Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lucasgursaka

Bütün saatlerinde bu sorun var, https://us.community.samsung.com/t5/Galaxy-Watch/Cannot-log-into-samsung-wear-app-on-phone-White-screen/m-p/588620
    bu sayfayı takip edersen. Yabancı samsung yetkililerinin sadece samsung artık account hesabını kullanabileceğini söylüyor.
    Cok ilginc resmen rezalet.Verilen bir hakki geri alamazsin davalar acilir samsung'a bu konu hakkinda geri adim aticaklardir hala hata oldugunu dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    Bu arayüzün ismi nedir acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • saydam330 S kullanıcısına yanıt
    New Elite chronograph

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Durum tam olarak bu...
    https://www.youtube.com/watch?v=cn86cMq6Qa8
    Teşekkürler.

• Elden çıkmaz artık bu saat. Kampanya ile ucuza almıştım, ona seviniyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bazı saat arayüzlerinde kırmızı renki express moment yazan buton var, basınca bir şey de değişmiyor. bunun olayının ne olduğunu bilen var mı?

• Buyur burdan yak...
    Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]
  • 42 mi 46 mı sorusu ile yine geldim ben. Bileklerim aşırı inceler, orta parmak ile baş parmağı birleştirince üstüne yarım bilek sığacak kadar boşluk kalıyor bende. 42'nin batarya süresi en azından 2 gece beni götürecekse yani 2 gece uyku takibi yapıp 3. güne ben bittim diyecekse sorun yok. Zaten öyle aman aman kurcalayacak birisi değilim de. En fazla adım saysın nabız ölçsün uyku takip etsin kafasındayım. Bileğim ince ve ayrıca fiyatı biraz daha düşük olduğu için 42, bataryasından dolayı 46 diyorum ama çok kararsızım. Hem siyah daha güzel sanki :) 42 alırsam ben bunu niye aldım ya der miyim sizce?
  • burak_1998 kullanıcısına yanıt
    hocam senin telefon ne marka ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucasgursaka

hocam senin telefon ne marka ?
    S9+
  • Sorun giderilmiş, giriş yapılıyor.

Hocam valla temanizi cok begendim ilk defa parayla tema aldim cok guzel tesekkurler paylasim icin

• ilk denemelik ve programi biraz ögrenmek icin kendime hazirladigim tema umarim begenirsiniz. :) isteyen olursa paylasabilirim ancak bu tema üzerinde gelsitrmeler yapacagim daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eDDiè -- 24 Nisan 2019; 1:54:57 >

• Dostlar Çin'den renk renk kayış siparişi aldım. Değişim olayını nasıl yapıyoruz ? Zorlayıcı bir mevzusu var mıdır ? Bidew gümüş alanı hem korumak hem de siyah yapmak için kapak aldım. Kullanan var mı ?
  • Arkadaşlar merhaba.
    Apple Watch'dan bu saate geçen kimse var mı aramızda?
    Aralarındaki farkalrdan kısace bahsedebilir misiniz acaba?
    Teknik olarak değil. Oldukça çok video izledim. Kullanıcı deneyimi açısından merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluemoon -- 24 Nisan 2019; 14:34:34 >
  • tsubasahmet kullanıcısına yanıt
    Kayış değiştirmek 3 saniyelik iş eğer silikon ise, metal olanlar biraz zor sanırım

• bluemoon kullanıcısına yanıt
    Apple watch'dan bu saate geçerseniz büyük pişmanlık yaşarsınız.
  • eDDiè kullanıcısına yanıt
    Sade ve şık olmuş bunu nasıl yüklüyoruz ki?

• Arkadaşlar saatlerinizdeki bezel sallanıyor mu? Benim 20 günlük cihazımda bezeli tutup yukarı aşağı sağa sola oynatınca sallanıyor. Ayrıca saate çok hafıf vurunca bezelden sallanma sesi geliyor. Bunun için garantiye vericem duruma göre. Belki de iade isteyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.