Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende olmadi ayni şekilde devam ediyor ilginç
  • Son güncelleme sonrası pil tüketimi iyileşti. Saat menü geçişleri hızlıydı daha da hızlandı . Maşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sleeper

Son güncelleme sonrası pil tüketimi iyileşti. Saat menü geçişleri hızlıydı daha da hızlandı . Maşallah

herşey güzel, tek sorun uyku kaydı almıyor.

• ersngrss E kullanıcısına yanıt
    Sanırım uygulamadan bildirimler kısmındaki ayrıntılı göster yeri açık olmalı

Görüntüdeki üstten ikinci ayar (dili ayarım İngilizce):

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]
  • isikayhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Telefondaki uygulamaya bakmak hiç aklıma gelmemiş saatten uğraşmıştım bulamamıştım ben de baya.
  • Selamlar, bu saati samsung harici bir telefon ile kullandigimizda herhangi bir kısıtlama oluyor mu?
  • Saate bir seyler indirirken/yuklerken hafir bir isinma oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 12 Şubat 2021; 22:7:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLTaR_07

Güncelleme sonrası güneş altında parlaklık otomatik artıyordu onu kaldırdılar mı? Yokda yeni geçtiğim saat yüzüyle mi alakası var anlamadım. Başka bir ayarlama bilen var mı?

Arkadaşlar sorun çözülmedi farklı default saat yüzleri ile de denedim. Parlaklık ne olursa olsun 2, 3, 4... güneş altında geçince bu otomatik artıyordu. Artık artmıyor parlaklık ayarı neyse o duruyor. Var mı bir bilgisi çözümü olan?

• merhaba arkadaşlar.

acitve 2 44 mm kullanıyorum s10 plus la birlikte.

aldığımdan beri telefona bildirim geldiğinde (sms,whastap vs) telefondan 2-3 sn sonra saatte bildirim çıkıyor.

bunun çözümünü bulan varmı yoksa bu böyle mi geç gelmesi.

• kral1840 kullanıcısına yanıt
    Ben de iphone ile kullanıyorum telefona gelen bildirimi bazen saatin ekranı açılınca bildiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erditepe E kullanıcısına yanıt

Hocam el yıkama uygulamasını ben bir türlü bulamadım yardımcı olabilir misiniz nereden iniyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enteresan_7 E kullanıcısına yanıt
    Galaxy store den hand wash Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]
  • ersngrss E kullanıcısına yanıt
    Saatte pil koruma devreye girince sanırım bu ayrıntı gösterme ayarı otomatik olarak kapanıyor
  • Koruyucu kılıf kullanan var mı ? Varsa nereden alabilirim ?
  • uyku kaydı almama sorunu yaşayanlar çözüm buldu mu?

• Hand wash olayı bence çok saçma olmuş... sanki var mı var denilsin diye yapılmış... az önce wc de su dökerken saymaya başladı, sonra elimi yıkarken saymadı 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escaba -- 16 Şubat 2021; 20:40:15 >
  • escaba kullanıcısına yanıt
    Ben yatağımı topluyordum baktım saymaya başlamış. Sildim
  • ademis kullanıcısına yanıt
    🤣🤣
  • El yıkama takibi olayı mikrofona erişim istiyor, büyük ihtimalle sürekli dinleyerek su sesi veya ona benzer bir ses duyunca devreye giriyor, gereksiz ve pil canavarı olduğunu düşündüğümden denemedim. Kullanmıyorsanız cihazda yüklü tutmayın.

• 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.