Şimdi Ara

ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
2.051
Cevap
64
Favori
133.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam maşallah elinizden tüm Samsung cihazlar geçiyor😀. Tab s7 de dediğinizi yapmak için ayrı bir uygulama gerekmiyor. S7 plus'da sürekli 120hz .

Ayrı bir soru olarak sorayım. Note 20 kaleminin ucları tab s7/s7+ kalemi için uygun olur mu? Veya daha eski seri spen ucları uygun mudur? Note 20 kalemi şu an 100 liraya satılıyor ki yanında muhtemelen 2~3 yedek uc da çıkacaktır. Tab s7/s7+ 300 liraya satılıyor ki kutudan sadece 2 tane yedek uc çıkıyor.

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-20-s-pen-siyah-ej-pn980bbegww-p-HBV00000Y2U1P?magaza=Samsung%20T%C3%BCrkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 12 Mayıs 2021; 20:38:42 >

• Güncelleme gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tab S7'de micro sd kart yazma hızıyla ilgili problem yaşayan var mı? Kullandığım kart 128gb Samsung evo plus (90 okuma 60 yazma vadediyor ki adaptörü ile bilgisayara takınca bu hızlara rahatlıkla çıkıyor)z

Tablete takılıyken yazma hızı ortalama 15mb/sn civarı dolanıyor (Tabletin ana hafızasından,bilgisayara usb 3.0 kablo bağlayarak ve usb 3.0 otg kablosu ile harici diskten dosya atmayı denedim. Farketmiyor.). Bilgisayara adaptörü ile bağlayınca 55mb/sn yazma hızı veriyor.

Bu geçen farkedince tablet üzerinden sd kartı biçimlendirdim. Düzeldi. Sonra içine dosyalarımı attım ama bir iki gün sonra yine aynı dert.

Benzer sorunu yaşayan var mı? Ya sd kart yazma hızınızı test edip söylerseniz o benim için güzel olur😀( Tek parça video dosyasını ana hafızadan ya da usb 3.0 kablo takılıyken micro sd karta atıp kronometre ile zaman tutun. Sonra da işte dosya boyutunu zamana bölün.)

• Arkadaşlar tablet standı ve tab s7+ uyumlu kılıf önerebilir misiniz? S7+'ta kullandığınız ve yararlı bulduğunuz uygulamalar var mı, varsa paylaşır mısınız? (Örn. Duvar kağıtları gibi)

• Merhaba, S7+ için orijinal klavyeli kılıf nereden bulabilirim?
    Online mağazaların hiçbirinde stok görünmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ponderous

Merhaba, S7+ için orijinal klavyeli kılıf nereden bulabilirim?
    Online mağazaların hiçbirinde stok görünmüyor.

Türkçe karakter önemli değilse.

1450 TL kargo-gümrük dahil. -- zaman zaman 115 usd ye düşüyor fiyat, şu an 129 usd

https://www.amazon.com/gp/product/B08FSSGYSF/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 15 Mayıs 2021; 14:3:25 >
  • sky__walker kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Onları gördüm ama önceliğim, eğer bulabilirsem, Türkçe klavye olacak.

• Tab S7 için orijinal book cover arayanlar ilanıma bakabilir🙂.

Not:Satılınca bu mesaj kendini imha edecektir🙂.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-tab-s7-book-cover-siyah--149158678#149158678

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 18 Mayıs 2021; 11:17:34 >
  • arkadaşlar kırılmaz cam ekran koruyucu değilde Nano esnek kullanan varmı işe yarıyor mu ben cam takmıştım sökmek zorunda kaldım çünkü oyunlarlar sıkıntı çıkardi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: hacı1992

Tab S7 için orijinal book cover arayanlar ilanıma bakabilir🙂.

Not:Satılınca bu mesaj kendini imha edecektir🙂.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-tab-s7-book-cover-siyah--149158678#149158678

orjinal book cover arayan arkadaşlar bu fiyata kaçmaz kılıf gerçekten çok iyi bende de gümüş rengi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk47 -- 18 Mayıs 2021; 22:17:23 >
  • Arkadaslar bir sey soracagim, klavyeli kilifin var ama her zaman klavyeye ihtiyacim olmuyor sadece klavye yerini sokup takabilecegim kilif gorsunuz mu bi yerde? Yani arka parca zaten var sadece klavyeli tarafi istemiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar klavyeli kılıfı kullanmayıp satmayı düşünenler varsa benimle iletişime geçebilir mi (Tam s7+)

• 1500 e almak isteyen varsa satabilirim.

• juckrusel J kullanıcısına yanıt
    AMD ısınıyormuş bir de Windows Xp kötü Win 98 daha iyi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PM atabilir misiniz acaba? Özel mesaj kapalı görünüyor sizde

• 2 Gün önce iPad pro 11" 2020'yi satıp S7 + aldım. Ses kalitesi iPad pro'da çok daha iyiydi. Bunda sesi sona alınca seste bir patlama ve yırtılma oluyor. iPad Pro'da ses sanki surround gibi bir his veriyor ayrıca vurucu ve net.

Bir de nedense PUBG'de UHD en yüksek ayarlara aldığım halde grafikler iPad pro'ya göre çok düşük görünüyor. Belki ekran boyutu daha büyük olduğu içindir bilmiyorum. Ama oyun performansı, akıcılığı mükemmel.

Tableti ilk açtığımda ana ekranı görünce hayret ettim, 5 yıl öncenin tıpatıp aynısı. Neyse ki Dex var da açıp o bıkkınlık getiren arayüzden kurtuldum. DeX gerçekten harika bir arayüz. Teknoloji seven bir çok insanın 15 yıldır hayal ettiği, mobil cihazlarda Windows deneyimi biraz geç de olsa gerçek olmuş.

Hız ve ekran kalitesi olarak şimdilik güzel. Bir de klavyeli kılıf ayarlarsam mükemmel olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkaya -- 29 Mayıs 2021; 13:2:48 >

• Arkadaşlar dönüştürücü tavsiyesi olan var mı? (Mouse ve Taşınabilir HDD bağlamak istiyorum, Türkiye'de satılan bir şey olsun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathdance1476 -- 30 Mayıs 2021; 22:8:10 >
  • Hepsiburada 100 lira altlimitli 20 lira verince note 20 kalemini 89 liraya aldım(Sadece gri olandan 1 tane kaldı. Diğer renkler de 109 liraydı ama onlar çabuk bitti. Gri olan epey zamandır bu fiyata duruyor ama dediğim gibi 1 tane kaldı. )

-- Tab s7/si+ kalemiyle ucları aynı (En azından gözle görülür bir fark yok. İkisinin de ucu kadifemsi ve kalemin kutusunda da bir siyah bir tane beyaz yedek uc var(Hey gidi! Cimri Samsung 🙂. Önceden 4~5 tane çıkardı))

-- Tab s7/s7+ kalemini ucunu çıkan yedek uclarla değiştirmeyi denemedim.

--Note 20 kaleminde mıknatıs yok ama tabletin arkasındaki kalem yerinde doğru yeri bulursanız şarj olmaya başlıyor(5~10 dakika öyle tuttum ama şarjı %10'dan yukarı çıkmadı. Bantlayıp uzun süreli deneyeceğim😀). Hatta temazsız işlemler için tabletle de eşleştirdim. Sorunsuz kullanılıyor.

-- Alttaki fotoğrafta note 10.1 2014 edition /note 20/Tab s7/s7+ kalemlerinin uc kısımlarını göstermeye çalıştım🙂. Note 20 ve Tab s7/s7+ kaleminin ucu kadifemsi olduğu için çizim yaparken daha iyi oluyor ama not alırken ucu kaygan olduğu için note 10.1 'in kalemiyle daha rahat yazılıyor (Tabletin ekranında nano cam ekran koruyucu var. Ondan da öyle gelmiş olabilir. )

ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU

• Kalem ile tradingview kullanılabikiyormu

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.