Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    adimsayar çok önemli değil de nabız ölçümü önemli. apple watch bu konuda çok iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

bugün amazondan 42mm sipariş ettim ama özellikle kalp atış sensoru ile ilgili olumsuz yorumlar kafamı karıştırdı. var mi genel bir sıkıntı? s3 daha iyi ölçüyor diyorlar.
    S9+ ile aynı nda ölçüm yaptığım zaman hemen hemen aynı sonucu veriyorlar mesela 78 e 81 gibi. Tutarlı yani.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Bende 3. Seri Apple watch var ama onda yok galiba 4. Seride mi var O2 sensörü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bende 46 mm alarak araniza katıldım daha doğrusu babalar hediyesi olarak geldi neyse daha güncelleme yapmadım her hangi bi güncelleme yapmalımıyım şu anda güzel çalışıyor tüm bildirimler geliyor sporrif faaliyetlerinde ayarladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    Guncelleyin.Gorsel olarak baya değişiklik oldu.yeni küçük bir guncelleme daha geldi.health yükkeme problemi vardı.onuda halletmişler.

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    Gayet guzel çalısiyor hem adımsayar hem nabız olçümü.
    Daha once 2 sene frontier kullandım.oda problemsizdi.

• cmlsen C kullanıcısına yanıt
    Teşekkurler.servis yolu göründü bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 18 Haziran 2019; 16:55:39 >
  • Evet hayal meyal hatırliyorum vardı birisi.bakalım şoyle geriye doğru.

• Merhaba arkadaşlar.bende 46 mm watch ile aranizdayim.telefon olarak da Samsung S7 kullaniyorum.Kablosuz ortak şarj padi konusunu sormak istiyorum çünkü ev sarj aleti çöplüğüne döndü...
    Tum ev ahalisi ve saatin ortak kullanabilecegi kablosuz şarj cihazı konusunda özellikle saat acisindan dikkat etmem gereken bir husus varmıdır? Yoksa tüm kablosuz sarj cihazları ile uyumludur bu saat???

• quote:

Orijinalden alıntı: tncygn

Sonuç ne oldu kardeşim.aynısı banada oldu.
    Servise göndereyimmi

• namre3kutuk kullanıcısına yanıt
    here uygulamasının here we go var saat için o güzel iş görüyor ama sadece telefon da here kurulu olmalı

• osmanyksel06 O kullanıcısına yanıt
    güncellemeden önce ben 46 mm olan ile saat üzerinden görüştüm hatta müzik dinledim güncellemeden sonra birdaha yapamadım ayarı falan mi var acaba yeni olduğum için pek ayarlarını bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 18 Haziran 2019; 19:6:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moon74

Merhaba arkadaşlar.bende 46 mm watch ile aranizdayim.telefon olarak da Samsung S7 kullaniyorum.Kablosuz ortak şarj padi konusunu sormak istiyorum çünkü ev sarj aleti çöplüğüne döndü...
    Tum ev ahalisi ve saatin ortak kullanabilecegi kablosuz şarj cihazı konusunda özellikle saat acisindan dikkat etmem gereken bir husus varmıdır? Yoksa tüm kablosuz sarj cihazları ile uyumludur bu saat???
    telefonumu sarj eden kablosuz sarj padi saati sarj etmedi mesela bende, yan sanayi bir kablosuz pad ama orjinal değil

• arkadaşlar şöyle parasını hak eden, shealt'den daha iyi ve kapsamlı, şınav-mekik kaydı yapan, proğramlı spor yaptıran bir proğram önerirmisiniz lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

telefonumu sarj eden kablosuz sarj padi saati sarj etmedi mesela bende, yan sanayi bir kablosuz pad ama orjinal değil

Alıntıları Göster
    Spigen falan var ama uyumludur degilmidir bilemedim.Samsung un kendi wireless padi var uyumludur ifadesi ile satılıyor ama oda 400 tl civarı.varmidir aramizda uyumlu marka model deneyimleyen???

• ben de spigen f 305w aldım ama saati sarj etmiyor 😔

• keremalp kullanıcısına yanıt
    bugün elime geçti ürün,pek bekledigim gibi çıkmadı. nabız ölçümü çok iyi değil, kola tam oturması lazım sanırım sürekli, alakasız değerler ölçüyor bazen. özellikle yüzme sırasında performansını beğenmedim, havuzda denedim ,gidislerimin yarısını ölçmedi bile. 8 tur gidiyorum , 4 tur gibi gösteriyor. s3 frontier daha iyi olabilir bu konularda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

here uygulamasının here we go var saat için o güzel iş görüyor ama sadece telefon da here kurulu olmalı
    Saate bir program kuruyor muyuz?
  • namre3kutuk kullanıcısına yanıt
    herewego saate kuruluyor saat için olan

http://apps.samsung.com/gear/appDetail.as?appId=com.here.tizen.herewego

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 19 Haziran 2019; 11:39:26 >
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.