Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni aşdığım samsung galaxy watch için saat arayüzleri arıyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum ismi ile birlikte eklerseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevap için teşekkür ederim.https://galaxystore.samsung.com/geardetail/com.watchface.SMZ_FORWARD_12K?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber bunu beğendim ücretsiz olsa daha iyi olurmuş.Ayrıca saati yeni aldım.Yüzde 15 şarj ile açıldı hemen şarj ettim 2 bıçuk saatte şarj oldu.Telefonu bağlayınca 2 adet güncelleme geldi tizen 5 sürüme yükseldi.Yapmam gereken ayarlar nelerdir.Ve uygulama tavsiyeside bekliyorum.

• Apofis10 A kullanıcısına yanıt
    Ben bunu ücretsiz almıştım. Galaxy store da öne çıkanlar/artık ücretsiz alanını takip etmenizi öneririm. Bir de saat şekilleri/en iyi saat şekilleri/favori ücretsiz alanında ücretsiz güzel alternatifler bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresinbabasi -- 10 Mayıs 2021; 0:29:58 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yapmam gereken herhangi bir ayar ve uygulama öneriniz var mı

• Ben uygulama konusunda çok kısır buluyorum Galaxy watch'u. Kurulan uygulamalardan verim almak çok zor. Tasarım, arayüz zenginliği, batarya performansı ve dayanıklılığına 10 üzerinden 10 veririm. Ama uygulama işi başarılı değil. Bir ara para verip G-keyboard pro'yu kurdum. Kısa bir süre sonra o da çalışmamaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresinbabasi -- 10 Mayıs 2021; 22:0:45 >
  • Kheldar kullanıcısına yanıt

kardeşim burdan bir bak istersen bir uygulama ile oluyor gibi

• PeMBe_PaPYoNLu_FiL kullanıcısına yanıt
    Bu özellik 3 güncelleme öncesinde geldi zaten default olarak. Yanıt verdiğiniz arkadaş 3 yıl önce sormuş soruyu yalnız dikkat ettiyseniz

• Bu özellik bir ara geldi sonra tekrar geri aldı Samsung. Ben hala görselleri göremiyorum. Uygulamalarda "notification image viewer" uygulaması sanırım bu uygulama. İşe yarıyor mu? Kullanan var mı? 4.19 TL ücretli.

• Bende çalışıyor halen daha gelen resimleri görebiliyorum

• imotep İ kullanıcısına yanıt
    Ama siz default olarak var yazmıştınız. Nasıl oluyor bu ya! Birinde başka diğerinde başka çalışıyor. 🙃

Yanlış anlamadım değil mi? Siz uygulamayı kurmadan görebiliyorsunuz.

• Aynen dediğiniz gibi. Bundan 3 güncelleme önce sanırım göremiyorduk güncelleme geldikten sonra bu sorun kalktı. Özellikle cuma mesajları ve resimleri atan kişi çok olduğu için telefona bakmama gerek kalmıyor

• Bu arayüzlerden ikisini ben de kullanıyorum. Diğerlerinden beğendiklerim de oldu.

• Arkadaşlar bu saatin Rose gold olanı hanımda var. Yazılım güncellemesi geldi dedi. Daha önceki samsung güncelleme mağduriyetlerimden dolayı henüz yapmamasını söyledim. Güncelleme nasıl sizce yapalım mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rubelhizb -- 19 Mayıs 2021; 20:37:38 >
  • rubelhizb kullanıcısına yanıt
    42mm kullanıyorum bir sıkıntı yok.

• serhat1971 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Şarj konusunda iyileşme veya daha kötü gibi bir yorumunuz var mı peki

• Merhaba bugün Galaxy watch aldım. Fakat eşleştirmeyi bir türlü yapamadım. Galaxy wearable ı telefona indirdim telefon saati görüyor eşleştirme talebini alıyor ama eşleştirme tamamlanıyor ekranı ilerlemiyor. Kurulum tamamlanmıyor. Uygulamayı sildim yeniden kurdum, telefon Bluetooth geçmişini sildim denedim ama değişen bir şey olmadı. Hatta saatte bi sorun mu var deyip reset attım yine aynı. Her şey düzgün oluyor saat ve telefon birbirini görüyor ama eşleştirme tamamlanıyor ekranını geçemiyorum. Telefon da s10+ bu arada. Biraz araştırma yaptım ama buna benzer bişey görmedim. Daha önce başına gelen var mı? Yoksa saatte bir sorun mu var yeni almıştım iade edeyim?

• hllzer H kullanıcısına yanıt

Bende 46 mm Galaxy Watch ve S10+ var. S7'deb geçen Kasım ayında geçtim bu telefona. Bir sorun yaşamadan saat kurulumunu yapmıştım. Daha öncesinde başka samsung saat kullandınız mı? Onun verilerini geri yüklemeye çalışırken bir sorun olabilir mi?

• Bi zamanlar fit 2 alıp denemiştim ama 1 günlük aç kapat gibi bir şeydi bilmiyorum ondan mı oluyor

• rubelhizb kullanıcısına yanıt

Saati iphone telefonla beraber kullanıyorum son güncellemeyi yaptıktan sonra saat telefondan her ayrıldığında tekrar bağlanmak için titreşim vererek pin eşleşiyor mu? bildirimi gönderiyor. Bir yerden sonra artık gerçekten sinir bozucu olmaya başladı ve saati kolumdan çıkarıp kapattım

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.