Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dr.Leon

Bu konuda bilgisi olan var mı?

wp den veya instadan gelen fotoları bazen gösterip bazen göstermemesi işini çözen var mı?
    Hocam Ben hiç resim açıldığını görmedim. Uzantıları ne bunların.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gurman67 G kullanıcısına yanıt
    Valla uzantı hakkında fikrim yok. Özellikle inatagramda gönderi paylaşan ve bildirimi açık olan bir paylaşım olduğunda resimle birlikte çıkıyor. Wp de ara sıra resim çıkıyor. Nasıl oluyor çözemedim. Rastlantısal bir durum dizisi ile gerçekleşiyor gibi.

Bi wp uygulaması olsa şu saat için çok iyi olacak. Foto görememek çok kötü. Grup sohbeti takip ediyorsunuz. Güzel güzel devam ederken biri foto alıyo. Mecbur teli cepten çıkarıyorsunuz. Sinir edici.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilk aldığım zamanlarda tek tük fotoğrafları bende görüyordum ama uzun zamandır hiç fotoğraf görmüyorum. güncellemeyle acaba tamamenmi kaldırdılar. saatte güncel versiyonmu kullanıyorsunuz?
  • 42mm için böyle kavisli kordon var mi?

Bir de hangi watchface bu, baya güzelmiş

• BuZZLuCK kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] Ben 42 mm için bu kordonu aldım hocam 55 tl ye indirim ile fakat her kıyafet ile olmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BuZZLuCK kullanıcısına yanıt
    bende böyle kavisli bulamadım 46 mm olan için hep düz var çok fason duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petrichor

Hocam var fakat, ben yazdığım gibi kısa kayışlı olanını arıyorum
    valla bende uzun kayış arıyorum ama hala bulamadım :)
  • 2-3 gündür ne uygulama ne de saat şekli yükleyebiliyorum. sıfırladım ama nafile sürekli uygulama yüklenemedi uyarısı alıyorum.

• Aliden 20 gunde kirmızı yazılı bezel geldi.muhteşem gorünuyor.bambaşka bir saat oldu sanki.sarı yazıli ve düz metalik olan birsürü alternatif var.
    Yanlız 52 tl için postacı 7.5 tl masrafı var dedi.vergi olayı gerçekleşmiş anlaşilan.
    Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

• Son yıllarda teknolojik olarak alıp en cok memnun kaldıgım alet valla.

Bu arada yüzmede kullanan arkadaşlar , bende 2 3 sefer kullandım daha sonra yabancı forumlarda araştırdım , yüzmede kullanıp su teması sebebiyle sorun yaşayan kullanıcıların cihazlarını garanti kapsamına sokmamış samsung , türkiyede hiç girmez yurtdısında öyleyse. 5ATM var ama garantiye sokmuyolar saçma , bilginiz olsun , ben daha kullanmıyorum havuzda.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    e ne anladık bu işten yüzmede kullanılmayacaksa, bir sürü yüzme fonksiyonu var içinde, benim anladığım deniz suyu için garanti vermiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 27 Haziran 2019; 16:42:31 >
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    klasik bir samsung saçmalığı. zaten s3 frontier ile en büyük farkı bu su geçirmeme özelliği, onu da garanti dışı bırakırsan adam gider s3 alır niye bunu alsın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    Yok hocam almıyorlar , en azından yurtdısında almamışlar türkiyede henüz böyle bir problem duymadım ama olursa sorun cıkarırlar , direk adamın yazdıgını kopyalıyorum.

And bear in mind that, Samsung will VOID YOUR WARRANTY, if your watch got water damaged. Yes, you heard it right, they advertise sth as swim ready, but there is NO warranty for it. I am a regular swimmer, and my samsung watch broke after just less than 2months of regular usage.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    evet hocam teşekkürler, fakat 2 ay düzenli kullanımdan sonra kırıldı demiş sanırım mecazen bozuldu anlamında yazdı onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: scatman_35

2-3 gündür ne uygulama ne de saat şekli yükleyebiliyorum. sıfırladım ama nafile sürekli uygulama yüklenemedi uyarısı alıyorum.
    bende yükliyemiyorum hem saatimi hem telefonumu sıfırladım ama düzelmedi samsung kendi hata bildirimine mail attım resimli geri dönüşde olmadı sorun nedir hala çözemedim
  • cloder kullanıcısına yanıt
    bu hatayı almadan önce en son ne yaptınız yada ne yüklediniz acaba ağ ayarları vs kurcaladınız mi

• Arkadaşlar merhaba. Benim saatte kişiler uygulaması çok fazla pil tüketiyor. Bu tip bir sorun yaşayan ve çözümünü bilen var mı? Ekran görünrüsünden de ne kadar pil harcadığını görebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

bu hatayı almadan önce en son ne yaptınız yada ne yüklediniz acaba ağ ayarları vs kurcaladınız mi
    Kendiliğinden oldu herhangi birşey yapmadım bayadır bu şekilde yükliyemiyordum hiç bişe en son hem telefonu hem saati sıfırladım ve önceden yedeklediğim saat arayüzü ve uygulamarıda yükliyemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cloder -- 27 Haziran 2019; 22:42:0 >
  • cloder kullanıcısına yanıt
    servisle bi görüşün derim ben saati sıfırlamanız yeterliydi telefona yazık yani onca şeyi bidaha yükle ayarla zaman kaybı telefonunuz hangi model telefonla alakalı olabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 28 Haziran 2019; 11:42:58 >
  • ben de bugün servise verdim saati. adım sayar yükseklik ölçer son 2 aydır saçma sapan çalışıyor. defalarca sıfırlamama rağmen düzelmedi. yazılım güncelledim yine düzelmedi. bakalım umarım çözüm bulurlar.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.