Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy Wearable uygulaması içinden Galaxy Store' a girilebiliyordu, o kalktı mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ssatin bluetooth 4.2 bildiğiniz gibi. Bluetooth 5.0 ın kapsama alanı yüksek.

Bu bazılarının hoşuna gidebilir fakat bluetoothun amacı vücuda en az sinyal veren teknoloji olmadısıdır.
    Bu açıdan bakınca 4.2 olmasının bir sakıncası olmadığı kanaatine varabilir miyiz.
    5.0 sonuçta 4 kat güçlü imiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Galaxy wearable kendi içinden giriliyor store a. Ayarlar konusunda yardımcı olurum sorun değil. Saatte 4 günü görüyorum genellikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kunt1903

08.03.2019 da satın aldığım galaxy watch saatim 6. ayını doldurmadan sensör hatası verdi, anakart değiştirilip sorun giderildi. 6 ay doldurmadan arızalanan üründe değişim hakkım varmış kimse bişey demedi tamir edildi neyse. 1 ay sonra 2. kez sensör hatasından anakart değişti. 2. tamirinin üstünden 1 ay geçti yine sensör hatası veriyor, kat saymıyor yükseklik göstermiyor.

Alo 175 ten tüketici hakları ile ilgili bilgi aldım cihaz değişimini yapmaları lazım eğer yapmazlarsa tüketici hakem heyetine başvurun dediler.

İade/değişim yapan arkadaş var mı? Varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

Birde faturası mevcut ancak fatura benim adıma değil başka birinin adına bu sorun olur mu?
    Saati dün 3. Kez servise verdim. Bu gün teslim alabileceğim söyledi gittim aldım, servis raporunda sensörlerde temazsızlık giderildi/format atıldı yazmışlar. Servisten çıkmadan saati açtım kontrol ettim arıza devam ediyor.

Saat 4. Sefer arıza onarımına girdi, saatin değişimini istiyorum dedim hayır değiştiremeyiz çünkü parça değişimi yapılmadı denildi. İlk iki seferde ana kart değişti 3. Seferde ana karta mudehale edildi 4. Seferde anakartın değişeceğini söylüyorsunuz nasıl değiştirmezseniz diye isyan ettim 4 defa parça değişimi olacak denildi.

Bu konularda tecrübesi olan varsa önce ki mesajı görmemiştir diye tekrar yazıyorum, saatten soğudum resmen.

İlk 6 ayda saat arızalanırsa saati yeni kutu ile değiştirmek zorundalar.
    Servis 4 defa arızanın onayı verirse saati değiştirmek zorundalar. Parça değişimi felan yok öyle bişey. ( thh arıza tekrarlandığı için saati değişmeler gerekiyor dedi yani 4 defa beklemeye gerek yokmuş ama samsung kuralları bize bunu dayatıyor)

• imotep İ kullanıcısına yanıt
    Samsung cihazlardan girildiğinde görünen tüm uygulama ve saat arayüzleri görünüyor değil mi? Arkadaşımda iphone var ve her arayüz, uygulama gözükmüyor. Benim kullandığım bir arayüzü beğeniyor adını soruyor söylüyorum onun telefonunda çıkmıyor. Böyle bir sorun yok değil mi? G-board pro yükleyeceğim çünkü.

• saati redmi note 7 ile kullanan var mıdır acaba ? daha önce S3 ile kullanıyordum ama konum bulmada aktif çalışmıyordu hava durumunu gösteremiyordu bu saatte problem devam ediyor mu acaba ?

• Telefonum redmi note 6 pro. Xiaomi ler de tek sorun hava durumu. Konum eklemeye çalışınca otomatik olsun Manuel olsun konumu bulamıyor. Bunun çözümü ise geçici olarak telefon dilini İngilizce yapınca konumu ekliyor sonra tekrar Türkçe ye çeviriyorum telefon dilini.evet tüm uygulamalar mevcut sanırım bahsettiğiniz uygulama bu olmalı Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

• msaltik kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hangi servise verdin aynı sıkıntılar bende de var. Bide her hangi bir ücret aldırlar mı
  • Selamlar,
    Saatimi bir kaç gündür kullanıyorum. Bilenlere bir kaç sorum olacak. Şimdiden teşekkürler.
    Hani uzun süre oturduktan sonra ayağa kalkıp yürüyünce "good job" gibi bir yazı çıkarıp titriyor ya, bu özelliği nasıl kapataiblirim?
    Konuşarak cevap mesajı yazdırmak istiyorum. ama sadece ingilizce geçerli sanıyorum. Bunu türkçe yapabilmemin bir yolu var mı?
    Benzer şekilde bixy türkçe anlasın diye ayarlayabiliyor muyuz? Gerçi ingilizcesinde bile ne demek istediğimi anlayamıyor ama sormuş olayım:)
    Her gece saati çıkarttığımda şarj ünitesine koymak mı daha iyi yoksa %10'lara kadar azalmasını beklemek mi? (Gece %60-70 civarında oluyor doluluk oranı)

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozcelik

Selamlar,
    Saatimi bir kaç gündür kullanıyorum. Bilenlere bir kaç sorum olacak. Şimdiden teşekkürler.
    Hani uzun süre oturduktan sonra ayağa kalkıp yürüyünce "good job" gibi bir yazı çıkarıp titriyor ya, bu özelliği nasıl kapataiblirim?
    Konuşarak cevap mesajı yazdırmak istiyorum. ama sadece ingilizce geçerli sanıyorum. Bunu türkçe yapabilmemin bir yolu var mı?
    Benzer şekilde bixy türkçe anlasın diye ayarlayabiliyor muyuz? Gerçi ingilizcesinde bile ne demek istediğimi anlayamıyor ama sormuş olayım:)
    Her gece saati çıkarttığımda şarj ünitesine koymak mı daha iyi yoksa %10'lara kadar azalmasını beklemek mi? (Gece %60-70 civarında oluyor doluluk oranı)

Teşekkürler.
    Samsung health dan hareketsiz süre uyarılarını kapatın o zaman gider. Bixby Türkçe olmuyor ve Türkçe metin çevirisi yok. Her gün şarj etmek batarya ömrünü kısaltıyor diye biliyorum bence azalmasını bekleyin.

• Kunt1903 kullanıcısına yanıt
    ilk 6 ay olduğunu kim söyledi yasa da böyle birşey var mi, bilmediğim için soruyorum dostum yanlış anlama yani bu yasayla bağlanmış mi yoksa üreticiye mi bırakılmış durum, bu da önemli
    siz bunu samsung servise söylediğiniz de 6 ay içinde değişim koşulları nasıl sağlanıyor bunu izah etmeleri lazım, ben galaxy s2 telefon aldiğimda telefon da eco sorunu vardı daha alalı 1 hafta olduğu için değiştirmişlerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 21 Kasım 2019; 20:33:49 >
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    Tüketici yasasında böyle bir hakkımız var. Bunu hem samsung servisinde ki eleman söyledi hemde alo 175 te ki kişi.

• Geçen Hafta bu ürünü 1950 ye aldım. Ürün bugün elime geçti.
    Bugün Efsane indirimlerde hepsiburada.com da 1799 TL. Şansa bak. Düşünenler için fırsat diyorum.
  • arkadaşlar hepsiburadadan aldım bende saati , acaba kırılmaz cam eklesem mi diye düşünüyorum kullanan arkadaşlar kırılmaz cam taktınız mı acaba saate ?

• AIR JORDAN A kullanıcısına yanıt
    hiç takmadım, hiç gerek yok, cam çukurda kaldığı için dikkatli kullanarak hiç bir çizik olmuyor, tavsiye etmiyorum

• AIR JORDAN A kullanıcısına yanıt
    Al kardeşim al alt tarafı 15 - 20 lira. Bende aynı şeyi düşündüm çukurda kalıyor bir şey olmaz diye ama yanlışlıkla sivri bir demire gelince çukur olması fayda etmiyor. Cama çok şükür bir şey olmadı ama ya olsaydı. Hiç bir zararı yok kullanışlı sıkıntı yaşamadım

• Akıllı saat alma arefesindeyim. 3 model arasında kaldım. Galaxy Watch, active 2 ve huawei watch gt2. Siz olsanız hangisinden yana tercih yapardınız ?
  • galaxy watch kullanıcısı olarak yine galaxy watch tercih ederdim

• Galaxy watch sürekli kullanıyorum, Active 2 eşimde olduğu için biliyorum, huawei watch gt classic'i inceledim. Kesinlikle Galaxy watch alırdım. Belki watch 2'yi de bekleyebilirdim...
  • imotep İ kullanıcısına yanıt
    Evet bu uygulama. İlginiz için çok sağ olun teşekkür ederim rahatladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vnc3 -- 22 Kasım 2019; 16:39:54 >
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.