Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy Watch 42,46mm mi yoksa Watch active mi?Takım elbiseyle kullanılacak.

Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bileğiniz kalınsa 46mm ince ise 42mm 46mm harbiden ince bilekte kaba gözüküyor deneyin öyle alın bence.

• ya arkadaş 2 haftadır gidip geliyorum watch 46 için. tamam alıyorum diyorum (hb de 1760 lira) sonra aklıma amazfit verge ya da stratos geliyor (800lira civarında onlar) geri adım atıyorum. bu kararsızlık beni öldürecek. neredeyse iki kat fiyat farkı var. telefonum note 9 olmasa hiç düşünmeden amazfit alırdım ama s-healt ile watch saatin muazzam uyumu beni watch'a itiyor. fiyat konusu da amazfite:) fikir verin arkadaşlar

• Merhaba. Gear sport kullanıcısıyım bugün mediamarket de watch modelini denedim. Yüzükler adlı bir tema mevcut saatte. Bu temayı bulma şansım yada sport modelinde kullanma şansım var mıdır?

• Arkadaşlar birkaç gün önce galaxy watch 46mm aldım. Ne yaptım ise hava durumu uygulamasına konum ekleyemedim. Konum servisleri açık olmasına rağmen konum bulmuyor, yazarak arayınca da hata veriyor. Benzer sorunla karşılaşan veya bunun çözümünü bilen varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rdm kullanıcısına yanıt
    Yukarıda bu konuda yazılar yazdım.5 tane akıllı saat kullandım.islevsellik, estetik, performans açısından hiçbiri galaxy watch in yanina bile yaklaşamazlar.ama fiyat farkı çok olduğu için bişey diyemiyorum.
    Ben seve seve verdim bu parayı ve hiç pişman olmadım.ben parasını hakediyor diye çok seviyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: karawanasem48

Arkadaşlar mediamarktan satın alınma 2 yıl samsung garantili 3 günlük galaxy watch active siyah saatimi satıyorum yada temiz galaxy watch 46 mm üstüne para vererek takas edebilirim. Saatim tertemiz hiçbir sorunu yok memnunum spor için almıştım fakat bileğim baya kalın olduğu ve ilk defa böyle bir saat aldığım için koluma küçük gelebileceğini düşünemedim o yüzden 46mm geçmeye karar verdim.
    Ne kadar istiyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetozturk154

Ne kadar istiyorsunuz?

Alıntıları Göster
    1100 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viserion87

46 buyuk ,active kucul olacakti batarya icin gozu kapatip 42 aldm hocam .
    Tesekkur ediyorum
    Merhaba, 42mm almak istiyorum bende fakat şarjı ne kadar gidiyor?

• macropolo kullanıcısına yanıt
    Hocam herseyini tam kullanayim dersen 2 gun tas gibi cikartir. Ben uyku takibini kullanmiyorum geceleride guc moduna aliyorum 3.5 - 4 gun hocam

• quote:

Hocam herseyini tam kullanayim dersen 2 gun tas gibi cikartir. Ben uyku takibini kullanmiyorum geceleride guc moduna aliyorum 3.5 - 4 gun hocam
    Teşekkürler, galaxy wstch 42mm ve gear s3 frontier arasında kaldım, boyutlarından dolayı çok sıcak bakmasan da bi yanda da watch active var. Özellikle gear s3 ile kıyaslama şansınız varsa sevinirim.

• macropolo kullanıcısına yanıt
    Hocam s3 hic kullanmadim ama ozellik olarak bir farki yok tek fark ilerisi icin watch larin guncelleme alacsk olmasi ben o yuzden watch tercih etmstim

• quote:

Hocam s3 hic kullanmadim ama ozellik olarak bir farki yok tek fark ilerisi icin watch larin guncelleme alacsk olmasi ben o yuzden watch tercih etmstim
    Anladım, tekrar teşekkürler. Hepsine mağazada bi bakıp karar vermem gerekecek sanırım.

• Çift hatlı tlfda 2 WhatsApp kullanıyorum ancak 2. WhatsApp tan bildirim gelmiyor. Varmıdır bunun çözümü?

• Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Bankacıyım active aldım ve çok mutluyum diğer saatler oldukça kaba, bu arada 42 mm ile active saatin ekran boyutları aynı... Fakat active daha minimal daha hoş duruyor...
  • Bugünde kalbimiz atıyor çok şükür, küçük huyu var türlü türlü huyu var :)
    Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]
  • lucasgursaka kullanıcısına yanıt
    Hocam bu cihazın genel anlamda galaxy watch dan farkları nedir

• beko1903 B kullanıcısına yanıt
    Yani hocam galaxy watch'da kullandım ama en belirgin farkı bu cihaz daha yeni bir işletim sistemi kullanıyor, biraz olsun farklı ve çok daha akıcı bir arayüz 2. bence en büyük farkı bu cihazda hoparlör yok yani gelen arabaları kulaklıktan cevaplıyorsunuz karşı tarafının sesini saatten duyamıyorsunuz illa kulaklık olması gerekiyor. Ama ben watch'da kullanırken yaklaşık 6 ay kullandım hiç saatten görüşme yapmadım :)... Mesela Active'de de araç kullanırken saatten cevaplıyorum araç hoparlörlerinden görüşme sağlıyorum veya kulaklığımla konuşuyorum. 2. en büyük fark bence active şarj süresi daha uzun gidiyor onun dışında bütün özellikler hemen hemen aynı... Benim tercih etmemin en büyük sebebi çok rahat ve duruyor uyurken uyku takibi için 46 mm saat takmak bana çok zor geliyordu ve rahatsız ediyordu bu hafif ve küçük inanın unutuyorum kolumda olduğunu bızıt bızıt titreyince kendini hatırlattıyor... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucasgursaka -- 25 Mart 2019; 10:51:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lucasgursaka

Bankacıyım active aldım ve çok mutluyum diğer saatler oldukça kaba, bu arada 42 mm ile active saatin ekran boyutları aynı... Fakat active daha minimal daha hoş duruyor...
    Ekran boyutları aynı değil.

Bataryası kaç gün gidiyor hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9CBE59604

Ekran boyutları aynı değil.

Bataryası kaç gün gidiyor hocam?

Alıntıları Göster
    aynen benimde merak ettiğim soru bu :)
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.