Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
71
Favori
138.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam saat kadrani kisitli sanirim iosta, oyle mi? Ucretli kadranlarin cogu yokmus galiba. Birde tum fonksiyonlari kisitlama olmadan kullanabiliyormusunuz (gelen bildirimlere cevap verme disinda). Son olarak uygulamalarda da bir problem yok anladigim kadariyla. Google maps Spotify rehber mesajlar vs calisiyormu tam olarak. Kusura bakmayin cok soru sordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERKAN_G

Hocam saat kadrani kisitli sanirim iosta, oyle mi? Ucretli kadranlarin cogu yokmus galiba. Birde tum fonksiyonlari kisitlama olmadan kullanabiliyormusunuz (gelen bildirimlere cevap verme disinda). Son olarak uygulamalarda da bir problem yok anladigim kadariyla. Google maps Spotify rehber mesajlar vs calisiyormu tam olarak. Kusura bakmayin cok soru sordum.
    Ben normal kadran kısmında bir kısıtlama göremedim açıkçası çünkü baya bir kadran var. Ama ücretli kadran kısmında evet bana da büyük bir çoğunluğu yok gibi geldi. Ama zaten ücretsiz kadranlar içinde çok güzelleri var kesinlikle boşlukta kalmazsınız. Evet bildirim kısmında hiçbir zorluk çekmedim hepsi geliyor. Maps tarafını hiç kullanmadım açıkçası onun için birşey diyemiyorum. Spotify ne iyi ne de kötü. En azından bluetooth kulaklığınızla müzik dinlerken direk saatinizden müziği değiştirebilirsiniz. Ama Spotify kesinlikle geliştirilmeli. Rehber kısmında bir sıkıntı yok. Telefonunuzda ne varsa direk onları görüyorsunuz. Hiç sıkıntı yok bildiğim kadarı ile yardımcı olurum :)

• ucretlilerden pek fazla yok degil hicbiri yok. satınalma secenegi olmadıgı icin. ancak ucretlilerden free ye dusenleri gorebiliyosunuzdur.ama bu tabi arayuz az demek degil ama kısıtlı. spotify yoktu bi ara ,tekrar koymuslar,maps i kontrol ettim ios icin yok.ama bu saat ios ile alınırmı?apple watchin kare yapısını hic begenmeyen biri olarak evet!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vb -- 10 Nisan 2019; 13:57:16 >
  • Kadranlı ve kadransız en sevdiğim arayüzler. Kendi içlerinde modifye de olabiliyorlar...

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• finansla ilgili saatte calıstırılabilen bir uygulama varmı ?

ornegin usdtry kurunu saat ekranında takip etmek mumkun oluyomudur
  • 1 ay önce aldığım galaxy watch'umu satıyorum. 42 mm siyah modeli.
    Saatin bana uygun olmadığını anladığım için satmak istiyorum.
    Kutu aksesuarlar tamdır ve fatura mevcuttur.
    Almak isteyenler pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelReyLana -- 13 Nisan 2019; 7:42:49 >
  • Galaxy watch active alınır mı yorum yapabilecek biri var mı

• Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Çooooookkkkk küçük.50 kuruş büyüklüğunde ekran.sanki bayanlar için üretılmiş.
    Biraz büyük olsaymış piyasanın en iyyi saati olurmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Çooooookkkkk küçük.50 kuruş büyüklüğunde ekran.sanki bayanlar için üretılmiş.
    Biraz büyük olsaymış piyasanın en iyyi saati olurmuş.
    Tam alma arifesinde idim internet üzerinden. Şuan aşırı derecede soğudum desem yeridir yalan yok. Teşekkür ederim cevap için

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Tam alma arifesinde idim internet üzerinden. Şuan aşırı derecede soğudum desem yeridir yalan yok. Teşekkür ederim cevap için

Alıntıları Göster
    Bende alma hevesiyle gidip canlı canlı görünce sonradan pişman olacağımı düşünüp vaz geçtim. Gerçekten küçük.

• Saati nerede gördünüz acaba? Bende bakmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetozturk154

Saati nerede gördünüz acaba? Bende bakmak istiyorum.
    Media markt a gidip 3 saati de inceleyim 46mm aldım, herhangi bi teknoloji mağazasında bakabilirsiniz.

• Birçok mağazada göremedim saati. Media Mark ta bakayım bende bugün ona göre karar vereyim.
  • Tag Heuer, Breitling gibi markaların saat ara yüzleri kaşdırılmış sanırım, nasıl temin edebilirim?

• Sporcu arkadaşlar mutlaka GEAR TRACKER uygulamasını satın almalılar.

3 haftadır kullanıyorum. Gerçekten Samsung'un spor app'inden çok daha iyi.
  • macropolo kullanıcısına yanıt
    Telif hakları malum.....Aynı isimde olmaz ama benzerleri bulunur elbette.Bende casio g shock lar varda artık yok

• Selam arkadaşlar.. gerçekten yararlı bilgiler verilmiş.. benim de 1 2 sorum olacak

- mi8 ile kullanıldığında saat üzerinden sesli arama ve cevaplama yapılabiliyor mu?
    - yine mi8 ile WhatsApp mesajlarını saat üzerinden cevaplayabiliyor muyum?

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.