Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmydz

Arkadaslar bu active watcda gelen cagrida konusma ozelligi yokmudur benim eski gear s2 de vardi sattenngelen aramayi cevapliyordum yada benim bilmedigim bir ayarimi var acaba tesekkurler ilgilenenlere simdiden
    Saatte hoparlör olmadığı için konuşma yapılamıyor active de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

9 günde Türkiye ye geldi.Saat kılıfı, Bezel, Ekran Koruyucu ve kordon.Saat ha şimdi çizildi çizilecek derdinden kurtuldum. Turkey post ile takipli sipariş geçtim. 12 tl kargo bedeli, 11.70 vergi ödedim.

https://tr.aliexpress.com/item/33003196259.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.48bd4c4dVevY96
    https://tr.aliexpress.com/item/32970133005.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.18694c4dpkMwFZ
    https://tr.aliexpress.com/item/33048066831.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.48bd4c4dVevY96

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imotep -- 9 Eylül 2019; 1:42:39 >

• imotep İ kullanıcısına yanıt
    hocam paylaşım için teşekkürler . linke tıklayınca sign in sayfası geliyor sonra ana sayfaya gidiyor . satıcının ismini atabilir misiniz veya ürünlerin linkini ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kulekule -- 6 Eylül 2019; 13:44:8 >
  • imotep İ kullanıcısına yanıt
    çok iyi zamanda gelmiş

edit: ikitane bezel koruyucu 50 küsür liraya geliyor 9,70$ daha bunun vergisi ptt ücreti var bu ne ya
    turkey post içinde 2 küsür dolar alıyor hocam bırakında gelsin 9 günde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 6 Eylül 2019; 22:17:19 >
  • Merhabalar, yeni galaxy watch active 2 mi yoksa watch 46mm olan mı?

• Merhabalar 2 gün önce samsung storedan aldığım sıfır kutu kutunun bantları bile acılmamış 46 mm galaxy watch ı ihtiyaçtan 1750 tl ye satıyorum düşünen varsa bana ulaşabilir.

• arkadaşlar bugün saat durup dururken kapandı. Saati açmaya çalışıyordum ama Galaxy watch yazısı çıkıp tekrar kapanıyordu. Farkında olmadan batarya bitti heralde diye düşündüm. Sonra telefonun kablosuz şarj aktarımı ile biraz da olsa şarj edeyim dedim baktım %49 civarında şarjı vardı.
    .
    Daha fazla kurcalamadan akşam evde şarja takarım dedim. Şarjda da şarj almıyor... mesela %2-3 daha doluyor ve şarj edici üzerinde kırmızı ışık yanıp yanıp sönüyor?
    .
    Saatin yanındaki iki tuşa aynı anda bastığımda da "rebooting" yazıyor ama yine gerisi gelmiyor
    .
    2-3 sayfa geride bir arkaşımın başına gelmişti onu okudum ama çok da aynı şey değil gibi...

ne dersiniz?
  • msaltik kullanıcısına yanıt
    anakart problemi gibi görünüyor servise verin bence

• birkaç yöntem daha denedim ama olmadı... en temizi servise yollayayım yarın
  • Bugün bunun pink rose modelinden eşime aldım doğum günü hediyesi olarak. Beğendi bence.

Cihazı ben de kurcaladım. Güzel alet. Özellikle telefon görüşmesi esnasında mikrofon ve hoparlör başarısı çok iyi. Hayat kolaylaştıracak bir özellik gerçekten. Cihaza henüz güncelleme yapmadık. Çünkü samsung genelde güncelleme adı altında ürünlerini mahfeden bir marka. O yüzden Güncellemeden önce kullanıcı yorumlarını okuyacağız.
    Bir de yüklediğim YouTube uygulamalarının hiçbiri video açmadı onu da anlamadık. Yarın daha detaylı inceleyip sorun neyse gidermeye çalışacağım. Ama güzel aletmiş. İyi bir seçim yapmışım. Hayat kolaylaştıracak bir alet.

• Lath.Crusader kullanıcısına yanıt
    samsung internetten youtube a girin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün cihaz oturduğum yerde uyarı yaptı, kat hedefine ulaşmışım, 16 kat çıkmışım. Halbuki sadece 1 kat çıkmıştım 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jjbraddock -- 9 Eylül 2019; 19:5:54 >
  • Lath.Crusader kullanıcısına yanıt
    Hocam nasil gorusme yapiyorsunuz benim watch activde acinca olmuyor gorusme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmydz -- 9 Eylül 2019; 20:16:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmydz

Hocam nasil gorusme yapiyorsunuz benim watch activde acinca olmuyor gorusme
    Pink rose 42mm active da görüşme özelliği zaten YOK! Çünkü saatte hoparlör YOK! Lütfen daha bu konuyla ilgili yazmayın cevabı kaç defa verildi.
  • metinuyar M kullanıcısına yanıt
    Son gelen güncelleme sonrası galaxy watch uydudan saat eşitlemesi yapmaya başladı.Genellikle saati note 9 telefonumla birlikte kullanmadığım için saat ileri veya geri kalıyordu
  • burak_1998 kullanıcısına yanıt
    Hocam size sormiycam ne yazip yazmiycagimi arkadas oyle bir yazmiski belki yurtdisinda farkli bir uretim modeli gibi geldi bana

• Saatte samsung pay nasıl kullanıyoruz bilen var mı?

• Gear s3 kordonları galaxy watch a uyuyor mu arkadaşlar? Classic modeli var satıp galaxy watch almayı düşünüyorum. 7-8 adet kordonun var onları vermeyeyim buna uyuyorsa.

• Active 2 ön siparişe açılmış. 1599tlden başlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.