Şimdi Ara

Samsung Galaxy TabS tablette 2,3 aydır gece 10 da sinyal geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yaklalık 2 yıldır Samsung Galaxy Tab S tablet kullanıyorum. 2,3 aydır her gece tam 10 da tabletten sinyal geliyor. Bir ay önce kredi kartı bilgilerim çalınmıştı. tabletten online alışveriş yapmıştım ondan oldu sanırım. şimdi fasebook girişi yaparken mail adresimin başında abuk karakterler olan bir adres daha gördüm. tablete virüs bulaşmış sanırım.ücretsiz antivirüs programlarıyla taradım işe yaramadı. kurulu programlarımı ve bilgilerimi kaybetmeden nasıl kurtulabilirim acaba?
    Bilgisi olan varsa yardım rica ediyorum. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DervisK -- 30 Ocak 2017; 22:38:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tablete hard reset atmanı tavsiye ediyorum onun nasıl yapıldığını ise linkten paylaşıcam senin için
    ve reset attıktan sonra tüm bilgi şifrelerini değiştirip tablet üzerinden playstore harici biryerden bişi indirmemeni isticem + olarak bazı sitelerde virüs girmiş cihazınıza silmek için tıkla gibi yazılara tıklamamanızı rica edicem çünkü tıklayınca virüs ozaman bulaşıyor saygılarımla.

http://www.formatatmak.com/tablet/samsung-tablet/samsung-galaxy-tab-s-10-5-format-atma-sifirlama-reset.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.