Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    galaxy watch eskisini konumlandirabilirler zaten eskidi ama galaxy watch hep tepe modeldir bi sonraki çıkan aktiv olmayan yine tepe model olacak ben bu tasarımdan vaz geçeceklerini sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Ben de geçen hafta verdiğim siparişi iptal ettim. 44mm model şu hediye olayı bitsin, 1500.e rahat alınır. Gereksiz yere powerbank almış olacaktım.

• quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Ben de geçen hafta verdiğim siparişi iptal ettim. 44mm model şu hediye olayı bitsin, 1500.e rahat alınır. Gereksiz yere powerbank almış olacaktım.
    alınır her türlü ben birde gear sport satıcam garantisi az kalıyor ufaktan şatısa koyucam bugün yarın.Değeri düşmeden satayım.
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi olursa rakipsiz olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

ben olsam saati yurtdışından almazdım. samsung kalite konusunda çok sıkıntılı ve saatlerde sıkıntı çıkma olasılığı yüksek. 15 gün sonra saat hiç açılmasa elinizde patlayacak
    . apple olsa neyse de samsunga güvenmeyin.
    Teknosa'dan aldım yakın bir zamanda. Mağazada açmayıp, arabada açıp koluma taktım. Hatta birisine fotoğrafını gönderdim. O da farketmedi. Sonra gözüme çarptı. Bezelin altında, rakamların altında bir yerde bir çizik vardı. Sanki bir parça kopmuş ve düşmüş gibi. Mağazaya geri götürdüm. Servise yönlendirdiler. Servisteki incelemeden sonra Samsung kullanıcı hatası olduğunu ve ücretli parça değişimi yapılacağını söylemiş. Fakat Teknosa'daki yetkilinin yardımıyla ve Samsung Teknik Servis Müdürünün sayesinde değişimi onaylandı. Servise verilen cihazların eski hâlinden beter geldiği hikâyeleri çokça duyduğumdan iki gündür stres yaşıyordum, eski hâline bile razıydım diyerek. Ama sorun çözüldü. Cihaz elime geçtiğinde gönderiyi düzenleyip, ilgililere ayrıca teşekkür edeceğim. (Belki yeni modeli de verebilirlermiş. Hâyâl işte. :))

Bugüne kadar bir telefonumu pasaport kayıtlı olarak, diğerini de ithalatçı garantili olarak aldım ve kullandım. Hiçbir sorun çıkmadı ikisinde de. Samsung garantili saat aldım. Kutudan hatalı çıktı ve Samsung genel merkezindeki teknik servis, kullanılmamış ürüne kullanıcı hatası dedi kestirmeden. İlgili kişilerin iyi niyeti olmasaydı, ne yapardım bilmiyorum.

Yani hatalı çıkma durumuyla ilk kez karşılaştım ama olabilecek bir durummuş. Yurt dışından getirecek kişiye de kutuyu açıp bakmasını söyleyin bence. Sıfır garantili bir ürün alıyorsunuz çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Avantajix'e baktığında %5.6 iade yapılır diyor.

sitesinde indirimli fiyat 2.100 TL siz nasıl 1.800'e alabildiniz?

Ben de bu fiyattan almak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: conbay

Avantajix'e baktığında %5.6 iade yapılır diyor.

sitesinde indirimli fiyat 2.100 TL siz nasıl 1.800'e alabildiniz?

Ben de bu fiyattan almak istiyorum.
    Hangi saat 2100.40 mm active2 aldim.Onda cek gecmiyor anlik sitede bir sorun vardi almis oldum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxy watch 46 mm benim dediğim.

• conbay C kullanıcısına yanıt
    Samsung her gün indirim çeki dağıtıyor. 300 tl.lik çek alın, saati ucuza alırsınız.

• quote:

Samsung her gün indirim çeki dağıtıyor. 300 tl.lik çek alın, saati ucuza alırsınız.
    Samsung dağıtıyor derken nerede dağıtıyorlar hocam bu çekleri.

• emre00 E kullanıcısına yanıt
    Kendi sitesinde.

https://shop.samsung.com/tr/

• quote:

Kendi sitesinde.

https://shop.samsung.com/tr/
    Hediye çekleri saat için geçerli değil,altına özellikle not düşmüşler yoksa güzel olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: siyasiyabend

Hediye çekleri saat için geçerli değil,altına özellikle not düşmüşler yoksa güzel olurdu.

Alıntıları Göster
    Sadece yeni çıkacak active 2 de geçerli değil gibi. Diğerlerinde geçiyordur muhtemelen

• quote:

Orijinalden alıntı: emre00

Sadece yeni çıkacak active 2 de geçerli değil gibi. Diğerlerinde geçiyordur muhtemelen

Alıntıları Göster
    Diğerlerinde avantaj sağlarmı bilemem, diğer ürünleri başka yerlerden uygun fiyatlara bulunur zaten,ihtiyaca göre de değişir tabi.

• siyasiyabend S kullanıcısına yanıt
    Active 2 de geçerli olmuyor ama Galaxy Watch modeli için 300 TL indirim çeki veriyorlar. Ve 6 taksit imkanı da var. En azından destek yerinden konuştuğum kişi öyle söyledi. Galaxy Watch kafamı çok kurcalıyor bir türlü tam anlamıyla içime sindiremedim. 46 mm gümüş değil, siyah kasa olsa bu kadar düşünmezdim. Kordonu da hoşuma gitmiyor ama o değişen bir şey olduğu için çok takmıyorum :)
    Hocam benim avantajix hesabımda 28,39 TL Samsung üzerinden onay bekleyen ödeme olarak gözüküyor. Tutarlar uyumsuz.
    Kayıt açıp öğrenmeye çalışacağım.
  • Arkadaşlar saatin ilk kullanımı nasıl olmalı?
    Tam şarj mı edilmeli yoksa geldiğindeki şarj tamamen bitirilip sonra tam şarj mı edilmeli?
    İlk kullanımda ve sonrasında genelkullanımda nelere dikkat etmeliyim?
  • "Şu akıllı saatler nedir, ne değildir, neler sunuyorlar, ne gibi kolaylıklar sağlıyorlar" diye arada sırada bakınıyorum. SANIRIM aktif ve düzenli spor yapanlar dışında çok da aman aman kolaylık sağlamıyorlar gibi görünüyor. Egzersiz/spor uygulamalarında yaşanan sorunlar, yanlış ölçümler de çabası...
    Bilemedim şimdi
    En iyisi Galaxy watch active (1) veya Amazfit Pace 2 Stratos gibi nispeten uygun fiyatlı biri ile başlamak gibi... sanki...

• BRAVEHEART11 kullanıcısına yanıt
    Aktif ve düzenli spor yapan biriyim ama açıkçası saati sadece şıklık için kullanıyorum, zira sporcu açısından kronometre ve kalp ritmi haricinde hiçbir artısı yok.

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.