Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolasın kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: anakata

@the guardian14 @whophoper @dionysos1977

yukarıdaki ekrandan sonra google ile birleştirdiğinizde 403 hatasını alıyorsunuz. API'a kendi google mailinizi test user olarak tanımlamalısınız.

https://accounts.google.com/ServiceLogin?service=cloudconsole&passive=1209600&osid=1&continue=https://console.cloud.google.com/home/dashboard&followup=https://console.cloud.google.com/home/dashboard

adresine girin, oluşturduğunuz proje üzerinden;

1)

2)

3)

kaydedin.

Telefonunuzdan GAssist uygulamasında Authenticate butonuna tekrar basın, girdiğiniz gmail hesabını seçin devam edin.

not: stabil çalışmıyor.

denemiştim bu yöntemi ama bir yerde birşeyi atladım demekki.

eyvallah. İlk fırsatta deneyeceğim.

Stabil çalışmama ile ne kastediyorsun ?

Biraz daha açar mısın? vaktin olunca.

• dionysos1977 kullanıcısına yanıt

galaxy store'da yorumlarda da yazmışlar;

kasıyor. bir şey söylüyorsun, cevabı veriyor ve donuyor. yani kullanılacak gibi değil.

• arkadaşlar mesajlarda varsayılan asistan programını değiştirebilirmiyiz. bixby yerine gassist kullanmak istiyorum
  • enis ekici kullanıcısına yanıt
    Öncelikle bir tansiyon aleti ile ölçüm yapıp diğerleri giriyorsunuz. Daha sonra saat ölçmeye başlıyor diye biliyorum
  • isikayhan kullanıcısına yanıt
    Hee anladım saolasin
    Hayırlı olsun. Saat şarjı haricinde memnun edecektir.
    Günlük şarj takıyorsanız sıkıntı olmaz ama ben kablosuz şarj süresinin uzun olmasından şikayetçiyim. İki buçuk saat sürüyor çok uzun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sleeper

Hayırlı olsun. Saat şarjı haricinde memnun edecektir.
    Günlük şarj takıyorsanız sıkıntı olmaz ama ben kablosuz şarj süresinin uzun olmasından şikayetçiyim. İki buçuk saat sürüyor çok uzun.

S10e'nin şarj aleti ile 1-1,5 saatte şarj oluyor.

Ayar mı yapmak gerekiyor acaba?
  • Kaç saatte %100 şarj oluyor? Şarjı 2 gün gidiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar eşimin active 2 nin ekran kırıldı acaba bursada değişimi nerede yaptırabilirim. İlgilerinize şimdiden teşekkürler.
  • 0-100'e 2 buçuk saati buluyor. Aod hariç bütün özellikler açık olursa brnim kullanımımda, eğer ki kapanana kadar kullanırsam, 48 saat kullanım oluyor ama ben genellikle akşam işten gelince yemek ye duş al falan derken o arada takıyorum şarja fulleniyor. Genellikle bu şekilde kullanıyorum. Bu kullanım tarzım spor hariç.

• Ne 2 günü, şarjı bir günü zor çıkartıyor.
  • Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt

44mm kullanıyorum, şarjdan çıkaralı tam 2 gün oldu ve pil şu an %31. Always on kapalı, stres ve nabız ölçümü manuelde; diğer her şey açık. Saati koşu ve bildirimler için kullanıyorum daha çok. Pil %15'e düşünce şarja takıyorum, %100 dolması 2 saati bulmuyor. Kullandığım watch face'ler default olanlar, diğer yapımcıların face'lerinin daha fazla pil tükettiğini Galaxy Watch (2018) kullanırken farketmiştim, bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Ne 2 günü, şarjı bir günü zor çıkartıyor.

kullanim tarzin nasil

• Frederick S. F kullanıcısına yanıt

Kesinlikle kendi arayüzleri daha az harcıyor pili. Nabız ölçümü ve aod şarja etki eden en önemli iki şey. Onları kapatınca 2 günü geçmesi normal

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    Ben de zaten kendi ara yüzlerini kullanıyorum onlar daha güzel geliyor ve seçenek de çok, 2 günden asagi kalmıyor sarj olayi çok iyi bence
  • https://mspoweruser.com/samsung-blood-pressure-electrocardiogram-galaxy-watch/

Tabii ki yeni ülkeler listesinde yokuz.

• Frederick S. F kullanıcısına yanıt

Biz de ekleneceğiz elbet. Ama ne zaman 🤔

• Arkadaşlar tansiyon ölçebilmek için ne yapmam gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.