Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
71
Favori
138.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    biri ikisi olur anlarımda hepsinde durum böyle olunca bi yerde bisey var diye düşünüyor insan, alt yapıyı sağlam yaparsan sıkıntı olmaz diye düşünüyorum altarafi basit bi saat arayüzü yapıyorsun mühendislik bi durum yok ortada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 10 Ağustos 2019; 14:2:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar almanyadan aldırdım saati. Yanında da kablosuz şarj standı hediye etmişler. Baktım burada 330 lira. İkisi 1400 lira. Burada bu ikili 2300'e geliyor.

https://shop.samsung.com/tr/kablosuz-hizli-sarj-aleti-gumus-eb-u1200csegww?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIq56kjqD44wIVibPtCh0PjADHEAQYASABEgLbSPD_BwE

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, bir şey daha soracağım elimi yıkarken ve yağmurda falan olsun hiç yoktan duşta su kilidi moduna almalı mıyım?

• yusufcangn Y kullanıcısına yanıt
    bence gerek yok ama yağmurda ben bi kere aldım aşırı bi sagnaga yakalandım o zaman aldım az bi yağmur yada el yıkanmasında gerek yok bence

• Galaxy Watch, S3, Active. Hangisini alacağımı bilemedim. Görünüş benim için önemli değil active serisi feminen denilse de güzel bir kayışla oldukça şık durabilir. Görünüşe takılmıyorum bu sebeple. hangisi daha kullanışlıdır?
    Teşekkür ederim yardımın için ve iyi bayramlar. Önerebileceğiniz az şarj yiyen bi saat şekli var mı?

• yusufcangn Y kullanıcısına yanıt
    sizlerede iyi bayramlar kendi saat arayüzleri, harici hepsi şarjı içiyor maalesef

• oLgan kullanıcısına yanıt
    Active'yi gördüm. Ufacık. Erkekseniz ciddi anlamda çirkin durur. Active 2'yi bekleyin.
    Teşekkür ederim yardımlarınız için

• Selam öncelikle herkesin bayramı kutlu olsun.
    Galaxy watch da Apple watch da ki gibi
    - artık biraz ayağa kalk
    - şu içme zamanı
    - derin nefes alma egzersiz vs gibi
    Günlük yaşamda size bunları hatırlatan uygulamalar var mı?
    Ayrıca saat kadranında o günün yapılacak işlerini gösteren saat kadranları var mı?
    Bir de bu özellikleri iphone ile kullanabilir miyim?
    Cevaplarsanız sevinirim

Not Apple watch 4 kullanıyorum ama görüntüsünü çok beğenmiyorum. Ama Galaxy watch güzel görünüyor

• zehirli kullanıcısına yanıt
    bu söylediklarinin hepsi var, tam uyum sağlarmı iphone a onu bilmiyorum ama

apple watch 4 fitness ve sağlık özellikleri olarak mükemmel bir saat. bunları samsung watch'da bulamazsınız. bir kere kalp atış sensoru sıkıntılı samsung'un ,yüksek nabizda hicbir ise yaramıyor. Apple bu konuda mükemmel çalışıyor. active 2 'yi bekleyin bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.
    Bende akıllı saat piyasasına girmek istiyorum.
    Active düşünüyorum ama Active 2 serisini düşünüyorum.
    44 mm olanı.
    Ne zaman satışa sunulacak acaba bilgisi olan var mı?

Bunların hepsi Galaxy Watch'da var ama... Tek bir cümle kuracağım. Apple watch'dan Galaxy Watch'a sırf şekil için geçerseniz büyük pişmanlık duyarsınız. Ayfon ile saati çok uyumlu kardeşler. Şuanda Dünya'nın en gelişmiş saatini kullanıyorsunuz, bence sırf şekil için asla değmez.
  • coupe96 kullanıcısına yanıt
    nasıl yüksek nabızda işe yaramıyor ya ben spor yapıyorum köpek gibi ölçüm yapıyor 175 180 neye göre kime göre ölçüm yapmıyor iş yerinde aple watch 4 ile sürekli kıyaslıyoruz hep nabız kafa kafaya ben anlamıyorum bu yorumları

apple watch ı bilmem ama ben çook memnunum, her ihtiyacımı fazlasıyla görüyor, ayar ve kalibreler doğru yapılınca zerre bişey şaşmıyor, görüntüsü efsane zaten, bezel olayının kalkmasıyla bizim aletler son efsane oldu diyim yani o derece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan23 -- 12 Ağustos 2019; 21:19:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaBe

Peki hocam hangi.modeli tavsiye edersiniz 5x,5,5 plus modelleri var aralarındaki özelikler nelerdir

Mesela garmin fenix 5 2017 de üretilmiş bu beni biraz çekimser kılıyor 5 plus ise 2018 de daha yeni nesil saatleri sanırım en son 5 plus gibi görünüyor
    Garmin Fenix 5x öneririm ben

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Iphone kullanan biri apple watch da kalsa daha iyi olur.
    Ama ucube tasarımı apple watch almamak için güzel bir sepep.saatten başka herseye benziyor

• Yurt dışında olduğum için çiftli dünya saatine döndüm. Bu samsungun kendi arayuzu. Ilaç gibi geldi saate. Ömrüne olur kattı resmen. Pil konusunda sikiti çekenler. Mutlaka saat arayüzünü değiştirip baksınlar.

Bir de kameradan direk foto çekemiyor muyuz? Lütfen bu kadar aptal olmasin samsung.

Bir soru daha ikili arayüz kullanamıyor muyuz? Ya bi ben hem samsungun ikili saatini hem de normal bir arayüz kullanmak istiyorum, onu nasil yapsak?

• Saat çıkılan kat sayımını yanlış sayıyor, altimeter ve barometer hatalı çalışıyor sizde de böyle mi? Çözümünü bilen var? Active vardı bundan önce çok düzgün çalışıyordu onu satıp watch aldım buda sıkıntılı çıktı sanırım

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.