Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
3.771
Cevap
102
Favori
48.733
Tıklama
Giriş
    97 Mesaj

yazılımı güncelle dediğimde böyle hata alıyorum karşılaşan oldu mu ???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    4240 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

samsung gear uygulamasını iphone a kurabiliyomusunuz, yani appstore da gear uygulaması varmı?
    Galaxy Watch uygulaması var.

ok anladım, ama bazı özellikler kullanılamıyor diyorlardı ıphone ile

|
    |
    namre3kutuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    222 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba
    Bu gelen son büyük güncellemeden sonra bazı sorunlar olmaya başladı telefonda
    Mesela bugün 71 kat çıktın diyor sayaç
    Var mı benzer sorunlar yaşayan güncellemeden sonra ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

benimkide tam tersi 20 kat ise 16 kat ölçüyor🤔

|
    |
    lazysmeller kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    28 Mesaj

Benim de katları saymamaya başladı.Sıfırlama falan yapıyorum,birkaç saat çalışıyor sonra yine duruyor.
    |
    |
    lazysmeller kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |

Bisekilde yuklemistik geçen hafta ama olsun.

|
    |

cesitli uygulamalar var bu amaclı kullanılabilen

ben 'navigation pro' diye bi tanesini indirdim kullanıyorum , guzel sonuc veriyor
    saat ekranında cadde ismi , kac mt kaldıgı, oklar gözüküyor , ve saat konusarak komut veriyor
    |
    |
    namre3kutuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar bezelin iç tarafında,sabit olan kısımda hiç sebep yokken soyulma olmuş.Bu gün farkettim.O bölgeyi sürtmek imkansız zaten.Suya falan sokmadım .sanırım fabrikasyon bir kusur var saatte.birkaç kisi daha sikayet etmişti geçmişte.
    Yurtdışı falan araştıran oldumu.ordada varsa problem kronik demektir.servisten değişim istemeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 17 Haziran 2019; 19:36:33 >
    quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Arkadaşlar bezelin iç tarafında,sabit olan kısımda hiç sebep yokken soyulma olmuş.Bu gün farkettim.O bölgeyi sürtmek imkansız zaten.Suya falan sokmadım .sanırım fabrikasyon bir kusur var saatte.birkaç kisi daha sikayet etmişti geçmişte.
    Yurtdışı falan araştıran oldumu.ordada varsa problem kronik demektir.servisten değişim istemeyi düşünüyorum.
    Bu mesajı görür mü bilmiyorum ama geçmiş sayfalarda benzer sorunu yaşayan biri vardı. Servise gönderdi. Sonrasında buraya bir şey paylaşmadı sanırım. O arkadaşın mesajını bulup iletişime geçebilirsiniz.

MSI B450I GAMING PLUS AC | AMD RYZEN 5 3600 | Adata XPG SPECTRIX D60G DDR4 8X2 3000 mHz CL16 | ASUS DUAL RX580 8GB 256 BiT GDDR5 | Adata XPG 256 GB SX8200 Pro M.2 SSD | CORSAIR SF600 80 Platinum PSU | AOC 24" C24G1 144Hz 1ms 1080p VA | | CORSAIR HYDRO H60 AM4 | Noctua NF-A12x15 PWM | SilverStone SST-SG13B-Q

• Yarbay
    3710 Mesaj
    bugün amazondan 42mm sipariş ettim ama özellikle kalp atış sensoru ile ilgili olumsuz yorumlar kafamı karıştırdı. var mi genel bir sıkıntı? s3 daha iyi ölçüyor diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupe96 -- 17 Haziran 2019; 20:41:7 >
  • Yarbay
    2340 Mesaj
    Bu saatte ya da active de spo2 sensörü var mı oksijen saturasyon ölçebiliyor mu?

• Yarbay
    3682 Mesaj

Hiçbir saat adımları "doğru" ölçmez. Sporcuyum. "Adım" sizi zayıflatmaz. Tempolu yürüyüş sizi zayıflatır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGatakan -- 17 Haziran 2019; 21:18:55 >
    |
    |
    coupe96 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Maalesef hocam. Bence Samsung'un bir sonraki saatinde kesin olur. SPO2 için APple watch, Garmin, Suunto gerekiyor.
    |
    |
    NevNiyaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

RedMi Note 5 ile kullanıyorum. İlk aldığımda ben de baya araştırma yapmak zorunda kaldım zira bir türlü Xiaomi'de Galaxy Wearable uygulaması çalışmıyordu. Neyse ki buradan bir arkadaşın önerisi ile eski sürümlerden bir tanesini yükleyip bağlantı kurmayı başardım. Ancak şunu belirtmek isterim, başta Samsung Health uygulamasını güncelleyemiyorsun, hata veriyor(Şimdi denedim mesela)-Fakat yüklemeyi telefondaki Galaxy Wearable uygulaması üzerinden yaparken telefonun bluetooth bağlantısını kapatırsam güncelleme oluyor. (Health Süüm No: 4.5.12301)
    |
    |
    BuZZLuCK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bende gear s3 varken soyulma olmuştu ekran değişimi yapmışlardı
    |
    |
    keremalp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.