Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.233
Cevap
164
Favori
336.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 21 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 558
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 388
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 197
  • Favoriye Eklediklerim 169
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Marrusia (388 mesaj) ademis (242 mesaj) erditepe (221 mesaj) Serdar0644 (219 mesaj) onboardx (189 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1800 mesaj) Mobil (2155 mesaj) Mini (498 mesaj) Uygulama (1780 mesaj)
  • @
14 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]
Giriş
    1224 Mesaj

Böyle bir başıma hiç gelmedi. Emin olun forumdakilerin de %99'unun başına gelmemiştir. Kaldı ki benim adımlarımı bile son derece doğru ölçüyor. Saati satıp başka markaya geçenlere hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    erkanberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1095 Mesaj

Benim de gelmemişti ölçümler de aslında oldukça başarılı. Kafası karıştı herhalde.😀
    |
    |
    erditepe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1224 Mesaj

Büyük ihtimal 🙂

|
    |
    erkanberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9106 Mesaj

Hayırlı olsun hocam Apple ekosistemine mi geçtiniz?Bende geçen yıl Samsung tab s6,note 10 plus, active 2 almıştım hepsini satıp Apple a geçtim.Samsungta ekosistem kavramı yok bir kere.Huawei android tarafında bu konuda iyi ama Apple başka.

|
    |
    muro1234321 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9106 Mesaj

Hocam çürük elma demişsiniz de geçen yıl ön siparişle active 2 almıştım, aynı şekilde note 10 plusta almıştım.Apple fanboyu değilim.Kullanıcı olarak deneyimlerimi paylaşabilirim.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/cf/cb/d2/cfcbd2609c4460e2d24f0020007bdc1e.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    erditepe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    89 Mesaj
    Apple s6 da tansiyon ölçümü var mı

• Binbaşı
    1224 Mesaj

Kullanıcı deneyimine ihtiyacım yok hocam. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ben de. S10+ cihazımla birlikte kullanıyorum. Aktif spor yapan biriyim. Koşu, ağırlık vesaire. Son derece tatmşn ediyor beni. Buradaki rahatsızlığım şu ki elma fanlarının sürekli saati kötülemesi. Ben bundan şikayetçiyim. Bizim saate çöp muamelesi yapılıyor ki tamamen haksızlık.

|
    |
    onboardx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1278 Mesaj

yok. hiçbir saatte tansiyon ölçümü yok. olanlar da düzmece ve sahtekarlık. inanmak size kalmış. bilekten ölçüm yapan gerçek tansiyon aletleri bile güvenilir kabul edilmiyor. omron dünyanın en iy tansiyon aleti üreticisi. bu tarz bir saat çıkardı ancak o da önce bileği şişiriyor. net bir şekilde söylüyorlar; bilek şişirilmeden tansiyon ölçülemez. bu teknoloji geldiğinde en iyisini apple yapacaktır zaten.
    |
    |
    1uzaklar1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9106 Mesaj

Hocam hiçbir akıllı saatte tansiyon ölçümü yok.Bu konuda sadece omron böyle bir cihaz üretmişti ama noldu bilmiyorum.

|
    |
    1uzaklar1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1278 Mesaj
    samsung watch active 2 alacak arkadaşlara tavsiye almayın derim. kötü bi saat. parasını haketmiyor. mi band 5 ile aynı kalitede sensörleri var. alacaklar bütçeyi düşünüyorsa mi band 5 daha mantıklı olacaktır dostlar...
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.