Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende öyle dedim..frontier satıp ilk çıktığinda galaxy watch almıştım.tizenden sıkıldım dedim.ilk olarak huawei watch gt aldım.saat muhteşem ama hiçbir saat yüzü ve uygulama yuklenmiyor.içinde ne varsa okadar.daha ilk günden sıkıldım ve 1 ay sonra sattim.bari dedim bide google wear os bir cihaz alayım onu deneyim dedim.movbio ticwatch express aldım.onuda saat olarak beğendim.fakat tizenden sonra wear os çok hantal geldi bana.galaxy apps den saat yüzü ve uygulama indirmek ne kadar kolay ve pratikse google playden indirnek okadar zor.samsungda alıştığımız muhtesem saat arayüzlerinden eser yok.olanlar çok kısıtlı.meseka saat yüzüne tiklayinca arka plan rengi filan kolayca değisiyor ya google deki saate bu ozellik vermek için pro versiyon yani paralı istiyor.yüzde 90 böyle.tizendeki ve galaxy apps deki pratiklik gorsellik kolay kullanım kullanıcı dostu menuler yok maalesef.2 gunde de ondan hevesim geçti.aklım devamlı galaxy watch da kaliyordu.elim onun pratikligini arıyor.attım kenara duruyor.bazı arkadaşların bahsettiği google asistan digerine gore tek artısı olduğu söylenebilir.onuda ben sevmedigim ve kullanmadiğim için bana bişey ifade etmiyor.
    Şimdi kendi icİnde android yuklü olan zeblaze thor pro aldım.bide buna bakayım dedim bir iki gündur bunu kurcalıyorum.ama nerdeeeeee samsung nerdeeee tizen, nerdeeee galaxy apps.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• happymtl H kullanıcısına yanıt
    watch gt den bahsetmiyorum, huawei watch 2 bahsettiğim. wear os kullanıyor.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    eyvallah üstat.. aslına bakarsan samsung şu bixbye Türkçe verse hiç bir sıkıntı kalmayacak. tek derdim sesli asistan, onun dışında samsung watch tam olmuş akıllı sAAT

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Anladım. Sanırım Pixel Watch ile birçok şey değişecek Google cephesinde.

Whatsapp bildirimlerine sesli yanıt verebiliyor musunuz sesli olarak?
  • Viserion87 kullanıcısına yanıt
    Direk Link için teşekkürler hocam, bu link üzerinden spotify gözüküyor fakat indirmeye çalıştığımda bu hatayı alıyor. FAIL_GET_DOWNLOAD_URL/4002
    Direk link olmasa hiç gözükmüyor galaxy store da. Bu saate iOS da hiç kullanılmaz mı yoksa region ile ilgili bir sorun mu var. Tüm uygulamalar görüp indirebilmemin bir yolu yok mu acaba ?

• Ramilig R kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar buna bir çözüm yok mu ? bu şekilde uygulamaları indiremeyeceksem iade etmeyi düşünüyorum.
  • SAMSUNG GALAXY WATCH (46mm) (Android ve iPhone Uyumlu) SILVER 1.999,00 TL yerine 1.758,89 TL
    https://urun.n11.com/akilli-saat/samsung-galaxy-watch-46mm-android-ve-iphone-uyumlu-silver-P327385146

Hepsiburada da 1769 TL, link veremiyorum salak bir reklam çıkıyor. Günlük indirim gibi geri sayımı var.

N11 de disbiritor garantili 1758 TL diyor.

Gittigidiyorda da 1779 TL ve 100 tl axess puan veriyor.

Fiyatlar alınabilir seviyelere iniyor anlaşılan. Sağlam çek ve banka puanı ile 1500 lere yaklaşır yakın zamanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 31 Mart 2019; 17:57:41 >

• Media markt dan kendime 46mm, eşime 42mm rose gold aldım, 2 tane alınca 100er tl indirim yaptılar 46mm 1899tl, 42mm 1699 tl ye geldi. Şimdilik çok memnunum.

• macropolo kullanıcısına yanıt
    Gule gule kullanın.çok iyi olmuş karı koca takım olmuş.birkaç gune iyice alısırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Gule gule kullanın.çok iyi olmuş karı koca takım olmuş.birkaç gune iyice alısırsınız.
    Çok teşekkürler. Bayanlar için 42mm nin gümüş gibi bi rengi olsa daha iyi olurdu, eşim rengine zor alıştı. Bana gelince alıştım iyice, uyurken saat yüzük vs takamadığım için kapatıyorum, ctesi öğlen 14.00 de tam şarjdan aldım şu anda %71 gösteriyor. Bana 5 günü çıkartacak gibi. Saatten konuşmak tuhaf olur diyordum fakat ses çok net. Şimdiden iyiki almışım diyorum. Tek kötü yanı kordon çok bayağı kalmış, onuda değiştireceğiz artık.

• macropolo kullanıcısına yanıt
    Ali de binlerce seçenek var.2 üç dolar civarı.metaller 8 dokuz dolar civarı

• quote:

Ali de binlerce seçenek var.2 üç dolar civarı.metaller 8 dokuz dolar civarı
    Evet oradan bakacağım artık.

• burcink kullanıcısına yanıt
    Çok çok teşekkür ederim. Bunu yapmayı düşündüm ancak uygun sürümlerini bulamayınca eşleştirmeyi bir türlü becerememiştim. Yabancı kaynaklarda bile bulamamıştım. Ne kadar teşekkür etsem az.
  • quote:

Bende öyle dedim..frontier satıp ilk çıktığinda galaxy watch almıştım.tizenden sıkıldım dedim.ilk olarak huawei watch gt aldım.saat muhteşem ama hiçbir saat yüzü ve uygulama yuklenmiyor.içinde ne varsa okadar.daha ilk günden sıkıldım ve 1 ay sonra sattim.bari dedim bide google wear os bir cihaz alayım onu deneyim dedim.movbio ticwatch express aldım.onuda saat olarak beğendim.fakat tizenden sonra wear os çok hantal geldi bana.galaxy apps den saat yüzü ve uygulama indirmek ne kadar kolay ve pratikse google playden indirnek okadar zor.samsungda alıştığımız muhtesem saat arayüzlerinden eser yok.olanlar çok kısıtlı.meseka saat yüzüne tiklayinca arka plan rengi filan kolayca değisiyor ya google deki saate bu ozellik vermek için pro versiyon yani paralı istiyor.yüzde 90 böyle.tizendeki ve galaxy apps deki pratiklik gorsellik kolay kullanım kullanıcı dostu menuler yok maalesef.2 gunde de ondan hevesim geçti.aklım devamlı galaxy watch da kaliyordu.elim onun pratikligini arıyor.attım kenara duruyor.bazı arkadaşların bahsettiği google asistan digerine gore tek artısı olduğu söylenebilir.onuda ben sevmedigim ve kullanmadiğim için bana bişey ifade etmiyor.
    Şimdi kendi icİnde android yuklü olan zeblaze thor pro aldım.bide buna bakayım dedim bir iki gündur bunu kurcalıyorum.ama nerdeeeeee samsung nerdeeee tizen, nerdeeee galaxy apps.....
    Hocam merhaba. Samsung Watch 46 mm yerine gear s3 frontier ı tercih etsem (fiyat sebebiyle. 2. el de alabilirim) sizce çok şey kaybetmiş olur muyum. Fikrinizi alabilir miyim müsait bir zamanınızda.

• quote:

Orijinalden alıntı: mixed_mind

Çok çok teşekkür ederim. Bunu yapmayı düşündüm ancak uygun sürümlerini bulamayınca eşleştirmeyi bir türlü becerememiştim. Yabancı kaynaklarda bile bulamamıştım. Ne kadar teşekkür etsem az.
    Umarım işinizi görür. Forum amacı da bu değil mi zaten ?

Saygılarımla
  • bende almayı düşünüyorum lakin elimde apple watch 3 var onu satıp alacağım kısmet bakalım.
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    Apple watch dan neden geçmek istiyorsunuzki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bluemoon kullanıcısına yanıt
    çünkü kullandığım telefon değişti :) iphone kullanmıyorum saatide apple dan başka cihazda kullanamıyorum.
  • emre00 E kullanıcısına yanıt
    3 ana fark var gerisi tamamen aynı.
    1.pil omrü 2 katina hatta 3 katına çiktı diyebilirim.
    2.Kasa rengi ve tipi degisti.
    3.islemci falan değistiği icin birazda olsa performans degisti.onun dısında ekran,yazılim,arayüzlee hatta kordonlar bile ayni.

• Resimlerin buyuklugu icin kusura bakmayın.
    Pacer isimli arkadaş istedi
    Ozelden atamadım resimleri.

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.