Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlarım bende cihazımı satıyorum. 44mm gümüş modeli.
    4 Ağustos fatura tarihli 6 Ağustostan beri kullanıyorum. Kılcal çizik dahi yoktur. Fiyat 1500. Ankara içi elden teslim edebilirim veya kargolayabilirim. İletişim DM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araştırmalarım sonucu watch 3’ün tansiyon ekg ve nabız sensörleri çok daha isabetli. Sanırım watch active 2 ölü doğdu. Bunu rafa kaldırırlar.

• https://www.sammobile.com/news/galaxy-watch-active-2-could-soon-get-galaxy-watch-3-features
    Watch3 yenilikleri watch2 ye de gelecekmiş
    Bakalım nasıl olacak 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ersngrss E kullanıcısına yanıt
    Demek ki verecekleri güncelleme çok kapsamlı olacak. Bence sensörlerde (bazı arkadaşların beğenmediği) iyileştirme olacak.

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    bu saat böyleyse watch 3 de aynıdır ozaman verdiginiz videoları izledim gerçekten samsung siçmış baya fark yemiş inanılır gibi değil, watch 3 sensörleri de active2 ile aynı yani değişen bisey olmaz diye
    düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 8 Eylül 2020; 12:6:59 >
  • Merhaba
    Under armour 44 mm versiyonunu iphone 11 ile kullanıyorum fakat bazen gelen aramalar ekranda takılı kalıyor ve saati kapatıp açana kadar da gitmiyor
    Diğer sorunum ise saati aldığımda WhatsApp bildirimleri,WhatsApp Logosuyla birlikte geliyordu şimdi ekranda soru işareti olarak görünüyor yardımlarınızı bekliyorum.
    İyi forumlar

• Bu saati baya zararla satmıştım,çiziği yoktu 2.ci el piyasası o kadar iyi değildi. 2 gün de bir şarj etmek bir noktadan sonra sıkıyor.Yoksa özellikleri iyiydi.
  • Uzun yıllar GWA2 ve S10 kullanacağım çünkü 2 side fazlasiyla yeterli geliyor ve 2 cihazimida cok seviyorum suana kadar kullandigim en iyi saat GWA2 hafif bir kere bu bile bana yetiyor S10 da ters sarjla Gwa2 sarj ediyorum donanimi zaten cok yeterli tasarimi guzel isterse S40 ciksin Gwa5 cok umrumda olmayacak :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu saatte gelen mesajlara sesle cevap sadece ingilizce olarak mı yanıtlayabiliyoruz ? sesimi sürekli ingilizce anlıyor.

ekran koruyucu ve çelik kayış önerisinde bulunabilir misiniz
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Ben de S10+ ile birlikte kullanıyorum ve ters şarj olayı gerçekten çok iş görüyor. Acil durumlarda hayat kurtarıyor. Saatle telefonun bağlantı mesafesi ise olabilecek en iyi düzeyde.

• ben saatin baglantı çekim gücünü zayıf buldum :( daha önce iphone 6s ve apple watch 3 kullanıyordum. saat ile telefonnun bluetooth bağlantısı kopsa bile evdeki wifiye otomatik bağlanıp yine çalışmaya devam ediyordu ayrıca çok daha fazla wifi ağını görebiliyordu. şimdi a31 kullanıyorum ve wa2 bağlantısı mutfağa gitmemle kopması bir oluyor ve wifisi zayıf olduğunu düşünüyorum çünkü modemi hiç görmüyor bile :( belki kullandığım telefonun bluetooth mesafesi kısadır ama modemi değiştirmedim sonuçta onu görmesi gerekirdi ama görmüyor ancak yaklaşırsam görüyor.

saati alalı bir gün oldu ama şimdilik canımı sıkan bi bu oldu.
  • samsung saatlerde çok ama çok lazim olan bir özellik yok, Oda gelen bildirimlere messenger WhatsApp gibi sesli mesaj göndermek, nasıl koymamışlar aklım almiyor, yokmu bir yolu olan?

• Ahmet.Mecit A kullanıcısına yanıt
    var ama ingilizce çalışıyor niye türkçe konuşunca anlamıyor garip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbk58

ben saatin baglantı çekim gücünü zayıf buldum :( daha önce iphone 6s ve apple watch 3 kullanıyordum. saat ile telefonnun bluetooth bağlantısı kopsa bile evdeki wifiye otomatik bağlanıp yine çalışmaya devam ediyordu ayrıca çok daha fazla wifi ağını görebiliyordu. şimdi a31 kullanıyorum ve wa2 bağlantısı mutfağa gitmemle kopması bir oluyor ve wifisi zayıf olduğunu düşünüyorum çünkü modemi hiç görmüyor bile :( belki kullandığım telefonun bluetooth mesafesi kısadır ama modemi değiştirmedim sonuçta onu görmesi gerekirdi ama görmüyor ancak yaklaşırsam görüyor.

saati alalı bir gün oldu ama şimdilik canımı sıkan bi bu oldu.
    Daha önce apple watch kullandıysanız ve onla karşılaştıracaksanız canınız daha çok sıkılacak hocam:/ apple bağlantıyı hem Bluetooth hem wifi üzerinden vermiş bu yüzden kopmuyorsunuz. En büyük handikap da uygulama genişliği ve desteğinde yaşayacaksınız. Bir dünya uygulama var hepsi çöp samsungta. İşe yarar gerçek uygulama çok az. Bir de ekg ve tansiyon bekleyenler çok üzülecek gibi. Watch 3 bu konuda geliştirlmiş ve muhtemelen testleri geçecek ancak wa2 ölçümlemeler berbata yakın. Bakalım ne zaman çıkıp itiraf edecekler...

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

bu saat böyleyse watch 3 de aynıdır ozaman verdiginiz videoları izledim gerçekten samsung siçmış baya fark yemiş inanılır gibi değil, watch 3 sensörleri de active2 ile aynı yani değişen bisey olmaz diye
    düşünüyorum.
    Evet maalesef öyle. Ama belki çakallık yapıp watch 3 için iyileştirmiş olabilir samsung. Aslında kötü saat değil ancak pazarlama şekli: spor amaçlı, rakip dediği apple, fiyat politikası önce pahalı sonra yerlerde ki bu baya zarar ettiriyor.

Apple watch 5 aldım ancak hala wa2 kardeşim kullanıyor. İkisi arasında spor açısından bakarsak ciddi teknoloji farkı var. Ancak öyle bir batarya var ki düşman başına. Wa2 öp başına koy:)) 18 saat zor çıkarıyor rezalet. Bunu apple düzeltmezse bir sonraki saatim sanırım yeniden garmin olacak...

hocam apple çoğu ürününde ne yazık ki pil sorunu devam ediyor, adamlar gerçekten teknolojik ürünler üretiyor ama pile gelince güm...
    ipad mini 4 var bende geçen sene sıfır verdiler inan 3 saat oyun oynuyorum veya tv video seyrediyorum şarjı da 3 saatte doluyor ama cihaz süper... 3 değilde 6 saat ekran görüntüsü alsam göbek atıcam ...

valla bende galaxy wach 46mm vardi kronik sensör hatalari barometre fail hatalari yüzünden iade edip parasini aldim watch 3 bekliyordum oda pilde fiyasko çıktı bide bu ekg tansiyon sorunlari da çıkarsa üstüne tuz biber eker, bende apple watch 3 kullandım gerçekten pil berbattı ama uygulama olsun teknoloji olsun çok iyidi kardeşim şu an watch 5 kullanıyor oda çok memnun mesela sarji sorun bile etmiyor.

• https://www.neowin.net/news/samsung-brings-galaxy-watch3-features-to-the-galaxy-watch-active2?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+neowin-main+%28Neowin+News%29

Anladığım kadarıyla watch 3 özelliklerini active 2 ye getirecek güncelleme bugün yayınlanıyormuş.

• Bize seneye gelir

• freecroww kullanıcısına yanıt
    sanırım halkanın dokunma özelliği kayboluyor bu şekilde değil mi ?
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.