Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
71
Favori
138.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: @kii

APK telefona kuracaksınız. En güncel spotify yazılımında saatteki spotify yazılımı uyumsuzluk var malesef o yüzden bu versiyonu kullanmak gerekiyor remote özelliği için.
    Oldu, teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bey merhaba bu saate navigasyon nasıl kulanıcaz bilen varmı google maps olmuyor herhalde

• bey merhaba bu saate navigasyon nasıl kulanıcaz bilen varmı google maps olmuyor herhalde

• Merhaba Bu saati almayı düşünüyorum ancak telefonum huawei mate 10 lite uyumlu olur u saatin tüm özelliklerini kullabilirmiyim.

Teşekkürler

• BIuE06 B kullanıcısına yanıt
    Tam size gore.Android ios farketmiyor.herkes memnun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 15 Şubat 2019; 14:57:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BIuE06

Merhaba Bu saati almayı düşünüyorum ancak telefonum huawei mate 10 lite uyumlu olur u saatin tüm özelliklerini kullabilirmiyim.

Teşekkürler
    Huawei P smart 2019 ile uyumsuz

• Ona bakarsanız xiaomi ile de uyumsuz ama ben uzun sure kullandım. Sadece nasıl yapmak gerektiğini bilirseniz kurarsınız.

Saygılarımla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahpanos

Sorunu çözdüm arkadaşlar.

Android Marketteki Gear S Plugin uygulaması sorun çıkarıyordu, kendi kendini devre dışı bırakıyordu.

Gear S Plugin' i kaldırıp Apk Mirror sitesi üzerinden Gear S Plugin daha eski versiyonunu yükleyince sorun kalktı ve bağlantı sağlandı.

Birini lazım olur diye yazıyorum.

ÇÖZÜM:
    Marketten Samsung accessory services uygulamasını yükledikten sonrahttps://www.apkmirror.com sitesi üzerinden aşağıda linkini verdiğim Gear S Plugin ve Galaxy Wearable uyulamaları indirip izinler menüsünden tüm izinleri verin ve pil kısıtlamasını kaldırın.

Daha sonra bluetooth'u açıp Galaxy Wearable uygulamasını çalıştırarak adımları izleyin. Umarım benim gibi sorun yaşamazsınız.

Gear S Plugin 2.2.03.18101561 (Android 4.3+)https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/gear-s-plugin/gear-s-plugin-2-2-03-18101561-release/gear-s-plugin-2-2-03-18101561-android-apk-download/download/

Galaxy Wearable (Samsung Gear) 2.2.21.18080361 (Android 4.3+)https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-gear/samsung-gear-2-2-21-18080361-release/samsung-gear-2-2-21-18080361-android-apk-download/download/

Alıntıları Göster
    Merhaba acaba saat hava durumu için konum bulabiliyor mu Xiaomi ile?
    Bende tek sorun hava durumu için konum bulamaması..

• quote:

Orijinalden alıntı: Sehzadem61

Alıntıları Göster
    Xiaomi kullanıyorum aynı problem bende de var. Maalesef yazılım özürlüsü samsung

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell hesabım da bu cihazın fiyatı anormal bir düşüş var ve kontratlı almak istediğimde o teklif çıkmıyor ama diğerleri çıkıyor kontrol eden var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kırılmaz cam olarak ne önerebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sehzadem61

Alıntıları Göster
    Ben Mi8 ile kullanırken hiç sorun olmadı telefondan hava durumunu açıp konum bulmasını bekliyordum sonra saate düşüyordu. Nasıl bir sorun yasıyorsunuz

Saygılarımla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme geldi...
  • blueDr B kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • En son gelen güncelleme ile birlikte hareketsizlik sorunu ve daha bir çok bug hata düzeltilmiş. 👍🏻

• Arkadaşlar Mr.Time uygulamasından saat yüzü indiriyorum. Kullanırken 2. 3. Baska bir saat yuzu indirmek istedigimde ilk indirdiğim kayboluyor en son indirdiğim ekranda oluyor. Ekrana basılı tutunca da gear uygulamasından indirdiğim saatler görünüyor sadece. Facer da da aynı sorunu yasamıstım. Ekrana 2 kere dokununca Facer den indirdiğim saat yüzleri görünüyordu. Mr.Time dan indirdiğim saatlerin tamamını nasıl görebilirim.? Yoksa her seferinde yeniden mi indirmem gerekiyor. Teşekkürler simdiden.

• Son güncelleme ile beraber pil ömründe ciddi bir artış görüyorum. genel kullanımda 4 gün (96 saatte) %90 lık batarya harcamam söz konusuydu. Şimdi ise 10 saatte %7'lik bir harcama görüyorum.

Tabi ki doğru orantı olmayacaktır ama bir gelişme olduğu kesin.

Yine güncelleme ile beraber ilk defa hareketsizlik uyarısı aldım ve bana egzersiz yaptırdı telefon.
  • Benim de güncelleme sonrası 3-4 kere hareketsizlik uyarısı verdi bugün...
  • burcink kullanıcısına yanıt
    Note 6 pro ile kullanıyorum. Hava durumuna tıklayınca saatten telefona yönlendirme yapıyor ve uygulama açılıyor. Buraya kadar sorun yok. Ama konumu bul deyince bağlantı başarısız diyor. Elle yazıyorum yine aynı sorun. Çözemedim :/

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.