Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.134
Cevap
101
Favori
1.258.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HillHold

Oyun performansı konusunda nasıl bu telefon?

4-5 mesaj yukarda tuncay hocam hangi oyunları oynadığını, performansını yazmıştı, geriye doğru biraz okuma zahmetinde bulunursanız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr_aKReP

quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

quote:

Arkadaşlar Selam,

Bana internet gerektirmeyen düzgün bir navigasyon uygulaması gerekli ne tavsiye edersiniz ? Forumda defalarca sorulmuştur ama bakma fırsatım olmadığı için soruyorum, cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Sygic aura yı internetsiz demiştim ve iyidi, iki gün önce igo ve sygic in linkleri paylaşılmıştı

Tuncay Sygic google playdan ücretsiz sürümünü kurdum iyi güzelde deneme sürümü gibi birşey çıktı 7 gün kullanım izni verdi ondan sonra mantara bağladı, google playde igoyu bulamadım belki varda ben göremedim.

Sygic in Full sürümünü paylaşmıştım, igo markette yok....

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar Selam,

Bana internet gerektirmeyen düzgün bir navigasyon uygulaması gerekli ne tavsiye edersiniz ? Forumda defalarca sorulmuştur ama bakma fırsatım olmadığı için soruyorum, cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Sygic aura yı internetsiz demiştim ve iyidi, iki gün önce igo ve sygic in linkleri paylaşılmıştı

Tuncay Sygic google playdan ücretsiz sürümünü kurdum iyi güzelde deneme sürümü gibi birşey çıktı 7 gün kullanım izni verdi ondan sonra mantara bağladı, google playde igoyu bulamadım belki varda ben göremedim.

http://db.tt/0l3CEVGn

sygic full sürüm apk....
    Wifi den data dosyalarını indirdikten sonra kullanabilirsin.
    E-posta kaydetme etkinleştirme falan yapma!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: kingablu

quote:

Orijinalden alıntı: HillHold

Oyun performansı konusunda nasıl bu telefon?

4-5 mesaj yukarda tuncay hocam hangi oyunları oynadığını, performansını yazmıştı, geriye doğru biraz okuma zahmetinde bulunursanız

pardon, okuyacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55GeCe

Arkadaşlar yeni güncelleme dağıtılmaya başlandı. 1 hafta içinde veya daha kısa süre zarfında bizlerde yükleriz diye düşünüyorum.

Value pack.ten mi bahsediyorsun dostum,ıngilterede 2 ay.lanet olsun verecekleri destege . Zahmet etmişler ne gerek vardi.

• quote:

Arkadaşlar yeni güncelleme dağıtılmaya başlandı. 1 hafta içinde veya daha kısa süre zarfında bizlerde yükleriz diye düşünüyorum.

1,5 ay önce romanya ve ukrayna ya vermeye başlamışlardı, biz hala bekliyoruz bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: saldagfb

quote:

Value pack.ten mi bahsediyorsun dostum,ıngilterede 2 ay.lanet olsun verecekleri destege . Zahmet etmişler ne gerek vardi.

Al işte bi isyancı daha, arabesk mi dinliyorsun arkadaşım öğlen öğlen

• quote:

quote:

quote:

Yeni kalktim dur bismillah şarkı falan yok (: biz daha fazla para veriyoruz avrupaya göre eğer destek buna bakılıyorsa bizim daha önce almamiz lazım. Abi romanya dediğin ülke nedir ya 1.5 ay önceden bahsediyor tuncay abi.güneş doğuyor mu oraya (:

• benim cihazım da geldi için de bir tane oyun yok, eve gidince denemeler yüklemeler yapacağım, şuna yanında en kötü 2 gblık kart verselerdi iyi olacaktı kuru kuruya gönderiyorlar yahu
  • Arkadaşlar merhaba. Ben de Galaxy W kullanıyorum. Vodafone için 3g internet ayarlarını bir türlü yapamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

benim cihazım da geldi için de bir tane oyun yok, eve gidince denemeler yüklemeler yapacağım, şuna yanında en kötü 2 gblık kart verselerdi iyi olacaktı kuru kuruya gönderiyorlar yahu

Benim cihaz da bugün geldi dediğiniz gibi hafıza kartı çıkmadı oysa sitesin de hediye yazıyor,mesaj attım o üründe kart hediyesi yok diyorlar diğer alanlarda da durum aynı mı acaba ?

NOT: hepsiburada sitesinden aldm cihazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKnight -- 17 Mayıs 2012; 15:54:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKnight

quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

benim cihazım da geldi için de bir tane oyun yok, eve gidince denemeler yüklemeler yapacağım, şuna yanında en kötü 2 gblık kart verselerdi iyi olacaktı kuru kuruya gönderiyorlar yahu

Benim cihaz da bugün geldi dediğiniz gibi hafıza kartı çıkmadı oysa sitesin de hediye yazıyor,mesaj attım o üründe kart hediyesi yok diyorlar diğer alanlarda da durum aynı mı acaba ?

NOT: hepsiburada sitesinden aldm cihazı

ben de hbden aldım hediye yazısını görmedim, nerede yazıyordu?

• motoluxe ile wonder arasında kaldım :( eğer işlemci overclock olursa motoluxe yi alırım..ama şarj sorunu olmasa wonderi kaçırmazdım

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan456

motoluxe ile wonder arasında kaldım :( eğer işlemci overclock olursa motoluxe yi alırım..ama şarj sorunu olmasa wonderi kaçırmazdım

800 Mhz işlemci
    8mp kamera 480p kayıt
    telefonu büyüklüğüne bakıp kansınlar diye yapmışlar sanki
    gerçi motorola tam bilmiyorum malzemesi kalitelimi vs.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni kalktim dur bismillah şarkı falan yok (: biz daha fazla para veriyoruz avrupaya göre eğer destek buna bakılıyorsa bizim daha önce almamiz lazım. Abi romanya dediğin ülke nedir ya 1.5 ay önceden bahsediyor tuncay abi.güneş doğuyor mu oraya (:

daha yeni aldık telefonu ya brzz kullanalm sıkılalım o nasıl bir sürüm bilmiyorumda o zamna gelir yükleriz... acelemiz yoqq :))))

• quote:

Orijinalden alıntı: enjoy35

quote:

quote:

quote:

quote:

daha yeni aldık telefonu ya brzz kullanalm sıkılalım o nasıl bir sürüm bilmiyorumda o zamna gelir yükleriz... acelemiz yoqq :))))

google a inna yaz gör güneş doğuyormu doğmuyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: wavealcambeyler

quote:

Orijinalden alıntı: enjoy35

quote:

quote:

quote:

quote:

google a inna yaz gör güneş doğuyormu doğmuyormu

Allahım gözlerim kamaştı

• Bende aranıza katıldım arkadaşlar, sabah saatlerinde Galaxy W almış bulundum Bada dan geçtiğim içinmidir bilinmez bir güzel bir hoş geldi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crazy_dance

arkadaşlar şunu bir kere daha söyleyeyim. wonder gerçekten çok ağır bir telefon biraz önce bir oyun oynadım fazla büyük bir oyunda değildi 5 dk oynadım kapattım telefon bir kastı ki yarım saat kendine gelemedi bekledim ölece düzelmedi tuşlara basıyıorum cevap vermiyor en sonunda yarım saat sonra bataryayı çıkarmak zorunda kaldım . 1,4 ghz işlemci var deniyor ama şöyle söliyim sadece lafta kalır telin fiyatının neden bu kadar düştüğünün nedeni bu olsa gerek. ben yavaş yavaş android tabletlere göz gezdirmeye başladım şöyle 10.1 inclik bir android kaliteli tablet nasıl olurdu sizce :)))

wonder ağır değil aksine hızlı bir telefon, ama senin telefon ağır, Senin ki ağır , senin kinde bir problem var, seninkinde bir problem varr, galiba senin telefonda bir problem var, yada sen yanlış bir şey yapıyorsun , yada sen yanlış bir şey yapıyorsun, belki de yüklediğin bir uygulamadan kaynaklıdır, belkide yüklediğin bir uygulamadan kaynaklıdır......

N.O.V.A. 2 HD , ASPHALT 6, NFS HOT PURSUİT, BEATTERFİELD 2, SHADOW , GT RACCİNG HD, pes 2012 , fifa 2012, temple run, order and chaos hd , ......
    Bu oyunları sorunsuz oynuyorum, ben bu oyunları sorunsuz oynarken senin hergün " en ufak oyunda bile kasıyor, bu telefon ağır v.s " diye yazmana anlam veremiyorum, anlam veremiyorum derken yanlış anlama , sen cihazdaki sorunları yazdığında bizlerde önerilerimizi yazıyoruz ve buna rağmen sorunların düzelmiyorsa bunu her gün " bu telefon çok kasıyor ağır v.s." diye yazmak yerine telefonunu servise götürmen daha doğru olur diye düşünüyorum, çünkü wonder senin elindeki gibi bir cihaz değil...

kardeşim papağan mısın nesin bi git ya :D

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar şunu bir kere daha söyleyeyim. wonder gerçekten çok ağır bir telefon biraz önce bir oyun oynadım fazla büyük bir oyunda değildi 5 dk oynadım kapattım telefon bir kastı ki yarım saat kendine gelemedi bekledim ölece düzelmedi tuşlara basıyıorum cevap vermiyor en sonunda yarım saat sonra bataryayı çıkarmak zorunda kaldım . 1,4 ghz işlemci var deniyor ama şöyle söliyim sadece lafta kalır telin fiyatının neden bu kadar düştüğünün nedeni bu olsa gerek. ben yavaş yavaş android tabletlere göz gezdirmeye başladım şöyle 10.1 inclik bir android kaliteli tablet nasıl olurdu sizce :)))

wonder ağır değil aksine hızlı bir telefon, ama senin telefon ağır, Senin ki ağır , senin kinde bir problem var, seninkinde bir problem varr, galiba senin telefonda bir problem var, yada sen yanlış bir şey yapıyorsun , yada sen yanlış bir şey yapıyorsun, belki de yüklediğin bir uygulamadan kaynaklıdır, belkide yüklediğin bir uygulamadan kaynaklıdır......

N.O.V.A. 2 HD , ASPHALT 6, NFS HOT PURSUİT, BEATTERFİELD 2, SHADOW , GT RACCİNG HD, pes 2012 , fifa 2012, temple run, order and chaos hd , ......
    Bu oyunları sorunsuz oynuyorum, ben bu oyunları sorunsuz oynarken senin hergün " en ufak oyunda bile kasıyor, bu telefon ağır v.s " diye yazmana anlam veremiyorum, anlam veremiyorum derken yanlış anlama , sen cihazdaki sorunları yazdığında bizlerde önerilerimizi yazıyoruz ve buna rağmen sorunların düzelmiyorsa bunu her gün " bu telefon çok kasıyor ağır v.s." diye yazmak yerine telefonunu servise götürmen daha doğru olur diye düşünüyorum, çünkü wonder senin elindeki gibi bir cihaz değil...

kardeşim papağan mısın nesin bi git ya :D

aynı cümleleri 2 kere yazan bir daha benim görüşlerime yorum yazmasın...

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.