Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.134
Cevap
101
Favori
1.258.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crazy_dance

quote:

Orijinalden alıntı: wavealcambeyler

quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

Bataryanın yüzde kaç kaldığını göremiyorum nerden bakıyoruz?
    Şanslısın smoke93 (yani ben iki tane aldım ikisinde de bir batarya vardı)

Ayarlar > Telefon Hakkında > Pil Durumu
    böyle olması lazım

hyr öle pil yüğzdesini vermez. bunun için programlar var kardeş markette

Kızma ama birşey bilmediğin düşünüyorum çok fazla yorum yapıyorsun ama doğru değil verdiğin bilgiler.Lütfen sende alt satırda yazanları oku!.

quote:

Ayarlar/Telefon Hakkında/Durum/Açılan menüde 2 satıra bak bakalım bi zahmet ne yazıyor orda!.Yazılıma filan ihtiyaç yok.Ayrıca kurar daha fazla detay ve pil sarfiyatı ve durumunu gösteren birçok uygulama var isteyen kurabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyLord4u -- 16 Mayıs 2012; 22:48:32 >

• quote:

quote:

arkadaşlar şunu bir kere daha söyleyeyim. wonder gerçekten çok ağır bir telefon biraz önce bir oyun oynadım fazla büyük bir oyunda değildi 5 dk oynadım kapattım telefon bir kastı ki yarım saat kendine gelemedi bekledim ölece düzelmedi tuşlara basıyıorum cevap vermiyor en sonunda yarım saat sonra bataryayı çıkarmak zorunda kaldım . 1,4 ghz işlemci var deniyor ama şöyle söliyim sadece lafta kalır telin fiyatının neden bu kadar düştüğünün nedeni bu olsa gerek. ben yavaş yavaş android tabletlere göz gezdirmeye başladım şöyle 10.1 inclik bir android kaliteli tablet nasıl olurdu sizce :)))

abi tamam kasıyor da ne yaptın sende ben en kral oyunu oynarken home tuşuna basıyorum 5sn falan geç geliyor 5dk kastığı hiç olmadı 1.4ghz iyi mi dersen bana göre iyi de Neo V de bu durum nasıl bilmiyorum kullanan birine sormak lazım.
    Telefonun ucuzlaması benimde moralimi bozuyor bence malzeme kalitesiz benim telefonun ekranında çıtlama sorunu var yere düşse patlar gibime geliyor bide arka kapak oynuyor ekran zaten gorilla glass değil yani sıkıntı çok tabi Neo V kullanmadan tam birşey söyleyemeyeceğim

bence malzeme olarak fena değildir belki de ne bilim bu ram ın düşük olması kasma yapıo telefonda. yoksa ekran çok güzel ama gerçekten çok ağır bir telefon rehberden bi kişiyi ararken bile çok ağır

• quote:

quote:

quote:

böyle olması lazım

nasıl vermez bak bakam verıyo mu?

• Bu reset sorununun bir çözümü yok mudur? Yoksa böyle kullanmaya alışmaya mı çalışalım Her gün bir kaç kere reset atıyor kendine telefon. öyle çok yüklendiğimde falan da değil alakasız bir zamanda. Hafıza kartını telde biçimlendirdim önerdiğiniz gibi fayda etmedi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

böyle olması lazım

Evet vermiyor aradım bulamadım.Hangi program var mesela?

https://play.google.com/store/apps/details?id=ch.smalltech.battery.free&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNoLnNtYWxsdGVjaC5iYXR0ZXJ5LmZyZWUiXQ..

bu programı kullanıyorum hemde türkçe batarya durumu ile ilgili en başarılı bunu buldum öneririrm.

• quote:

arkadaşlar şunu bir kere daha söyleyeyim. wonder gerçekten çok ağır bir telefon biraz önce bir oyun oynadım fazla büyük bir oyunda değildi 5 dk oynadım kapattım telefon bir kastı ki yarım saat kendine gelemedi bekledim ölece düzelmedi tuşlara basıyıorum cevap vermiyor en sonunda yarım saat sonra bataryayı çıkarmak zorunda kaldım . 1,4 ghz işlemci var deniyor ama şöyle söliyim sadece lafta kalır telin fiyatının neden bu kadar düştüğünün nedeni bu olsa gerek. ben yavaş yavaş android tabletlere göz gezdirmeye başladım şöyle 10.1 inclik bir android kaliteli tablet nasıl olurdu sizce :)))

sen bu telefona kurban ol be kasma falan yok nası kullanıyoz telefonu anlamıs deılım telefon,gayet iyi deil süper best best bu paraya en iyisi bu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

böyle olması lazım

Evet vermiyor aradım bulamadım.Hangi program var mesela?

https://play.google.com/store/apps/details?id=ch.smalltech.battery.free&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNoLnNtYWxsdGVjaC5iYXR0ZXJ5LmZyZWUiXQ..

bu programı kullanıyorum hemde türkçe batarya durumu ile ilgili en başarılı bunu buldum öneririrm.

iki akıllı bulmus bir birini

• quote:

Orijinalden alıntı: blade8572

o kadar telefonum var diyorsunuz hala navigasyon açıkken şarjı ne kadar gidiyor haberiniz yok
    size o telefonu satanın

Kardeş kusura bakma da simdiye kadar hic şarjdan çıkarıp navigasyonu açıp ne zaman bitecek diye denemedim. 15-20dk açıyorum işimi görüp kapatıyorum. Ayrıca telefonu aldık diye ille de navigasyon kullanıcaz diye bi şart yok, insanları aşağılamaniza gerek yok eğer çok merak ediyorsanız bi ara şarjı fullken acayim bekleyeyim ne zaman kapanacak diye. Yeter ki beyefendimiz sorusuna cevap bulabilsin.benim fikrim hem ekran sürekli acık olacak hem gps acık olacak ikisi de şarjı sömürüyorlar resmen fazla dayanmaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuuryoku

Bu reset sorununun bir çözümü yok mudur? Yoksa böyle kullanmaya alışmaya mı çalışalım Her gün bir kaç kere reset atıyor kendine telefon. öyle çok yüklendiğimde falan da değil alakasız bir zamanda. Hafıza kartını telde biçimlendirdim önerdiğiniz gibi fayda etmedi.

Hafıza kartı telf. takılı olmadan kullandınızmı? reset attımı donma sorunu oldumu sd kart takıl değilken ki kullanımda!.Belki sorun sd kartta olabilir çıkarıp kullanın eğer denemediyseniz.Ben class8 16gb hafıza kartı kullanıyorum.32GB yazsada bu değerde bir sd kart telf. illaki sorun yaşatacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingablu

quote:

o kadar telefonum var diyorsunuz hala navigasyon açıkken şarjı ne kadar gidiyor haberiniz yok
    size o telefonu satanın

Kardeş kusura bakma da simdiye kadar hic şarjdan çıkarıp navigasyonu açıp ne zaman bitecek diye denemedim. 15-20dk açıyorum işimi görüp kapatıyorum. Ayrıca telefonu aldık diye ille de navigasyon kullanıcaz diye bi şart yok, insanları aşağılamaniza gerek yok eğer çok merak ediyorsanız bi ara şarjı fullken acayim bekleyeyim ne zaman kapanacak diye. Yeter ki beyefendimiz sorusuna cevap bulabilsin.benim fikrim hem ekran sürekli acık olacak hem gps acık olacak ikisi de şarjı sömürüyorlar resmen fazla dayanmaz...

ben denedim 2 saatte bitiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kingablu

quote:

size o telefonu satanın

arkdsım ıstedıgın kadar kullan kullandıktan sonra bak bakalım bataryanın yüzde kaçını yimiş ona göre kullanırsın pil kullanım özetinden bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

quote:

sen bu telefona kurban ol be kasma falan yok nası kullanıyoz telefonu anlamıs deılım telefon,gayet iyi deil süper best best bu paraya en iyisi bu.

yazdığımı iyi oku ona göre konuş telefona kötü demedim güzel telefon fakat çok kasıyor dedim. zaten bu kadar düşük bi fiyatada kasması normal fiyatını sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum zaten fiyatına göre pahalı demedim bende 700 tl ye kasan bir telefon normaldir onun dışında bir sorun görmedim güzel

• quote:

quote:

quote:

yazdığımı iyi oku ona göre konuş telefona kötü demedim güzel telefon fakat çok kasıyor dedim. zaten bu kadar düşük bi fiyatada kasması normal fiyatını sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum zaten fiyatına göre pahalı demedim bende 700 tl ye kasan bir telefon normaldir onun dışında bir sorun görmedim güzel

telefona kötü dedin demedimki zaten kötü haricinde önüne geleni sölemişin eger fiyat senin için bu kadar düşükse niye bu telfonu aldın 700 tl ye bir aile 1 ay geçiniyo belkide 2 aylık ev kirası 700 tl lik telefonlarda da kasma normal deildir senin telefonda problem var.git servise gönder

• kasmayan yormayan sorun çıkarmayan bir antivirüs programı varmı önerebileceğiniz ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: o1yasin

kasmayan yormayan sorun çıkarmayan bir antivirüs programı varmı önerebileceğiniz ??

antivirüs önermem telefonu iyi kullanırsan hiç bişey olmaz çoğu antvirüs az da olsa telefonu kasar.
  • @crazy_dance

Son alıntı yaptığın mesaj silinmiş ama bu yazdıklarımı oku!.
    Alnım açık ben kendimi biliyorum yaram yokki gocunayım!...Sen istediğini yapmakta serbestsin ancak! kendini küçük duruma düşürsün benden söylemesi!.

Şu hep bilmiş ama hiçbirşey bilmemiş tavrın yanlış tek sorun oo üç düşün bir söyle...Seni tanımam görmem allahın bir kulusun lafım yok küfür ettiğim yok asarım keserim demiyorum bilmem kaç yaşındayım senmi bana laf söylecesin de demiyorum senin yaptığın gibi üstüne durmadan çamur atar seni bitiririm demiyorum.Şu dakika yazdığını 1 sn sonra unutucam çünkü değeri yok benim için.
    Bir mesajında telefonun bir kastığını bilmem kaç dakika da kendine gelemediğini yavaş olduğunu (neye göre hangi cihaza göre) hiçbirşeyinin düzgün çalışmadığı vs vs. yaz,anlat,açıkla,örnekle,test et yazdığın bilgilerin doğruluğunu ispatla öpüp başıma koyardım tebrik ederdim seni.Asılsız bilgiler ile bilgi kirliliği yapmayın.Amacım hır gür tartışma çıkarmak değil haa ile sana ayar oldum dersen sonuçlarına katlanırsın ama ben senin yazdıklarına karşı hiçbir öfke yada ters birşey düşünmedim demokratik bir ortamda kurallar çevresinde herşey olumlu olumsuz yönleri ile tartışılır ama doğru olan bilgiler.İlla birşey eklemek istiyorsan da "ŞAHSİ GÖRÜŞÜM/DÜR" ibaresini ekle ki senin düşüncen nedir bilelim.

• HERKEZE merhabalar bende wonder kullanıcısıyım elimde ekran koruyucu var almak isteyenler olursa diye yazıyorum.SAHİBİNDENe bu ilan numarası (86453793)ile satışa koydum. almak isteyenler iletişime gecebilir.
    herkez gülegüle kullansın ben gayet memnunum.
  • Ya beyler iki satır mesaj yazıyorum multimedya mesajına dönüşüyo bu ne saçma(iki satır mecazi anlamda.)
    Bunu nasıl halledebiliriz.
  • quote:

Ya beyler iki satır mesaj yazıyorum multimedya mesajına dönüşüyo bu ne saçma(iki satır mecazi anlamda.)
    Bunu nasıl halledebiliriz.

SMS göndermek istiyorsunuz?.MMS mesajına dönüşmemesi için şunları yapın.Mesajlaşma seçin sonra sol menü tuşuna basın ayarları seçin ardından Multimedya Mesaj Ayarı/Oluşturma Modu/Kısıtlı yada Uyarıyı seçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyLord4u -- 16 Mayıs 2012; 23:40:50 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

telefona kötü dedin demedimki zaten kötü haricinde önüne geleni sölemişin eger fiyat senin için bu kadar düşükse niye bu telfonu aldın 700 tl ye bir aile 1 ay geçiniyo belkide 2 aylık ev kirası 700 tl lik telefonlarda da kasma normal deildir senin telefonda problem var.git servise gönder

ben telefonu 700 tl ye değil bi kere 900 tl ye aldım şimdi bu kadar düştüğüne göre bişiyler var demekki yoksa adamlar hayrına süper dediğin hatta best dediğin telefonu 700 tl ye vermez demi

• 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.