Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o zaman sorun başka yerde, hava kapalı ise gps de sorun yaratabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

o zaman sorun başka yerde, hava kapalı ise gps de sorun yaratabilir
    Bende anlamadım ya ama işte Were HeGo'nun sorunsuz çalışması da ayrı saçma. Neyse artık akşama bi sıfırlayıp denerim.
  • Galaxy watch 2 yakın zamanda çıkar mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radiohead71 -- 16 Şubat 2020; 21:37:25 >
  • Bu konuya ne oldu kimse yazmaz oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mm.mustafa

Bu konuya ne oldu kimse yazmaz oldu.
    Telegram geldi mertlik bozuldu. (Teşbihte hata olmaz)
  • burak_1998 kullanıcısına yanıt
    Bunun sebebi kabin içi basınç dengesini sağlayan sistem, Tissot touch expert 2 saatim var, Onda effel kulesine çıkınca orada şuan 300 metredesiniz düye tabela var o tabelanın önünde açıp bakmıştım ve saat tam 299 gösteriyordu biraz kolumu kaldırınca 300 oldu, ancak uçakta daha ilk kalkışta yanlış göstermeye başladı. uçak içi ölçümler bu yüzden yanlış olur
  • Benim bir sorum var ancak soruldu mu bilmiyorum,

Malum sitelerde 1200-1300 Ytl ye watch 44 mm aliminyumlar rahatlıkla bulunabiliyor, Amcak benim favorim SM-R800 modeli olan mekanik bezeli olan ve daha spor saat gibi duran model, Ancak bu model hem eski seri, hem pahalı, hemde ekg sensörü yok

2saat arasında kaldım, lütfen yardımcı olun bir hafta oldu gidip geliyorum alamıyorum?

smr800 güzel saat görünhümü - çelik kasa - şarj standı ve şarj adaptörü kutudan çıkıyor

watch 2 - Ekg sensörü var - daha uzun pil ömrü - güncel yeni model

Diğer farkları ve hangisini almam gerektiği konusunda yardımcı olur musunuz? 37 yaşında teknolojik bir manyak olarak değerlendirebilirsiniz beni
  • bilgin_yener kullanıcısına yanıt
    sizin için en uygun model mekanik bezelli olan galaxy watch modeli, hem spor hem klasik, duruma ve kıyafete göre değişiklik gösterebiliyor bu saat, active2 model şık değil

Kesinlikle 46 mm olanı tavsiye ederim

ilk olarak aklimda olan 46mm olandi sonra görünüş olarak kesinlikle active 2 den daha iyi görünüyor. Sonradan Samsung bayiisine gittim active 2 cok yeni model ve sarj ve digerinden arti yonlerini soyledi sonra dusundum ben bu saati simdi alsam 1 sene sonra bile satsam zaten Suanin fort bilmem ne s3 olan modeli seviyesinde olacak dedim deger ciddi derecede kayip edecek ama active 2 yeni model olduğu için daha az olur. Ben saati sürekli takan birisiyim 46 mm celik kasa haliyle active 2 den ağır, uyku takibi vs de onemli benim için surekli takacagim O yuzden active 2 44mm aldim ve çok hafif varmi yok mu belli değil sonradan iyi ki bunu almisim dedim.
    Secimi kendinize göre yapin eger gece saati cikartacaksaniz 46mm alin, cikartmayi dusunmuyorsaniz kesinlikle 44mm olani alin.
    Saat hobim olup sevdiğim için celik kordonlu saatlede yattigim oluyor fakat her gece olmaz arada olur, ee rahat saatle yatmak varken biraz daha ağır olsada bu süreç arada degil hergun olacagi icin 44 mm olani tercih ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xiaomi telefonumda ekran kapalı iken telefonumu bul ve arama çalışmıyor telefon ekranı açıkken ikisi de çalışıyor ama buna bir çözüm bulan var mı?

• 46 kullanıyorum gece gündüz kolumda hiç rahatsız etmiyor, gece çıkaracaksak niye aldık bu saati uyku takibi vs. 1.5 yıldır uyurken rahatlıkla kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 26 Şubat 2020; 10:6:18 >
  • arkadaşlar son gelen güncellemeyle gece modunda bildirim gelmiyor armalar mesajlar falan, eskiden gece modunda mesaj ve arama bilgisi gelirdi şimdi onlarda sessizde bunu düzelmek mümkün mü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 26 Şubat 2020; 10:9:43 >
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    celik kasaysa Aluminyum kasa ve ebat farki arasi
    46mm celik kasa pek rahatsizlik vermiyor
    44mm Aluminyum ise kolumda var mi yok mu hissetmeyecek kadar fark yaratıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir konu hakkında bilgilendirmek istiyorum arkadaşlar. Bu saat arayüzleri için kupon kodu veriliyor biliyorsunuz. Bu kodu kullanarak arayüze Ücretsiz sahip olabiliyorduk. Son günlerde kupon kodu girdiğimiz halde satın alma işlemi yapılmıyordu.geçtiğimiz günlerde Denemek için kullanmadığım bir atm kartının bilgilerini girdim satın alma işlemi oluyor mu diye ücretsiz, satın alma işlemi başarılı tamamlandı fakat bugün baktığımda karttan 1 tl çekildiğini gördüm. Bilginiz olsun
    Kartı ekleyince para çekiyor.
    Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imotep -- 26 Şubat 2020; 14:17:6 >

• imotep İ kullanıcısına yanıt
    şimdi kupon kodu girip deneme yaptım. hiçbir sıkıntı yok. eskisi gibi %100 ü seçip arayüzü yükledim.
  • Arkadaşlar G-Keyboard uygulamasına güncelleme gelmiş ve satın almak üzere bazı yeni özellikler eklendiği yazıyor. Fakat uygulamada ilgili kısıma girmeye çalışınca telefonda Samsung Billing uygulamasının yüklü olması gerektiği yazıyor. Benim telefonum Redmi Note 8 Pro, ne yapabilirim? İnternetten Samsung Billing'i apk olarak yüklesem çalışır mı? Pek tercih etmek istemesem de.

• Arkadaşlar merhaba barometre altimetre arizasindan dolayı 2 ay arayla 2.kez servise verdigimi önceden yazmıştım. Önce serviste 1 hafta kadar samsung dan onay beklendi konu ile alakalı Samsung çözüm merkezini aradığımda yakından takip edeceklerini söylediler ilk başlarda sonra bana büyük ihtimalle saatin degisicegini onay beklendigi bilgisi verdi. Tabi bu süreçte servis takip sayfasında sürekli saatin durumu teknisyende yazıyor 1 hafta kadar böyle yazdı ardından test aşamasına geçti tabi bu yazıyı görünce hem samsungu hem servisi aradığımda hani değişim için onay bekleniyordu ne oldu dediğimde kalibrasyon ve yazılım işleminin yapıldığını ve arızanın giderildigini söylediler maden saatin içi acilmadan bu arıza gideriliyordu neden ilk arızada anakart değişti diye soru yonelttigimde o zaman anakart ile alakalı sorun vardı dediler iyide ilk servise yolladığım şikayet ile 2.kez servise yolladığım şikayet aynı dedigimde cevap veremediler netice itibariyle saatim servisten geldi ve son yazılım yüklü barometre altimetre çalışıyor bakalım ne zamana kadar çalışacak sanirim bu şekilde garanti süresinin dolması için her seferinde beni geçici çözümler bularak öteleyecekler ne yapmamı önerirsiniz. Saat 2.kez servise gitti geldi arasında 3 ay yok saat nerdeyse yalama olmus durumda iyice saatten soguttular..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musakamis -- 26 Şubat 2020; 19:28:36 >

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.