Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 3 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
37
Favori
56.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben tam ortalayamadım sanırım uygularken ama kenarlarda en fazla yarım milimetre boşluk vardır onun dışında dokunmatik hassasiyetinde bi kayıp yaşamadım gayet iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • timucinpusat kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy Watch 3 [ANA KONU]

Fotoğrafta tam belli oluyor mu bilmiyorum ama biraz sola yakın yapıştırmışım onun dışında nerdeyse boşluk yok gibi

• GebreSelassie G kullanıcısına yanıt

Anladım. Hallederiz. Daha önce bir kaç defa telefonlara uygulamıştım. Ben de bunları spariş verdim:

• Herkese Merhaba,

https://www.n11.com/telefon-ve-aksesuarlari/giyilebilir-teknoloji/akilli-saat

N11 kampanyası var 1.999 TL haber vermek istedim.

• bugün itibariyle gear s3ten 45 mm lik silver modeline geçiş yaptım. merak ettiğim tansiyon özelliğini Türkiye'de kullanabilmek için bir program mı ne yüklemek gerekiyormuş, bu işi başaran kullanıcılardan açıklama rica ediyorum.

saati kullanan herkesin kazasız arızasız kullanması dileği ile....

• Scaleo S kullanıcısına yanıt

Hocam tansiyon özelliğini zaten boşverin.Bildiğniz gibi tansiyon ölçmek için basınçlandırılmış damarın atım hızı okunuyor.Saat bu açıdan doğru değer veremez.EKG özelliği bana göre daha önemli.

• Scaleo S kullanıcısına yanıt

Hocam iki tane apk dosyası yüklemeniz lazım Samsung telefonunuza. Alp gürsoy paylaşmıştı.

https://drive.google.com/drive/folders/1CiLT_HNq6mtYoiDg9N_j58evdudQ_7nK?usp=sharing

• Samsung Galaxy Watch 3 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İbrahimEsad -- 15 Kasım 2020; 10:28:28 >
  • EKG özelliği Samsung dışındaki telefonlara gelse babama alacağım fakat ne zaman gelir herhangi bir bilgi yok herhalde.

• Metalliazz M kullanıcısına yanıt
    ECG özelliğinin ne zaman ülkemize geleceği hakkında hiçbir bilgi yok. Samsung’a ne zaman sorsak “çalışıyoruz” diyor o kadar. ECG gelse bile sadece galaxy serisi ve belli bir Android sürümünün üstünde olan cihazlarda destekleneceği söylenmişti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Apk olarak kurabilirsiniz ben kurdum tansiyon aleti ile 3 kez kalibrasyon yapıp aynı anda kurulum gerçekleşiyor, kalibrasyon dan donraki ölçümlerimde saat ve tansiyon aleti çok küçük farkla ölçüm yapıyor

• İbrahimEsad kullanıcısına yanıt
    Samsung dışında bir telefona apk ile EKG kesin çalışıyor mu hocam emin misiniz?

O konuda bilgim yok hocam benim telefonum s20+ bir deneyin isterseniz

Hocam yükleyemedim sizin için denedim olmadı başka cihaza olurmu bilmiyorum ekg nin apksını telefona yüklemiyor

Teşekkür ederim hocam, muhtemelen şu anlık sadece Samsung’da oluyor. Mecburen bekleyeceğim.

Hocam benim telefon Galaxy S7 Edge ama apk kurulumunu yapamadım yüklenemedi hatası alıyorum bi bilginiz var mı?

• Önce healt monitör uygulamasını yükleyin sonra apk4tpk yı yükleyin 1 dk saate yüklenmesini bekleyip healt monitör uygulamasını açıp kalibrasyonu tansiyon aleti ile yapın
    Apk4tpk yı saate yuklemiyorsa olmuyor demektir

• quote:

Orijinalden alıntı: H.M.

ECG özelliğinin ne zaman ülkemize geleceği hakkında hiçbir bilgi yok. Samsung’a ne zaman sorsak “çalışıyoruz” diyor o kadar. ECG gelse bile sadece galaxy serisi ve belli bir Android sürümünün üstünde olan cihazlarda destekleneceği söylenmişti.

Ben geçen yıl aktive 2 aldığımda da aynı şeyi söylemişlerdi ancak Apple gerekli onayı aldı ve sundu.

• EKG ve tansiyon özelliğini kullanmak için 2 tane dosya yüklememiz gerektiği söylenmiş, bu dosyaları yükleyince herhangi bir özelliğinde değişme/kullanamama oluyor mu arkadaşlar sağlıkla ilgili? Örneğin düzensiz ritim ve/veya atriyal fibrilasyon algılama bildirimleri vardır normalde bildirim veriyordur arkaplanda algılayınca, ama bu uygulamayı biz modlu kullandığımız için bunda vermiyordur falan. O tarz bir değişiklik oluyor mu orjinal hallerine göre ? Yoksa Kore ve ABD'deki gibi tam kapasite kullanabiliyor muyuz tüm özellikleri ?

Ayrıca son olarak, SpO2 özelliği var mı oksijen doygunluğu ölçme yani ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuklu patates -- 18 Kasım 2020; 0:53:22 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.