Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro Türkiye fiyatları açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro Türkiye fiyatları açıklandı

10 Ağustos tarihili Unpacked etkinliği kapsamında duyurulan yeni nesil Samsung Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro akıllı saatlerinin Türkiye fiyatları belli oldu. Samsung'un kendi resmi sitesinde satışa çıkan açılan ürünler için aynı zamanda ön siparişe özel fırsatlar sunuluyor. Öte yandan önceki nesle oranla artan fiyatlar da dikkatlerden kaçmazken sunulan kampanyaların 11 Ağustos-30 Ağustos tarihleri arasında geçerli olduğunun altını çizelim.

Samsung Galaxy Watch 5 serisi, tasarımsal anlamda önceki seriye büyük oranda benziyor. Mevcut tasarım dilini seviyorsanız bu modelleri de seveceksinizdir. Bununla birlikte standart Galaxy Watch 5, iki farklı boyut seçeneğiyle birlikte gelmekte: 44mm ve 40mm. Özellikler bakımından aynı olan akıllı saatler pil ve boyutları bakımından ayrılıyor. Samsung'un yeni akıllı saatleri arasında en dikkat çeken model ise Galaxy Watch 5 Pro oldu. Daha büyük ve daha dayanıklı yapısının yanında firmanın şimdiye kadarki en büyük bataryasına sahip olan akıllı saat sporcular için tercih sebebi olabilir. Samsung Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro hakkında daha detaylı bilgi almak için bu haberimize bakabilirsiniz.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

Galaxy Watch 5 Türkiye fiyatı

An itibariyle Samsung'un resmi Türkiye sitesinde ön siparişe açılan Galaxy Watch 5'in 40mm Bluetooth modeli için 4.499 TL fiyat belirlenmiş. Bu ürünü 11 Ağustos-30 Ağustos tarihleri arasında ön sipariş verirseniz, 1.499 TL değerindeki Samsung EP-P5400T kablosuz ikili hızlı şarj cihazına (15W) ücretsiz sahip olabilirsiniz. Serinin 44mm Bluetooth versiyonu ise 4.999 TL fiyat etiketine sahip. Aynı şekilde bu cihazı da ön sipariş ile alırsanız kablosuz ikili şarj cihazı hediye olarak geliyor.

Galaxy Watch 5 Pro Türkiye fiyatı

Galaxy Watch 5 Pro tarfına geldiğimizde ise bizleri elbette daha yüksek bir fiyat karşılıyor. Serinin en büyük ve cazip modeli olan Watch 5 Pro'nun Bluetooth modeli 7.999 TL'den satışa sunulmakta. 30 Ağustos'a kadar vereceğiniz ön siparişlerde yine bu ürün özelinde geçerli kampanyalar sunulmakta. Diğer kardeşlerinde olduğu gibi bu modeli de ön sipariş ile alırsanız 1.499 TL değerindeki Samsung EP-P5400T kablosuz ikili hızlı şarj cihazı hediye olarak geliyor. Ek olarak Watch 5 Pro'ya özel 699 TL değerinde ücretsiz saat kordonu da yine hediye.

• Yılardır samsung kullanıcısıyım şuan elimde galaxy watch4 var galaxy watch 5 e geçmem içn 1 tane sebep bulamadım. Tasarım aynı özellikler aynı 1 tane fazla özellik var o da ısı sensörü. Huaeei kullandığım zamanlarda ısı sensörü vardı ikidebir niye ölçeyim vücud sıcaklığımı. Bu sene akıllı saat konusunda tatmin etmedi beni samsung kusura bakmasın.
  • şimdi bunlardan alsın samsungçular:)) apple a laf ediyolardı. özellikler resmen çöp. bu cihaza 8-9 bin lira tebrikler…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arizaeren -- 12 Ağustos 2022; 11:28:16 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Samsung fiyatlarda çok iddialı ve agresif girdi piyasaya hadi görelim bakalım ne kadar satacak yeni ürünler

• Yılların Samsung cusuyum. Ama saat konusunda sınıfta kaldı fiyatlar. Huawei watch gt 3 pro varken bunların yanına bile yaklaşmam şahsen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çöp derken. Biraz açar mısınız. Hangi özellekler çöpmüş. Hakikaten çok merak ettim. Samsung akıllı saat konusunda dünyada bir numaradır. Bilekli ve akıllı saat gibi lanse edilip ama akıllı olmayan saat modelleri üretmiyor.

• Acele etmeyin, o hediye kampanyasındaki ürünlerin fiyatını da üstüne bindirip hediye diye kastırdığı için, kampanya bitiminde en az 1.500 tl ucuzlayacak saatler, bunu her kampanyasında yapıyor Samsung. Resmen şark kurnazlığı aslında.

• Pro modeli dolar olarak da çok pahalı.

• Hayırdır LTE modeline layık görülmemiş mi Türkiye

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Pil ömrü berbat bi çok ölçüm tutarsız. 32mb ram ile Huawei saatler kasmazsan 1.5gb ram ile kasıyor hatta facer kullanınca saat geride kalıyor. Boya dökülmesi vs sorunları saymıyorum bile.

• Watch 4 classic kullanıcısıyım bu fiyatları gördükten sonra geçmek için hiçbir sebep kalmadı

• Aklı olan insan Watch 3 GT pro ile Galaxy watch 5'i karşılaştırmaz.Biri Toyota diğeri Mercedes.Ciddi ciddi karşılaştırıyorlar bir de.

• Sevgili samsung 5 serini gördüm gerçekten hepsi birbirinden iğrenç modeller lakin dünden beri bakıyorum pil ömrü ile alakalı birşey göremedim ben apple kullanıcısı biri olarak apple watch 7 mi satıp huawei watch gt3 pro aldım ferrarisini satan bilge gibi mutluyum . Akıllı saat konusunda huawei den başkası yalan bu samsung un bu komik fiyatlarını 3 ay sonra tekrar konuşalım. 😂bu fiyata saat satacan 1,5 günde bir sarj edecen puhahaaaahasaa

• Yanında verdiği kablosuz şarjı 100 liraya aldım geçen gün

Gw4 kullanıcısıyım aynı saate adı sadece gw5 diye o kadar para verilmez yazık

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Sen kendini kandır samsung dünyanın en iyi akıllı saati puhhaaahhaaa 1,5 günde bir şarj et sen puhhaaaaa

• Watch 3 ile musterilere atilan Tizen kazigini unutup bunu alanlarin aklina sasarim.

Bu donemden sonra e-sim olmayan saat alinmaz. Gidin 2.el saat alin. Hepsi aynisinin laciverti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 12 Ağustos 2022; 14:19:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bio technolog kullanıcısına yanıt
    Ne fark edilir şarj süresi var. Ne tasarım. Ne e-sim (Türkiye için) vs vs. Şimdi Huawei pro bir model çıkarsa kim bakar Samsung'a. Hiç şansı yok.

• Yılardır samsung kullanıcısıyım şuan elimde galaxy watch4 var galaxy watch 5 e geçmem içn 1 tane sebep bulamadım. Tasarım aynı özellikler aynı 1 tane fazla özellik var o da ısı sensörü. Huaeei kullandığım zamanlarda ısı sensörü vardı ikidebir niye ölçeyim vücud sıcaklığımı. Bu sene akıllı saat konusunda tatmin etmedi beni samsung kusura bakmasın.

• aliakguun kullanıcısına yanıt

Vucut sıcaklığını ölçme olayı çok yanlış anlaşılıyor. Garmin saatlerde yıllardır vucut sıcaklığı sensörü var.

Abicim saatler bilekten ateş falan ölçemezler. Gerçek bir akıllı saatte vucut sıcaklığı sensörünün olmasının 2 sebebi var.

1) Spor yaptığınızda yaktığınız kalori yanında su da harcarsınız. Isı sensörü sayesinde kaybettiğiniz sıvı daha iyi anlaşılır.

2) Ortam sıcaklığı ölçümü.

Yıllardır kaloriyi bile düzgün hesaplamayan Samsung bu sıvı kaybı olaylarına girer mi? Girmez. Samsung sadece sensör koyuyor, ne işe yaradığını kendileri bile bilmiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGatakan -- 12 Ağustos 2022; 15:17:47 >
  • Honor gs pro kullanıyorum 790mah pili var, adanlara gelal olsun 25-30gün dayaniyor diyorlardı bana 6 hafta dayanıyor. Gümbür gümburde konuştueuyor súper net, tws kulaklığa bile bağlanıp yüksek kalitede müzik dinliyoraun sporda....samsung önce batarya süresi sonra gerçek ihtiyaçları belirlesin....prize bağımlı bir hayat sunuyorlar veya başka bir dertleri var.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.