Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
71
Favori
138.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    saat başı uyarısı var hareket edin diye onun dışında nefes al ver olayı stres yüksek çıkınca devreye giriyor su hatırlatması gün sonu hedeflenen tüketim yakalanmaz ise size bildiriyor, gece yatarken iyi geceler modunu açmazsanız saat şarjı yer cunki uyurken her kıpırdadıginizda uyanır saat ve her yere girer siz farkında olmadan buna dikkat edin, yoğun kullanımda 4 gün gidiyor şarjı 8 aydır kullanan biri olarak bu yorumu yapıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 25 Ağustos 2019; 20:1:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    Hareket edin uyarısı bana hiç gelmiyor, bir ayarlama mı yapmam gerekiyor acaba?

• Beyler çin menşeili sitelerde ve ebayde saat etrafında dönen bezel için bezel ring veya bezel ring cover satılıyor. Henüz Türkiye'de satışa çıkmamış. Türkiyede bir ilan var o da 150 TL ye satıyor. Alan veya elinde olan var mı ? Elinde fazladan olan varsa alabilirim.

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yurd4kul -- 25 Ağustos 2019; 20:45:40 >
  • Bunun montajı nasıl yapılıyor acaba 🤔

• jjbraddock kullanıcısına yanıt
    arkasında sticker var direk yapıştırılıyor bezelin üstüne
  • Konudaiki eski mesajlari inceleyin, alip kullanan vardi, hatta resimlerde paylasildi.

Mavi kirmizi gibi renkleri paylaşıldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgi için. Ben iphone x ile kullanıyorum ancak bu bildirimleri maalesef almıyorum.

• zehirli kullanıcısına yanıt
    jjbraddock kullanıcısına yanıt
    ayarladan açmanız lazım ben sıklığı 1 saat olarak ayarladım esneme germe ve yürüme yapmanızı istiyor çok oturmayın diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 26 Ağustos 2019; 21:51:44 >
  • İyiymiş. Aslında gümüş renk hiç fena olmaz, S3 Classic' de çok klas duruyordu.

• Bende var bezel.aliden 50 tl aldım.kirmızı yazilı.11 tl vergi çıktı.gayet guzel yakıstı.
    Stiker gibi basit yapısıyor.10 sn surmedi takması

• selamlar,
    anladığım kadarıyla apple watch da ki gibi arada bir derin nefes aldıran uygulama yok.
    ayrıca su içme hatırlatıcısı da yok.

Sonuç:
    -Apple watch işlevsel olarak çok iyi
    -Galaxy watch tasarım ve kadranlar olarak çok iyi
  • Merhaba, bu ürünü şarj ederken tam doldurmak mı batarya açısından daha sağlıklıdır, telefonlarda tavsiye edildiği gibi %80' e kadar doldurmak mı?
    Bataryalar hakkında bilgisi olan bir arkadaş yanıtlayabilir mi?

• Bu saatin yerine active dusunemiyorum. Cok şık duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurman67 -- 26 Ağustos 2019; 20:17:3 >
    bunu bende merak ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zehirli kullanıcısına yanıt
    yukarıdaki yorumları okudunuz mu bu yazıları yazmadan

• ARKADAŞLAR

46mm saat için hangi korodnu önerirsiniz bu kordonlar çok güzel ama 42mm için var 44mm yok

saati yeni aldım lastik kordon sevmiyorum. kordon tavsiyesine ihtiyacm var
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/strap-studio-galaxy-watch-42-mm-ve-gear-sport-uyumlu-hybrid-kayis-siyah-yesil-416653847
  • Ben hem gümüş hem siyah mıknatıslı metal aldım. Yaz günlerinde hem ferah hem de çok şık duruyor.
  • watch Active ye bugün güncelleme geldi.Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]
    Hepsinin bataryasının mantığı aynıdır. %40-%80 aralığı altın orandır.

AMA

Telefon, arka tarafta binlerce işlem yapan, Sürekli GPS, 4G, BLUETOOTH, ŞEBEKE haberleşmesi yapan bir cihaz. Yani doldur-boşaltı fazla. Saat öyle değil. %100 yaparsınız, 3 gün sonra bir daha %100 yaparsınız. Bu durum bataryayı yıpratmaz.

Endişenizi anlıyorum, hak veriyorum ama sonuçta bütün bu giyilebilir ürünlerin belli bir ömrü var. İnsan da aynı... Geçen seneyle bir misiniz? Aynı enerjiniz var mı? Onu dert etmek yerine huzurla kullanmanızı tavsiye ederim.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.