Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.134
Cevap
101
Favori
1.258.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: taraftar13

quote:

Orijinalden alıntı: nunkyy

Vatan bilgisayarda 840 Tl iyi fiyat

Bende Vatan'da bu kampanyayı bekliyordum inş yarın alıcam. Tabi siyahı kalırsa.

Belki biliyorsunuz ama bende bişiy buldum sanırım.
    Rehberdeki ismi parmağınızla soldan sağa kaydırınca arıyor, sağdan sola kaydırınca mesajı açıyor.
  • Sensei androidin fiks bir özelliğidir o :) yeni değil yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asonas

Sensei androidin fiks bir özelliğidir o :) yeni değil yani...

eşimin se arcda yok samsunglardami standart acaba
  • Evet ben wave'den beri bu özelliği kullanıyorum.Samsung'un özelliği.Androidle birleşince baya güzel şeyler çıkıyor.

Ayrıca normal ana ekranda iken en üstteki saat ve baz sinyalinin olduğu yere dokunun alta doğru bir segme açılır gibi oluyor.O sırada parmağınızı sağa sola kaydırın ekranın ışığını ayarlayabiliyorsunuz :)
    Bunu kimse bilmez forumlarda ilk açıklayanlardanım :P
  • Yeni android kullanıcısı olarak bu ışık ayarıda rehberde sağ sol kayDırma olayınıdada yeni öğreniyorum ;-) paylaaşanlara te§ekkür ederim
  • Dostlarim bu telefona imei atilabiliyor mu
  • telefonu alalı 2 ay olacak neredeyse yani saturn'e geldiği ilk gün aldım ne türkiyede tel hakkında bilgi vardı ne de yurt dışı forumlarında
    kendim test ettim almadan önce beğendim aldım. aradan geçen bu zaman diliminde
    sanırım yine ilk rom'u atan ben oldum internette yine bunla ilgili bilgi yoktu. sonra forumda bunu da belirttim olurda root sonrası bozan olursa çözümü stock romu mevcut diye.
    bu zaman diliminde yüklemediğim oyun izlemediğim film girmediğim site kalmadı.
    parasının hakkını sonuna kadar veren cihazdır.
    ayrıca her türlü 1.5 2 günü deviriyor yogun kullanımda bile.
    ben bazen yazılanlara bi anlam veremiyorum.
    bu bir cep telefonu
    en kral laptop'un bile yogun kullanımda şarjı 6 7 saatte biterken telefonlardan imkansızı beklemek anlamsız.
    sizi yarı yolda bırakmasın ayfon gibi 3 4 saatte bitmesin gerisi muhim değil.
    atın hd filmlerini müziklerinizi temalarınızı çılgınlar gibi kullanın : ) ben 2 3 defa rom attım asya ve avrupa romlarını denedim. tekrar orjinal romuna geri döndüm. her türlü test ettim bu telefonu kısacası. on numara. her cihazın kusurları vardır. bununda vardır elbet
    kimisine sesi iyi gelmez kimisine tipi. ben son derece tipinden de özelliklerinden de memnunum. bugun alacak olsam telefon yine bunu alırım
    hele saturnden aldığımda 1000 lira olması ve şu an vatan da bazı zamanlarda 850 ye satılmış olması şaka gibi
    f/p olarak yanına yaklaşabilecek bir cihaz yok. göz var nizam var akıl var mantık var. telefona bakış açınız samoled'den ibaret değilse düşünmeden alınası cihazıdır. bazı yerlerde tek kusuru samoled olmaması felan yazıyor ben okuyunca gülüyorum bu yazılara. kime göre bir + oluyorsa artık.
  • Akadaşlar telefonumda ki bir müziği mesaj sesi ve bildirim sesi olarak yapamadım.Telefon sesi,alarm sesi,arayan kişi sesi yapılabiliyor.Başka bir yöntemi varmı yapmanın.
  • Kardes bu romda gereksiz cok program var ve telefonu kasiyor. senin yukledigin roomlar iyi degildi anlasilan tekrar orjinal eski romuna dondugune gore. birde stockroomun adresini verebilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rx3004

Arkadaslar kılıflar geldi

Kılıf + Ekran Koruma 13.9 TL

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-w-kilif-screen-film-49131534

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU

[simage][/simage]

13 Şeffaf
    4 Siyah
    3 Beyaz
    2 Şeffaf Gri

Hocam telefonu bugün alabildim. Şimdi telefona kılıf ve ekran koruyucu lazım ve senin satmış oldukların çok güzel ve herkes memnun. Bende Siyah Kılıf + Ekran koruyucu almak istiyorum. İstanbul Küçükçekmece'de oturuyorum bunları senden gelip nasıl alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rurik Eternally

quote:

Orijinalden alıntı: [S]ensei

quote:

Orijinalden alıntı: hudini

Benim de bir ay oldu kullanalı, çok memnunum açıkcası. Ufak tefek problemleri de , kalıcı olmadıkları takdirde, takmıyorum.

Arkadaşlar bu arada aşağıdaki linkini verdiğim sitede ICS'i (Ice Cream Sandwich) destekleyen telefonlar arasında bizim galaxy w yok. Tabii bu site ne kadar güvenilirdir bilemiyorum! Bir okuyun yine de :

http://global.samsungtomorrow.com/?p=8894

Xda-developers form'da bizim telefon için custom firmware (ICS tabanlı) yazmaya başlamışlar. Ama daha çok yeni. Samsung ICS sürümünü bize getirmezse biz de custom yazılanlardan kurarız.. :)

Yine xda-developers'da biraz önce okudum, aranızda bilenler vardır yine de yazayım, ekran parlaklık seviyesini en kısa şöyle ayarlıyoruz :

Ekranın en üstündeki bildirim çubuğunda (saatin - telefonun ne kadar çektiğini gösteren bar - vs..vs.) parmağımızı basılı tutup sağa sola oynatıyoruz.

Parlaklık ayarı süpermiş valla dur bakalım daha neler öğreneceğiz. Kırk yıl kurcalasak bulamazdık herhalde. Teşekkürler paylaşım için.

mükemmel bilgi :=) sitede rep verme olsa verecektim valla :D

Alıntıları Göster

mükemmel bilgi :=) sitede rep verme olsa verecektim valla :D

teşekkürler , almış kadar oldum.
  • Bugün vatandan aldım beyazını 840 Tl üstüne bide 10 taksit valla teknosa göya turuncu indirimle 949 a satıyordu vatan iyi oldu
  • arkadaşlar navigasyon uygulaması lazım . link ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Arkadaslar bende vatandan aldım telefonu gerci pazartesi elımde olacak ama... Gereklı programlar nelerdır ilk etapta? şimdiden tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.e.k.

arkadaşlar navigasyon uygulaması lazım . link ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-android-icin-en-iyi-turkce-navigasyon-programi IGO ben yükledim sorunsuz çalışıyor. bence güzel
  • Selam arkadaşlar.. Az önce eksisozluk te s2 başlığını okurken bir entryde resetlemeye dolphin hd nın sebep oldugunu okudum. Acaba bizim modelde de bundan dolayı mi? Benim telefon 1 kere resetledi bugune kadar. Diğer reset yaşayan arkadslar acaba dolphin hd kullaniyorlar mi?
    Bu da entry linki
    http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=26696780

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar
    bende yaklaşık 1 aydr telefon bakıyordum bütçem 1000tl civarıydı samsung almak istiyorum s plus ve sl bakıyordum ama onlarda tam istediğim indirimi bulamadım arkadaşa samsung w nasıl diye sormustum saolsun bu baslıgı göndermiş cuma gunu bu baslıgı okumaya basladım ve her gün yaptıgım gibi telefon satan siteleri gezip kampanya varmı diye arastırmaya basladım bir baktım vatanda %25 indirime girmiş 840 tl ye siparişini verdim pazartesi elimde olacak.
    Öncelikli olarak bu başlıgı acanlara ve burada yazıp insanları bilgilendiren kişilere tesekkur ederim epey sayfa okudum ama gözüm agrıdı acıkcası:)
    İlk defa dokunmatık telefon ve android kullanacagım telefonu ilk aldıgımda yuklemem gereken klasik uygulamalar neler olmalıdır kısaca bilgi verme sansınız olursa sevınırım.Saygılarımla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8KoBe8

Selam arkadaşlar.. Az önce eksisozluk te s2 başlığını okurken bir entryde resetlemeye dolphin hd nın sebep oldugunu okudum. Acaba bizim modelde de bundan dolayı mi? Benim telefon 1 kere resetledi bugune kadar. Diğer reset yaşayan arkadslar acaba dolphin hd kullaniyorlar mi?
    Bu da entry linki
    http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=26696780

dolphin kullanıyorum bende resetleme bugun nerdeyse 5 defa oldu.... hadı yaa cidden ondan mı oluyormus?? yaa cebimde ya telefon bakyıorum bi taa nerelere girmiş gps acılmş titreşim yatay döndrme sesi falan hep açık birsürü siteye grmiş :SS deli oldm vllaa eger ondansa ciiden hemen kaldırıyorum hemennn..!!!
  • O bahsettigin seyi başka bir uygulama yapmıştır. Ben de dolphin kullanıyorum ama öyle bir şey yaşamadım. Ama resetleme bir kere oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezgin306

merhaba arkadaşlar
    bende yaklaşık 1 aydr telefon bakıyordum bütçem 1000tl civarıydı samsung almak istiyorum s plus ve sl bakıyordum ama onlarda tam istediğim indirimi bulamadım arkadaşa samsung w nasıl diye sormustum saolsun bu baslıgı göndermiş cuma gunu bu baslıgı okumaya basladım ve her gün yaptıgım gibi telefon satan siteleri gezip kampanya varmı diye arastırmaya basladım bir baktım vatanda %25 indirime girmiş 840 tl ye siparişini verdim pazartesi elimde olacak.
    Öncelikli olarak bu başlıgı acanlara ve burada yazıp insanları bilgilendiren kişilere tesekkur ederim epey sayfa okudum ama gözüm agrıdı acıkcası:)
    İlk defa dokunmatık telefon ve android kullanacagım telefonu ilk aldıgımda yuklemem gereken klasik uygulamalar neler olmalıdır kısaca bilgi verme sansınız olursa sevınırım.Saygılarımla :)

arkadaşım öncelikle medya oynatıcılarla başla bence. mxvideo player, moboplayer, vitamio. ve bir müzik çalar indir. ben ttpot kullanıyorum , bana göre sesi kendi muzik çalaRından daha yüksek ve net veriyor. eğer hotmail ve face indireceksen sosyol hubu kullanma ama telefonumla sosyal ağları senkronize ederim dersen sadece sosyal hubu kullan. ve louncher deneyebilirsin, ben adw louncher kullanıyorum inan. menü geçişlerinde yada ana sayfa geçişlerinde. dehşet hızlı . ve forumlar için okumak yazmak için opera mini indir. oyunlar da ise android markette zevkine göre oyunlardan indir işte ;-)
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.