Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben alarmı kapatana kadar çalıyor 3 kereyi geçtim 8-10 kere erteleme yapıyorum
  • Arkadaşlar saat servisten geldi... Neredeyse yeni saat yollamışlar...

pil, sensör modülü, arka kasa, ana kart ve ekran değişmiş...

bi tek kayışım değişmemiş :)))))))))))))))

Gönderdiğim saatimi 5B07 olarak görüyordu bu 7B87 olarak görünüyor... bununla ilgili diyeceğiniz birşey var mı?

bir çeşit parti numarası, yeni seri gibi birşey mi... Şaka bir yana saati hor kullanmamıştım ama yine de sıfır farklı görünüyor aga...

En çok merak ettiğim pil olayı olacak. Çünkü 3 güne düşmüştü bende... Başlarda da 4 gün ancak gidiyordu
  • ya bir de benim eski saat şekillerim uçuyo mu? bunlar google play'deki gibi bir yerde bulamıyor muyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: msaltik

ya bir de benim eski saat şekillerim uçuyo mu? bunlar google play'deki gibi bir yerde bulamıyor muyum
    buldum
  • Saat almak isteyip indirim bekleyenler. Samsung shop da hediye çeki ile beraber 1800 tl . Elinizi çabuk tutun derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezer1578

Saat almak isteyip indirim bekleyenler. Samsung shop da hediye çeki ile beraber 1800 tl . Elinizi çabuk tutun derim.
    bunu yazmaya geldim hocam şimdi gidiyorum.

1300 liraya Galaxy Active 2 alüminyum mat siyah 40 mm aldım gönderirler mi tabi orası var normalde çek geçmiyordu saatte öyle yazıyordu.(%99 gönderirler samsung mağdur etmez bu konuda çok çok iyiler 350 liraya gear sport almıştık yollamışlardı geçen sene).
    Wiriless powerbank satılır mı acaba 150'ye falan alıcısı olur mu ?
    Avanatajix %5.6 iade var ama gelmedi kayıt açıcam normalde 56 lira falan ne güzel iadede alıcaktım..

Bu arada düz active alacak varsa 900 liraya geliyor hesap verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 20 Eylül 2019; 9:59:32 >
  • msaltik kullanıcısına yanıt
    Pil benim de 3 gün gidiyor dostum? Sence servise vermeli miyiz :)
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam ben aldım 1799 TL'ye Galaxy Watch 46 mm. Aynen ben de Avantajix üzerinden aldım ama avantajix sitesinde işlemlerde gözükmüyor. Beraber takip edip iade işini, haberleşelim olur mu?

Sony XF9005'den sonra ortak bir konumuz daha oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Hocam ben aldım 1799 TL'ye Galaxy Watch 46 mm. Aynen ben de Avantajix üzerinden aldım ama avantajix sitesinde işlemlerde gözükmüyor. Beraber takip edip iade işini, haberleşelim olur mu?

Olur hocam.24 saat gecsinde kayit acariz en kotu.
    Cidden oyle olmus tesaduf hayirli olsun hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    Hocam Galaxy Watch 46 mm kullanıyorum. Şimdi tekrar denedim, kesinlikle sadece 3 kere erteliyor. Benim bilmediğim bir ayarı mı var acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium87

Pil benim de 3 gün gidiyor dostum? Sence servise vermeli miyiz :)
    Valla bi ara 6 gün paylaşanlar vardı :) ya tekniği öğretsinler ya da evet servise... :)

• msaltik kullanıcısına yanıt
    Aynen taktikleri bekliyorum
  • Arkadaşlar selamlar.

2 senelik saate 1800tl vermek "sıcak fırsat" değildir.

Apple watch series 3 200 dolara düştü. Türkiye fiyatları da 1500'ün altına inecektir.

Ben Galaxy Watch'dan ciddi bir hamle bekliyorum fiyat olarak. Piyasayı yokluyorlar.

Yakında Galaxy Watch'u Galaxy Watch Active 2'nin altına konumlandıracaklar.
  • jjbraddock kullanıcısına yanıt
    bunun ile ilgili her hangi bi ayar yaptığımı hatırlamıyorum telefon da 3 kere ye kadar ertelemeye izin veriyor onu biliyorum acaba telefon üzerinden mi gidiyor saatiniz saat ilk çıktığında öyleydi sonradan güncelleme ile düzeldi bu durum

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Bugün hediye çekini Active 2 için kullandırmıyor. Sizinki iyi denk gelmiş.
  • Bende şimdi active 2 44m mat siyah aldım 1799'a n11 samsung türkiye 'den bu hediye çeki olsa iyi olacaktı.

edit: Samsung Türkiye yeni model active 2 için asla indirim hediye çeki yapmadık dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 20 Eylül 2019; 9:45:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Bugün hediye çekini Active 2 için kullandırmıyor. Sizinki iyi denk gelmiş.
    Aslında kodun geçmesi geçmemesinin çok bir esprisi yok sonuçta bu saat zamanla 1300'e zaten düşücek hatta daha düşük fiyatlara 11.11'de falan mutlaka alınır.Çek geçince alayım dedim yoksa 11.11'de alıcaktım.
    Watch Active sammy'nin sitesinde 1200 ama Hb'de 999 lira.Watch Active 2'de 11.11'de 1299-1399'a falan rahat satılır çekle puan kampanyası ile vs daha düşük fiyata alınır.Şu gelen powerbank'e 150-200 saysak 1099-1149 lira falan eder.Fakat gelecek pw'yi satmam muhtemelen kullanırım buds ve saati uzun yolda şarj etmek için iyi.Gerçi S10'daki reverse charge'in o zaman bir anlamı olmayacak oda ayrı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 20 Eylül 2019; 10:10:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

hocam bu arada destekten talep açmaya çalıştığımda linke tıkladığım saat ve alışveriş saati sistemde gözüküyor.Daha talep açmadım 24 saat dolmadı diye fakat talep açarsak bence iade alırız sorun olmaz sistemde gözüküyor çünkü.

• cumur C kullanıcısına yanıt
    Aksine benim de telefon sınırsız erteliyor.
    Diğer arkadaşlar da Watch 46'nınnkaç kez alarm ertelediğini deneyebilirse memnun olurum, benimki 3mkez erteliyor.

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.