Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
71
Favori
138.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cepcep34

Active 2 düşünüyorum. Samsung'un sitesinde kayışlara da bakıyorum. Kaç mm uyuyor? Watch 42mm kiyle uyumlu mu ona göre kayışlara bakayim.
    40mm yada 44mm hangisini alacagina bagli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmydz A kullanıcısına yanıt
    kurdum, saatten yeni tele bağlan dedim saat sıfırlandı, tekrar başladı, bağlan dediğimde galaxy wear uygulaması ile kurulum yapıp bağlanıyor işte, google wear dan ise ne yaptımsa görmedi, google ın kendi saatleri için bu işe yarar biliyordum ama siz söyleyince bir umut saati sıfırladık denedik ama yok olmuyor yani, kafadan samsung kendi proğramına yönlendiriyor, galaxy wear ı kaldırarak deneyeyim dedim daha bluetooth bağlantısı yaparken ilk adımda otomatik galaxy wear telefona kuruluyor, yani biz birbirimizi anlayamadık hocam ya da farklı şeylerden bahsediyoruz, google wear ı galaxy watch a kurmak imkansız gibi bişey, active kuruluyorsa bilemem, samsung her türlü yolu kapamış gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmet efendi galaxy wear diyeceğine google wear demen 1 saat vaktimi ve saati sıfırlamama neden oldu, lütfen kelimelere yazarken dikkat edelim, bende de suç var herşeye atlamamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan23 -- 14 Eylül 2019; 11:1:51 >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Yazmamışım 44mm düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cepcep34 kullanıcısına yanıt
    Samsung da kayışlar çok pahalı ve az seçenek var ,ali express e bakın, bir kayış fiyatına 5-10 tane kayış alırsınız.

• Arkadaşlar facer uygulaması ile istediğim saat yüzünü değiştirebiliyorum ancak mr time uygulaması hata veriyor. Bunu nasıl çözeriz bilginiz var mı?

• aRsen_lupEn A kullanıcısına yanıt
    O arkadaş benim oturduğum yerden 300 kat çıkan servise verdim düzeldi, şuanda bı sorun yaşamıyorum. Su geçirme olayını da servisten aldığım gibi kontrol ettim, aşırı akan musluk suyundan tüm deliklere özellikle su gelecek şekilde test ettim sorun yok şuanda memnunum kısacası

• cigiaktas C kullanıcısına yanıt
    Altimetre ile barometre sensörlerin çalışmıyordur. Benimde fazla sayma sorunum vardı servise verdim düzeldi. Ben saati Kadıköy rıhtımda ki servise verdim su geçirme özelliği hala devam etmekte sıkıntısız bir sekilde. Parça olmadığı için 3 gün beklettiler beni parça olsaydı 1 saat içinde yapıp verirdik dediler. Orayı tavsiye ederim.

• bozkan23 kullanıcısına yanıt
    bende öyle anladım valla goole wear diye işte türkçeyi düzgün kullanmamanın sorunu bunlar kendisi kusura bakmasın ama yazdıkları tamamen yanlış anlaşılmaya müsait

• cumur C kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl kullanalım, cizilmesin zarar görmesin diye bir pamuklara sarıp sarmalamadığımız kaldı.
    Beklentimiz bizim ona verdiğimiz değer kadar o da işini yapsın.
    Satarken belirtilen özelliklerini yerine getirmesini istiyoruz.
    Buyur hocam toplasam 10 kat çıktım diyelim. 117 kat çıkmışım

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

• aRsen_lupEn A kullanıcısına yanıt
    emin olun icinizde en hard core kullanan benimdir ister spor olsun ister normal kulllanım kılıf bile yok benim saatimde basit bi ekran koruyucu var sadece camında, yani pamuklara saran biri değilim geçmiş sayfalarda kullanımımla ilgili bilgi verdim pamuklara sarin kullanın demedim de nasıl olduğunu merak ettim sadece anakartınız sorunlu da olabilir yani bu arıza da olabilir

• Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar. İki hafta içinde 46mm olan modeli almayı düşünüyorum ama aklımın bi köşesi gereklilik derken diğer köşesi ne yapacaksın o saati diyor. 42 mm almam almışken tam olsun siz 46mm olan modeli önerir misiniz? Hakikaten gereklilik mi? 11.Sınıf öğrencisiyim.

• bozkan23 kullanıcısına yanıt
    Hocam uslubunuza dikkat edin oyle efendili mefendili konusacak bir durum yok amac birbirimize yardimci olabilmek yanlis anlamalar olabilir sizde kusura bakmayin

• ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Whatsapp'dan türkçe sesli mesaj mı veriyorsunuz?

• Cihazın şarjının uzun gitmesi için hangi yöntemleri kullanıyorsunuz?
  • Kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Uyku düzenim çok kalitesiz. Genellikle kabus görerek uyanıyorum. Saat gece uyku takibi yaparken, uyku esnasında nabız stres gibi değerler belirli bir seviyeye çıktığında uyarı veriyor mu ? Titreşme gibi. Bir de alarm ayarlayıp titreşimle uyandırma özelliği var mı?
  • linoge L kullanıcısına yanıt
    Alarmı var titreşim ile yapabiliyprsunuz benim en çok kullandığım özellik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla benim cihaz da kat ve adım konusunda ufak tefek hatalar yapıyor da bunun için servise veresim gelmiyor, zira cihaz servisten su geçirmezlik vb. başka bir problemle gelebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jjbraddock -- 16 Eylül 2019; 11:16:47 >
  • Arkadaşlar Mediamarkt Club indirimleri ile saati 1800 tl ye aldım. Kılıf, kayış veya başka bir şey olarak ne tavsiye edersiniz?
  • sezer1578 kullanıcısına yanıt
    https://tr.aliexpress.com/item/33001598925.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.666b4c4dcEwBvx

Bunu al hocam hem daha şık duruyor hem bezel çizilmiyor.

kayış alma ben 4 tane aldım.kışın çok memnundum ama yazın sıcaktan bileğimi kıpkırmızı yaptı 3-4 kere sınra orjinalini taktım.

ülkemizde satılan ekran koruyucularından da alırsın. çin i beklemene gerek yok zaten 20 tl civarı bir şey...
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.