurcalamayıp default ayarlarla kullanıyor ve saatinin 1 günü zor çıkardığından bahsediyor.

• Frederick S. F kullanıcısına yanıt

bilgiler için teşekkür ederim hocam, gelince uygulamaya çalışacağım orda yazdıklarınızı. en az 2.5-3 gün gitmesi iyi çünkü gece şarja takmak istemiyorum uyku takibi yapabilmek için.

xiaomi'ler ile bağlantı konusunda bir gelişme var mı biliyor musunuz?

Rica ederim. Galaxy A71 ile sorunsuz kullanıyorum ama diğer markalarla ilgili bilgim yok maalesef. Burada diğer marka Android telefonlarla kullanıp güncel şikayeti olan arkadaşlar yazar. Reddit konusuna da bakabilirsiniz.

https://www.reddit.com/r/GalaxyWatchActive2/

Gerçi tasarımcıların arayüz reklam konularından geçilmiyor.

• 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.