Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tahminimce Sabah 8 9 gibi şarjdan çıkarmışımdır ( ilk şarjı) şuan da tam %50 şarjı var tele sürekli bağlı, bildirimler açık, arama cevaplamalari saat üzerinden ( kablosuz kulaklık var) spoty ve ses kontrolü yine saat üzerinden (gün içerisinde bir bir buçuk saat kadar dinlemişimdir müzik) kalp ölçümü kapalı gps kapalıdır diye düşünüyorum karşıma aç kapa diye seçenek gelmedi gps için, ekran parlaklığı güneş altında çok net görülebilecek seviyede açık ve en önemlisi ilk günün heyecanı ile surekli saat ile uğraştım şuan için bence iyi. İlerleyen zamanda pil ile ilgili yorum tekrar yorum yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kunt1903 -- 18 Nisan 2019; 2:12:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluemoon kullanıcısına yanıt
    Evet kutu ucerisinden wireless pad ve samsung telefonlarda gelen hizl sarj aleti ayrica baglanti icin type c kablosu cikiyor.Padi hizli sarj aletine bagliyorsunuz yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kunt1903 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun öncelikle : ) Hangi rengini aldınız acaba? Bir de nereden aldınız?

Cevaplarınız için çok teşekkürler. Bu durumda benim telefonumda da bu özellikler söylediğiniz şekilde çalışacaktır diye düşünüyorum.

Kullanımınız sırasında karşınıza çalışmadığını gördüğünüz bir özellik çıkarsa haber verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  • kulekule kullanıcısına yanıt
    Amaç gerçekten ciddi sporsa yerinizde olsam Vivoactive 3 gibi bir saat bakarım. Ya da Galaxy Active / Gear Sport alırım.

Galaxy Watch harika bir cihaz ama gerçekte gördünüz mü bilmiyorum, biraz büyük. Spor yaparken büyük saat büyük bela
  • KRML kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :) mediamark tan siyah renk 1180 e aldım. Bundan önce ilk xiaomi amazfit verge almıştım hepsiburada dan ama pek hoşuma gitmedi 30 dk kurcaladım içime sinmedi temizleyip nasıl geldiyse bire bir aynı şekilde paketleyip kargoya verdim 1 gün sonra da hiç uğraştırmadan para iadesini yaptılar sağolsunlar. Akşamında da active yi aldım.

Sıkıntılarımdan biri hava durumunu ayarlayamadım. Hava durumunu da telefona yüklediğimiz programından ayarlıyoruz, her ayarlamaya çalıştığımda ya konumu bulamıyor yada bağlantı hatası diyor Bir başka sıkıntım Apple Wacht gibi kamerayı saatten kontrol etmek için program var marketten yüklüyoruz ancak onuda çalıştıramadım. Bir sıkıntım daha, saat üzerinden whatsapp a girip birine mesaj yazamıyoruz, sadece whatsapptan biri yazarsa cevaplayabiliyoruz ama sms için saat üzerinden istediğimiz kişiye istediğimiz gibi sms atabiliyoruz.

Bu üç konu haricinde herşey çok güzel çalışıyor çok memnunum hatırı sayılır bi fiyat farkı vermeme rağmen verge yi iyiki iade etmişim diyorum.

Pil içinde yazayım :) Bu gün saat 11 gibi şarjdan aldım, ilk gün kullandığım temaya göre daha basit bir tema seçtim, sürekli tele bağlı arama sms whatsapp bildirimleri açık 4 5 mesaja saat üzerinden cevap verdim, gps ve kalp ritmi ölçer kapalı 1 saat civarında müzik kontrolü ve çok daha az kurcalama ile şuanda şarjı %82. Şuanda yüzümü gülümsetiyor inşallah bu gülümseme devam eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kunt1903

Teşekkür ederim :) mediamark tan siyah renk 1180 e aldım. Bundan önce ilk xiaomi amazfit verge almıştım hepsiburada dan ama pek hoşuma gitmedi 30 dk kurcaladım içime sinmedi temizleyip nasıl geldiyse bire bir aynı şekilde paketleyip kargoya verdim 1 gün sonra da hiç uğraştırmadan para iadesini yaptılar sağolsunlar. Akşamında da active yi aldım.

Sıkıntılarımdan biri hava durumunu ayarlayamadım. Hava durumunu da telefona yüklediğimiz programından ayarlıyoruz, her ayarlamaya çalıştığımda ya konumu bulamıyor yada bağlantı hatası diyor Bir başka sıkıntım Apple Wacht gibi kamerayı saatten kontrol etmek için program var marketten yüklüyoruz ancak onuda çalıştıramadım. Bir sıkıntım daha, saat üzerinden whatsapp a girip birine mesaj yazamıyoruz, sadece whatsapptan biri yazarsa cevaplayabiliyoruz ama sms için saat üzerinden istediğimiz kişiye istediğimiz gibi sms atabiliyoruz.

Bu üç konu haricinde herşey çok güzel çalışıyor çok memnunum hatırı sayılır bi fiyat farkı vermeme rağmen verge yi iyiki iade etmişim diyorum.

Pil içinde yazayım :) Bu gün saat 11 gibi şarjdan aldım, ilk gün kullandığım temaya göre daha basit bir tema seçtim, sürekli tele bağlı arama sms whatsapp bildirimleri açık 4 5 mesaja saat üzerinden cevap verdim, gps ve kalp ritmi ölçer kapalı 1 saat civarında müzik kontrolü ve çok daha az kurcalama ile şuanda şarjı %82. Şuanda yüzümü gülümsetiyor inşallah bu gülümseme devam eder.
    Saat üzerinden sadece gelen WhatsApp mesajlarına cevap verebilirsiniz, kendiniz birine WhatsApp mesajı yazamazsınınz

• Bunu sıkıntılar arasından çıkardık o zaman teşekkürler. Hava durumunu nasıl ayarlayacağım bilginiz varmı? Internette araştırınca bulurum da, belki önceki sayfalarda yazıyordur bile ama bu sıralar işlerden zaman ayıramıyorum yardımcı olursanız çok makbule geçer.

Size yazdıktan sonra nette kısaca baktım telefonun dilini İngilizce yapınca sorunun çözüleceğini yazmış bir arkadaş yaptım oldu hava durumunu gösteriyor artık.

Kamera sıkıntısını da hallettim. Mi note 3 ile sorunsuz bir şekilde kullanıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kunt1903 -- 19 Nisan 2019; 0:35:59 >
  • Kunt1903 kullanıcısına yanıt
    Çok güzel Şu anda hiçbir sıkıntı görünmüyor o zaman.

Bir de şarj etme süresi ile ilgili çok zaman aldığını söyleyenler var. Bunu kontrol edebildiniz mi? Mümkünse örneğin şarjı %0 iken, içinden çıkan şarj aleti ile ( gerçi adaptör çıkmıyor diye biliyorum kutusundan, hangi adaptör ile kullandığımız fark ettirir mi bilmiyorum şarj süresini ) şarj etmeye başlayıp, %30, %50, %80, %100 e gelene kadar geçen süreleri yazabilir misin? Sadece böyle bir şansın var ise diye soruyorum. Biliyorum kolay bir şey değil. Sadece %50 ve %100 de olabilir : )
  • Sarj suresi gercekten uzun bu saatte.Mesela telefon daha hizli sarj oluyor.Tam sarj olma suresi yaklasik 2 saat falan.Ustelik kendi sarj aleti biraz daha yavas sarj ediyo sanki.Ben wireless sarj padi uzerine koydugum halde uzun geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gariptir.Kullandığım tüm akıllı saatler sarj cihazıyla saatler boyunca zar zor şarj olurken,usb uzerinden bilgisayar ile sarj edince çok kısa zamanda şarj oluyor.

Ilk akillı saatim ki hala kullanırım kendisini,samsung galaxy gear 1 uzun sure sarj edilmeyip sıfır olursa ölü moduna geçiyordu.yani sarja taksan bile sarj olmuyor ve açılmiyordu.bilgisayara usb den bağlayinca tekrar canlanıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 19 Nisan 2019; 15:42:42 >
  • Deneyimlediğim saatler listesi.sorusu olana yardımcı olabilirim

SAMSUNG
    Galaxy Gear 1
    Galaxy S2
    Galaxy S
    Galaxy S3 Frontier
    Galaxy Watch 46 mm

Google WEAR
    Ticwatch Express

HUAWEİ
    Huawei Watch Gt Sport

DAHİLİ ANDROID OS
    Zeblaze Thor 4
    KingWear KW88

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 19 Nisan 2019; 22:53:37 >
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    Arasında en beğendiğiniz hangisi
  • Evet geçmiş olsun arkadaşlar, Galaxy wearable uygulamasını dolayısıyla Samsung uygulaması resmen çöp oldu uygulama mağazasından bir şeyler almaya kalktığınız zaman samsung üyelik ekranı beyaz ekranda kalıyor. Samsung forumları şikayetten dolayı resmen kitlendi ve adamlar buna çözüm bulamıyorlar sanırım... 2 gündür aynı şekilde...
    https://us.community.samsung.com/t5/Galaxy-Watch/bd-p/get-help-wearables-galaxy-watch
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Amaç gerçekten ciddi sporsa yerinizde olsam Vivoactive 3 gibi bir saat bakarım. Ya da Galaxy Active / Gear Sport alırım.

Galaxy Watch harika bir cihaz ama gerçekte gördünüz mü bilmiyorum, biraz büyük. Spor yaparken büyük saat büyük bela
    cevabınız için teşekkür ederim hocam . genelde yürüyüş ve yüzme ile ilgilendiğim için pek sorun teşkil edeceğini sanmıyorum . active çok güzel biir saat ama çok küçük resmen bileğimde nokta gibi kaldı bu nedenden dolayı galaxy watch'a yöneldim .

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam . Galaxy watch 46 mm'nin herhangi bir sorunu var mı ? yani uyku adım nabız gibi değerleri gerçek değere yakın ölçüyor mu ? ayrıca değiştirme sebebiniz nedir ?
  • kulekule kullanıcısına yanıt
    Galaxy watch 46 halen kullanıyorum.ben estetik ve ozellik olarak en iyisi olduğu için aldım.egzersiz sadece yuruyuş olarak kullaniyorum.diger ozelliklerini sadece denemek için birkaç hez kullandım bir sıkıntı gormedim.

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    1.Galaxy watch46
    2.S3 Frontier
    3.Huawei Watch Gt
    4.Kingwear kw88
    Google wear lara kanım ısinmadı bir türlü.asistan dan başka artısını goremedim.

• 1200 Tl'ye yurt dışı bir 46mm buldum temiz eksiksiz ve 10 gün kullanılmış sizce alınır mı?

• huawei mate pro 20 telefonum var dün samsung galaxy watch 46mm aldım ama samsung account da uygulama üzerinden giriş yapamıyorum bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

• mehmet00016 kullanıcısına yanıt
    Dostum tüm dünya genelinde bir sıkıntı var, yaklaşık 3 gündür samsung marka telefonlar dışında hiç kimse ulaşamıyor... Bekelemekten başka çare yok bunların yapacağı iş bu kadar olur.

Bu arada samsung resmi forum sayfasında resmen bütün ülkeden insan isyan etmekte.

Kaynak.https://us.community.samsung.com/t5/Galaxy-Watch/bd-p/get-help-wearables-galaxy-watch
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.