Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: guren197228 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu saate kordon alan var mı? Varsa nerelerden alabileceğim hakkında tavsiye istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İhsanYıldız İ kullanıcısına yanıt
    Olabilir aslında, bir süre önce bir arkadaş Spigen ile görüştüğünü ve ürünlerin geleceğini söylediklerini belirtmişti ama değişiklik olmadı o günden beri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    1150TL'ye under armour 40mm aldik. Saatin farkli versiyonuna gore yuzde 20 daha uygun olmasi konusunda endiseler yersizmis. Unisex model olsa da 40mm icin gozlerin cok saglam, bilegin de ince olmasi gerekiyor. Ayarlarini yaparken dahi 44-46mm'ye aliskin oldugum icin biraz zorladi. Samsungun dusuk cozunurluk kullanmasina anlam vermek zor. Pil tasarrufu konusunda zaten bir calismasi yokken, cozumurlugu yuksek tutmasinin da zarari olmazdi, rakiplerinin ekran kalitesi yaninda zayif kaliyor. Cerceve etrafindan dondurerek islem yapmaya alismak lazim. Gerisi zaten samsung saatleri ile benzesiyor.

• Merhaba arkadaşlar.

Saat ekran koruyucu geldi ve taktım. Harika oldu. Artık çizilir mi endişesi yok.

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

• hakanovic38 H kullanıcısına yanıt
    Trendyoldan 44mm siyah olandan 1575e aldım bilgin olsun.

• GreenMamba kullanıcısına yanıt
    ben n11 trwndyol gibi sitedeki satıcılara nedense güvenmiyorum hocam

• Sleeper kullanıcısına yanıt
    hangi siteden aldın mümkünse link bırakır mısın bende alınca takmak istiyorum

ekran koruyucu boyada bozulma yapabilir diye düşünüyorum...

• hakanovic38 H kullanıcısına yanıt
    Açıkçası bende kargonun çıkış şubesini görünce baya tereddüt ettim. Mng kargo doğubank şubesi :)
    Ama çok şükür problem olmadı. Samsung türkiye garantili trt bandrollü herşeyiyle orjinaldi. Cihaz şıklık olarak huawei watch gt2 nin bence baya gerisinde ama çok hafif buna bayıldım. Şıklık demişkende arkadaşımda samsung watch var ona göre daha iyi. En azından kibar duruyo diğeri gibi hantal değil.

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Boyaya temas etmiyor

• Iraktayim, İsveçten galaxy watch 3 silver rengini sipariş ettim yakinda ulaşır, cihaz E-SİM Lte verisyonu, şimdi birkaç sorum olacak,

1- buna e sim taktırmak için telefonumunda Esim desteklemesi gereklimi?
    2- E sim takarsam ve internete baglansam, telefondan bağımsız İnstagram, messenger WhatsApp gibi uygulamari yukleyebilirmiyim, çünkü belkide telefonumun bağlantısı olmaz ama saatin ola bilir.

• Bugün wearable uygulamasına 75mb güncelleme geldi bir değişiklik fark eden var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dearpest

Bugün wearable uygulamasına 75mb güncelleme geldi bir değişiklik fark eden var mı?
    xiaomi cihazlarda samsung store kısmı düzelmiş ön izleme ekranı çalışmıyordu
  • Ahmet.Mecit A kullanıcısına yanıt
    Operatörün e-sim desteklemesi gerekli. Türkiye'de henüz yok. E-simde fiziksel bir kart olmuyor. Hattınız cihaza tanımlanıyor.
    Muhtemelen bu programlar yüklenir. Lte versiyonda telefonu yanınıza almanıza gerek yok. Saatte telefon gibi çalışacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cookie monster -- 7 Eylül 2020; 18:2:41 >
  • Saatimi satıyorum 1.5 aylık under armor modelidir fiyat:1300tl indirim olur Not:yanında siyah beyaz kordon da verilecektir aliexpress den aldım
  • Şubat ayında aldığım Samsung Galaxy Watch Active2 44mm Paslanmaz Çelik Siyah modelini satıyorum. iOS ile kullandığım için çok kullanışlı olmadı. 2-3 aydır boşta duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Şubat ayında aldığım Samsung Galaxy Watch Active2 44mm Paslanmaz Çelik Siyah modelini satıyorum. iOS ile kullandığım için çok kullanışlı olmadı. 2-3 aydır boşta duruyor
    Fiyat ne düşünüyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.