Şimdi Ara

ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.051
Cevap
64
Favori
133.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben daha güncellemeyi yapmadım ama attığın resme göre sanki normal geldi gözüme bilemedim 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S7+ tableti 9200 tl ye sattım. benim için mevzu kapandı

• İlk cevaplarken çok bi fark yok gibi gelmişti resimden ama güncellemeyi yapınca bir garip oldu hissetttim bende.. Onun dışında daha çok olmadı güncelleyeli ama ufak kasma gibi hissettim bir kaç kere gezinirken. Her seferinde yeni cihaz çıkacak yada çıkmışken güncelleme yapma diyorum kendime ama bi şekilde yapıyorum :) Bakalım kullandıkça ortaya çıkar ama umarım geçici şeylerdir ve farklı sıkıntılar çıkmaz diyeyim. Senin bu geçen sürede başka dikkatini çeken bişiy oldu mu ?

• ****GhOsT**** kullanıcısına yanıt

Benim kullanımımda bir sıkıntı farketmedim henüz. İlk gözüme çarpan ana sayfa oldu ki gözüme hâlâ batıyor😢.

• tab s7 plus için 1.7 gb lık yeni bir güncelleme yayınlanmış bulunmakta.

• recooz R kullanıcısına yanıt

Siz yaptınızmı? Yeni neler var acaba? Biraz bekleyim ne olur ne olmaz sonra bende yaparım ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU 

• Yaptım ama inceleme yapacak bir fırsat ım olamadı. Göre görülür bişey hissetmedim.

• S7 fe oyunda takılıyor arkadaşlar var mıdır bir çözümü?

Oyun albion online.

• Tab S7 Fe ye gelen son güncelleme sayesinde cihazın hızı baya arttı gibi hissediyorum. Özellikle tableti dikeyden paralele sonra dikeye çevirirken ekran geç dönüyordu şimdi hızlıca dikey paralel dönüşünü yapıyor.

Tablette bir kasıntılık vardı o da baya azalmış tepkileri hızlanmış. Bir sonraki güncellrmelerle daha da hızlanır umarım.

• Tab s7 fe sattığım için orjinal protective kılıfı boşa çıktı, isteyen olursa uygun fiyata veririm..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3 aylık s7 plus 256gb 7750tlye alınırmı sizce? Yoosa eski işlemcili diye uzakmı durayım? Birde tab 7 serisi android 13 güncellemesi alırmı?

• Arama cubuguna s Pen ile yazabiliyoruz ya. Oradaki kalem stilini nasıl değiştirebiliriz? Ben mürekkepli kalemle yazmak istiyorum mesela.

• KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Bence alınır. Benim tablet 1,5 yıllık, hala ilk günkü gibi fiziksel olarak. Ekran koruyucu ve kılıfla kullandığım için tek bir çizik bile yok, orijinalinden farkı garanti süresi sadece. 0 olanı 11 bin olan piyasada, 3 aylık tablette sorun yoksa bence iyi fiyat.

• Android 12ye geçtikten sonra dexte bi tık ağırlaştı gibi cihaz. Yaşayan var mı bu sorunu

• Arkadaşlar merhaba, tab s7 FE alarak aranıza katılmış oldum. Kılıf ve ekran koruyucu öneriniz var ise paylaşırsanız sevinirim, çok bir seçecek yok gibi sanki ama gene kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

• Ders çalışmak, not tutmak ve genel kullanım amaçlı tablete ihtiyacım var aklımda tab s7 ve ipad air 4 var ikinci el (6.5 - 7 bin) hangisini tavsiye edersiniz en azından birkaç sene götürsün istiyorum beni ipad air 4 alınca ayrı olarak kalem ve youtube premium üyeliği ve not uygulamasına ayriyeten para vermiş olacağımın dezavantajıda var fakat nereye baksam ipad air 4 önerdiler android tablet yavaşlar ön yargısımı var yoksa gerçkten de böyle mi? Sonuçta tab s7 865+ 6 gb Ram da var rahatlıkla birkaç sene götüreceğini düşünüyorum ama emin olamıyorum. Siz neyi tavsiye edersiniz?

• Enestkl E kullanıcısına yanıt
    Bende sd865+ tab s7 ve sd865 işlemcili s20 fe var. Hız ve performans olarak bi sıkıntı yaşamazsınız. Kalem olayı ve kalemin entegrasyonu baya güzel zaten samsung bu işte en tecrübeli marka diyebilirim, youtubeden detaylı izleyebilirsiniz. Ben çok memnunum bütçe yetiyorsa tab s7 ve s7+ fazlasıyla memnun edecektir. Kısıtlıysa s7fe de tercih edilebilir.

• ic06 kullanıcısına yanıt

Tab s7 alacak gibi duruyorum uygun fiyata tab s8 bulursam direk onu alırım, youtube detaylı bir videoya denk gelemedim iki cihazın da özelliklerini biliyorum ama önemli olan kullanıcı yorumları

• Tab s8 ve ipad air 4 arasında kaldım, air 4 kalem dahil 2 bin TL daha pahalı ve ekranı 60 hz ders ve gündelik kullanım olarak almak istiyorum tab s8 içime daha çok yatıyor ama ne yapacağımı bilemedim yardımcı olurmusunuz?

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.