Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.134
Cevap
101
Favori
1.258.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m.e.k.

Arkadaşlar ben de bugün internetten sipariş verdim fakat kafama bi şey takıldı görüntülü görüşme tek taraflı diyor daha önce deneyen arkadaşlar bilgi verirse sevinirim Skype da video araması ni deneyen varmı ?

ben skype denemesi yaptım iki taraflı video görüşmesi yapılabiliyor. sorunsuz ve başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jancker_9

arkadaşlar 2.3.6 çıkmış ben güncelledim wifi ile.ne gibi yenilik var bakamadım daha

ne gibi yenilikler çıkmış. birde şaşırdım güncellemeyi bukadar erken beklemiyordum.
  • ben bir yenilik goremedim. gorunurde birsey yok ama mutlaka iyilestirmeler yapilmistir.
  • bu seçenek telefonu bilgisayara bağladığımda otomatik telefon ekranına geliyor
    fakat depolama olarak bilgisayarım görüyor. fakat kies ya da nps programında görmüyor.
    ilginize de teşekkür ederim SENSEİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi var ol -- 4 Aralık 2011; 11:46:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rx3004

Merhaba Arkadaslar Bende Bayramda eşimle Bu telefondan aldım ve memnunum.. Bugun İtibari ile Yurtdısından silikon kılıf siparis verdim yaklaşık 15 gune elimde olur..

14 Şeffaf
    5 Siyah
    3 Beyaz
    2 Gri

1 Kılıf + Screen Film 12 TL'den vericem

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU

hocam ben bi tane almak istiyorum nasıl alacaz?
  • arkadaşlar oyunların sd dosyasını harici karta atınca oyuna girildiğinde telefon görmüyor kendi hafızasıda çok az bu sorunu nasıl aşacağız bilen biri yardımcı olursa çok iyi olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingablu

quote:

Merhaba Arkadaslar Bende Bayramda eşimle Bu telefondan aldım ve memnunum.. Bugun İtibari ile Yurtdısından silikon kılıf siparis verdim yaklaşık 15 gune elimde olur..

14 Şeffaf
    5 Siyah
    3 Beyaz
    2 Gri

Hocam 10 15 Güne Kadar elimde olur.. Senin gibi 2 Arkadasimiz daha alıcak istersen 1 tanesinide sana ayırayım

• Sanırım quickprofiles programının etkisiyle oldu artık mesaj bildirimlerinde telefon sadece titriyor ses vermiyor. Hatta titremiyordu bile guc bela onu aktif edebildim programı tekrar kurup fakat sesi geri getiremedim. Bilgisi olan yardımcı olabilecek var mı?

Güncelleme sonrası gözle görülür herhangi bir şey fark etmedim

düzenleme:
    sorunu çözdüm mesajlara girip ayarlar kısmındaki bildirimler menusünden sesi aktif etmek lazımmış, yoksa normal ses ayarlarından istediğiniz kadar bildirim sesi seçin düzelmiyor. aynı durumu yaşayanlar olursa bu entryden faydalanabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0824 -- 6 Aralık 2011; 11:39:52 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kingablu

quote:

14 Şeffaf
    5 Siyah
    3 Beyaz
    2 Gri

Hocam 10 15 Güne Kadar elimde olur.. Senin gibi 2 Arkadasimiz daha alıcak istersen 1 tanesinide sana ayırayım

evet çok iyi olur ben de alıcam bi tane.

• 2-3 gündür bazı konuşmalarım sonrasında sim yok veya sim kart hatası diyor ekranda böyle birşeyle karşılaşan oldu mu acaba. Telefon görüşmesi biter bitmez görünüyor kayboluyor yani dikkat etmezseniz görme şansınız olmuyor. Telefonun çalışmasında bir sıkıntı yok ama neden böyle bir hata çıkıyor anlayamadım.
  • Bu telefona emei attirabilen var mi arkadaslar. varsa adres lutfen
  • Arkadaşlar telefonda kontör ne kadar kalmış diye baktığımda *123# sıkıntı yok gösteriyo.Fakat kalan bedavalar için *123#17# yaptığımda kalan bedavalarımı göremiyorum ussd gibi bi hata veriyo neden acaba bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.Bu arada eski tlf denedimde gösteriyo...
  • arakadaşlar optimus black - neo - s arasında kalmıştım . sonra bianda bu telefonu gördüm. s i elemiştim zaten ice cream almıycak heralde. ama bu telefona 1.4 ghz işlemciye ice cream getirmezlerse çok yazık olur. aklımda takılan problemler şöyle:
    kamerası nasıl ?
    türkiyede çok kullananı yok o yüzden custom rom yada basit problemleri çözme konusunda sıkıntı yaşarmıyız ?
  • sensei bu konuyla bir tek sen ilgileniyorsun
    diğer arkadaşlar telefonu test ettiklerinden bahsediyor.
    ama bu telefon bilgisayar bağlandığında yığın depolama aygıtı olarak görüyor ve kies te bağlanmıyor. ben galaxy s te baktım onlarda usb bağlanma modu diye bir seçenek var fakat wda böyle bir seçenek mevcut değil
    telefonu inceleyen arkadaşlar "nereleri ile inceliyor" çok merak ediyorum
    fayadalı bişiler yapacaklarsa bu kişiler sorunlara çözüm olmak için yapsınlar.
    hava atmak için değil.
    sana da teşkkür ediyorum. birtek sen cevap veriyosun
  • Merhaba arkadaşlar..

2 haftadır Galaxy W telefonuma ne kılıf ne de ekran koruyucu bulamıyordum. Yazıcıoğlu olsun, Eminönü ve Doğubank tarafları olsun girmediğim delik,telefoncu,dükkan kalmadı. Maalesef bu modeli duyan bile çok az.

Bugün yarım saat kadar önce Kadıköy Çarıkcı mahallesinden geçerken telefonculara sorayım dedim, tabii ki cevap aynı: 'YOK' ya da 'Bilmiyoruz'. Umudumu yitirmeden sormaya devam ettim ve de az da olsa amacıma ulaştım. En azından ekran koruyucu (Screen Guarder) bulabildim. Markası Screen Guarder. Tanesi 10 TL. , 3 tanesi 25 TL. dediler. Eşimde de bu tel.den olduğu için 3 adet olan paketi aldım ve taktırdım. Çok memnunum. Dükkanın numarasını aldım. Elinde varmış, isteyen arayabilir.
    Dükkandaki arkadaşın dediğine göre Hong Kong'dan 15 günde 1 ürün geliyormuş. Silikon veya lastik kılıflar da 15 güne gelecekmiş. Ama onun yalancısıyım.Gelmeyebilir de tabii.

Dükanın ismi : Cepmarket 2

Tel : 0216 449 60 36

Not : Dükkanla bir alakam yok, yalnış anlaşılmasın lütfen. Sadece 2 haftadır aramaktan ayaklarına kara sular inmiş biri olarak diğer arkadaşlara yardımcı olmak istiyorum.

Sevgiler

• Bu arada Rx3004 arkadaşın teklifi de çok iyiymiş.

• s.a arkadaşlar. bu telefonu 4 hafta süre zarfında kullanan bir olarak objektif bir bakışla genel değerlendirme yapacak olursam:

-3 gün galaxy s2 yi ciddi manada kullanan biri olarak bu tlf nu elime aldıktan sonra şıklığı, zarifliği ve kullanış şekli fevkalade güzel

-İçerik olarak ; bu telefonu üretenler bizim aklımızdan ne geçiyorsa her şeyi düşünüp ona göre tasarlanmışlar

- Genel olarak memnunum diyebilirim...

Gelelim eksiklerine.. Umarım eksikleri değerlendirp bizden kaynaklanan sıkıntı varsa paylaşırsınız

-Çoklu mesaj gönderen biri olarak; en basit bir samsung tlf nun bile rahatlıkla yaptığı çoklu mesajdan (bu tlf için) bir türlü tatminkar olamadım.Yani gönderdiklerime ya iletilemiyor , ya göndermiyor.. anlayacağınız sıkıntı yani

- telefon bir gün içinde 2 veya 3 defa kendi kendine açılıp kapanıyor. Bilmem bir tek benim telefonda mı bu sıkıntı var..

-Nokia tlf larında bilgisayara bağlanıp rahat işlem yapabildiğin gibi bu tlf nda işlem yapmayı bırak, bir türlü bilgisayara bağlanamıyorum

Şimdiya kadar test ettiğim bu sıkıntıların dermanı var ise , gerçekten herkese bu tlf nu almayı tavsiye ederim....

umarım değerlendirirsiniz

• gittigidiyor'da 3 tane ekran filmi 9,5 liraya satılıyor. deri çekmeli kılıf da varmış.
    mat ekran koruyucu 19.90 lira diyor.
    ben de silikon kılıf bekliyorum ekran koruyucuya da samsundan bakacağım olmazsa netten artık.
    @var ol
    kişiler istediği bilgiyi verebilir bu sana "nereleri ile inceliyorlar" deme hakkını vermez. kim niye hava atsın burada zaten yazan okuyanların çoğunda bu telefon var ki bu konuya giriyorlar.

kiesair kullanarak wifi üzerinden bağlanıyorum. güncelleme vs yapmak için wifi veya 3g şart, onun dışında müzik resim atacağım diyorsan zaten onda da usb yığın depolama ile yapabilirsin.
    bu durumda usb den bağlanmaya gerek kalmıyor kies e.
  • Son olarak az daha unutuyordum .. eksiklerden bir diğeride mesajlara her ne zaman girersem gireyim, çıktıktan sonra mutlaka uygulama yöneticisinde hala mesajlar bölümünü kullandığım ve boş yere enerji ( yani batarya tasarrufu) harcadığını gözlemledim..

yanlış anlamayın mesajlar bölümünden orta tuşa basarak değil de, geri tuşuyla ( yani gereği gibi) çıkmama rağmen görev yöneticisinde çalışıyor görünüyor.....
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.