Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1750tl o saate çok bence.

Samsung Galaxy Watch Active 2 iyi bir fiyattan (2.000 altı) gelirse onu alın.
    Ya da amacınız sırf şekil ise yakın tarihte Gear Sport ürünümü 500tl'ye satacağım.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 👍🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jjbraddock kullanıcısına yanıt
    çok iyi fiyat kardeşim , sakın kaçırma o fiyata, al geç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Çok iyi fiyat.dahada aşağıya gelmez.biz 1950 tl den aldık.
    Watch active 2 hem pahalı olacaktır hemde galiba aynı klasman değil bizim saatlerle.çunkü dizaynı aşırı kadınsı ve narin yapılı olmuş.
    Sen en iyisi al bu fiyata 3 sene kafan rahat kullanırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: aRsen_lupEn

Aynı sorun bende ki saate de var, sıfırlayınca düzeliyor bir süre sonra hiç ölçmüyor, yada bir günde 80 kat çıkmış oluyorum.
    Ben aynı sorundan servise verdim ikinci kez gittiğinde anakartı değişti sorun çözüldü.

Saygılarımla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepinize teşekkür ederim. Saati Hepsiburada'dan 1754,91 tl'ye aldım. Aslında çıkacak olan Rönesans'ta da aklım kalmadı değil ama çok cezbederse bunu yarı fiyatına satar onu alırım diye düşündüm.
    Şunu yap, bunu yapma cihaza zarar verirsin... gibi kullanım tavsiyeleriniz olursa çok memnun olurum.

• Arkadaşlar selam.. saat üzerinden adım sayılarındaki geçmiş adımlara nasıl bakıyoruz ? Eskiden bakıyorduk , şimdi bulamadım... illa telefondan mı bakmak gerekiyor geçmiş adımlara ?
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın ama akıllı saati insanlar genel olarak sizin gibi şekil amaçlı alıyor. "kolumda şekil olsun, yeter" diye bakıyorlar. Lütfen yanlış anlamayın.
    Klasman olarak GWA 2 daha "sporcu" saati olabilir ama kadınsı ve narin değil. Özellikle 44mm'si gayet büyük. Galaxy Watch'dan da daha iyi özellikleri var. Sonuçta aralarında 1.5 sene var.

GWA2:

1) Tizen 4.0.6 ile gelecek.
    2) Nabız sensöründe 8 led olacak.
    3) 32G hız sensörü olacak böylece yapılan etkinlikleri daha iyi anlayacak.
    4) Düşme algılayacak.
    5) EKG çekecek.

Ben Gear Sport'dan geçmeyi düşünüyorum ciddi ciddi. Bu sene içinde akıllı saat alacak adama Galaxy Watch önermem. Hem pahalı kaçıyor hem de eski artık. Kabullenmek gerekiyor. Samsung 6-7 sonra GW 2'yi çıkarırsa şaşırmam.
  • jjbraddock kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi firmadan geldi teklif? benimde doğum günü diye aldım 2bin liradan
    Evet ben tansiyon hastasıyım.gunde 10000 adım yürüyüş hariç spor yapmam yasak.o yüzden aksesuar amaçlı ve bildirimleri gormek için kullaniyorum.
    Aslında actice dizaynı gayet şık ama bana narin geliyor.active serisi benim gibi klasikçiler için cazip değil.
    Geçiş yaparsam galaxy watch 2 ye gecerim.benim galaxy watch bayadır dinleniyor bir kenarda.
    Bu gunleede amazfit verge ,miband4 ve gear feet 2 pro ile haşır neşirim.

Ticwatch ve amazfit stratos tan hevesimi aldım sattım.huawei watch gt de çok kısır olduğu için sattım.
    Şimdi amazfit gtr çıkacak.kasası tam benlik.onu takip ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 20 Ağustos 2019; 20:40:7 >
    active seriler hep ara modeldir öyle de kalacak bizler yani 46 mm kullananlar zaten saatleri eskittik 2 seneye doğru gidiyor saat çıkalı yani 1 seneyi devirdi tabiki yeni çıkan üstüne biseyler koyarak çıkacak, bende rönesans bekleyenlerdenim mesela, bu çıkan saatler aşırı kokoş oldu samsung saat çizgisinden cıktı

• Burkipower kullanıcısına yanıt
    Hocam Hepsiburada, satıcı da Hepsiburada.
    2200 tl üzerinden %5 + sepette %7 + %10 doğum günü indirimi ile 1754,91 tl'ye geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jjbraddock -- 20 Ağustos 2019; 21:22:36 >
  • uzunc bir suredir. galaxy watch kullaniyorum. cok memnunum.

• buyukaptan kullanıcısına yanıt
    aynen, bende çok memnunum, iyiki almışım, geçen 7 gün'ü gördüm şarj süresi olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan23 -- 21 Ağustos 2019; 7:41:23 >
  • GALAXY ACTIVE in şarjı 12 saat bile dayanmıyor.

Merhaba Hepsiburada'dan aldığım galaxy active saatte kısa sürede deşarj olma sorunu olduğunu fark ettim. İade etmek istedim. 14 gün süre içinde yaptığım başvuru reddedildi. Oysa kutusu deforme olmamış şarj cihazı bile açılmamıştı. Servis raporu olursa iade alına bilir dendi. Ben de götürdüm Başarı servise verdim. Onları da ayrı şikayet edeceğim sorunu anlamadan ürünü geri gönderdiler. Daha sonra Samsung'un kendi servisine götürdüm. Onlar da ürünü kabul etmedi çünkü Hepsiburada hatalı fatura kesmiş. Seri numarasını yanlış girmiş. 2 Ay oldu bozuk ürünü iade edemiyorum. Paramla rezil oldum.

• selam arkadaşlar,
    gear s3 ün kayışları
    46 mm lik galaxy watch ile uyumlu mu?
  • zehirli kullanıcısına yanıt
    Evet uyumlu.

• selam arkadaşlar almak isteyen olursa dün alınmış sıfır Watch active satılıktır

850 tl
    Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

• Merhaba arkadaşlar.
    Cihazı parlaklığı yüksek ve/veya ekranı sürekli açık ve/veya AOD açık kullanmanın, ekran yanması veyahut başka herhangi zararı var mıdır?
    Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.