Şimdi Ara

ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.051
Cevap
64
Favori
133.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında bunu bekleyeyim diyordum ben. Daha uyguna iyi bir fiyat performans Ürünü bulabilirsem ne iyi diyordum. Sonra bir şey oldu tab s7 ve klavye kılıfını aldım. İyi ki dedim.

Dokunmatik ekranlı bir dizüstü bilgisayar gibi, hep yanımda olan bir arkadaşımdır şimdi kendileri. Dex modu, normal modu, şu arayüzün güzelliği, klavyede dokunmatik fare gibi ayrıntılarıyla iyi ki dediğim cihazım. İyi ki xiaomi'yi beklememişim vallahi.

Telefon da Samsung olunca ekosistem içi uyumu başka önemli bir ayrıntı elbette.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacı1992 kullanıcısına yanıt

Hocam Wi-Fi modeli ülkemize geldi Samsung Online mağazada ve e-ticaret sitelerinde mevcut su an

• sekoiel kullanıcısına yanıt

Doğrudur. Ben model kodunu t730 olarak yazınca bulamadım. Şimdi anladığım kadarıyla wifi modelinin iki farklı versiyonu var. T730 olan 750g işlemci T733 olan ise 778g işlemcisini kullanıyor. Samsung'un sitesindeki sayfanın altında da böyle bir yorum. Ayrıca işlemci modeli yazılmamış. Sadece frekanslar yazılmış ama frekanslar 778g ile uyumlu.

https://www.samsung.com/tr/tablets/galaxy-tab-s/galaxy-tab-s7-fe-silver-64gb-sm-t733nzsatur//

ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 20 Ekim 2021; 11:39:25 >

• ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU

• hacı1992 kullanıcısına yanıt

elinize sağlık hocam, sağlam araştırmışsınız. çok teşekkürler :) aynı fiyata daha güçlü işlemcili işlemcili wifi modeli mi yoksa lte modeli mi almak lazım düşünüyorum şimdi bakalım.

• sekoiel kullanıcısına yanıt

Büyük ekran elzemse ben wifi modelini alırdım. 11 inç de yeter diyorsanız Xiaomi Pad 5'e de bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 20 Ekim 2021; 16:49:41 >
  • çizim için hangi tableti önerirsiniz
    kağıttan dijitale geçmek istiyorum
    yılların Samsung cusuyum
    Samsung yeterlimi yoksa bu konuda ipad mi iyi

biraz detaylı prof çizim yapan birisiyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gael kullanıcısına yanıt
  • Yeni güncelleme gelmiş

• Galaxy Tab S7 FE LTE 64 GB olan modelinde Ekim ayı sonuna kadar bir kampamya başlamış. Samsung Online Mağaza “Galaxy Tab S7 FE LTE alana EVO Plus microSD Hafıza Kartı 128GB ve Samsung Smart Keyboard Siyah Trio 500 Hediye

• Ekim güncellemesi benim tablette halen görünmüyor ama Galerideki fotoğraf düzenleyiciye S21'deki obje silici özelliği gelmiş.

• İki gün önce tab s6 dan tab s7 fe lte modeline geçtim, geçme sebebim tab s6 modelinin aylarca sim kartlısını aradım ama yok olanda anormal fiyat istiyordu. Ben de s6 verip kapalı kutu sıfır tab s7 lte aldım artık sınırsız data hattımı rahat rahat kullanabilecem, tek aradığım şey amoled ekrandı ama baktım tablette o kadar da önemli değil yanlız cidden çok büyük. Samsung bayiside tesadüf protective standing kılıfı denk geldi onuda aldım bu arada s7 fe ekran koruma alacaklar tab s7+ ile birebir aynı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Android 12L tabletlere ozel bir surumdir klasik Android 12 lerden fazlasi vardir. Tablet , katlanabilir gibi buyuk ekranli cihazlara yonelik hazirlanmistir.

Chrome OS resmi olarak Turkiye de neden yoktur acep ?! ...

ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONUxda-developers
    Android 12L brings optimizations for foldables, tablets and Chrome OS devices
    https://www.xda-developers.com/android-12l-optimize-android-tablets-foldables-chrome-os
  • Fe ile Pad 5 ile arasında çok fena kaldım. Mediamarktta s7 fe inceleme fırsatım oldu. Büyük ekran acaip hoşuma gitti, fakat özellik olarak baktığımızda da pad 5 bariz önde. E bunda kalem dahil.
    Kafalar karışık açıkçası :))

• S7 ve s7 fe kullananlar sizde facebook karalık modda çalışıyor mu? Ben de aktif olmuyor

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt

Karanlık modu seçme bile yok. Tuhaf..

• DODANLI kullanıcısına yanıt

Karanlık modu aktifleme zorlama işe yarıyor ama Facebook aktif olarak kullanmadığım için teyidi yapamıyorum ama olacaktır.

Yapım Numarasına sürekli tıkanması şart. Geliştirici ayarları aktiflenmesi için. Bilmeyenler olabilir diye.

• smart1978 kullanıcısına yanıt

Facebook un ayarlarında çıkmıyor hocam. S21 ultra da, kullandığım tüm Android cihazlarda o seçenek vardı. Nedense s7 plus ta yok. O yüzden tuhafıma gitti

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Ben bunu yaptım ama çoğu uygulamada renkler sapıtıyor

• Merhaba, n11 de samsung saticisina begenmessek açıp iade edebilir miyim dedim hasarsiz ve eksiksiz edebilirsiniz dedi.

Açip iadede sıkınti oluyor sanmistim ancak sonradan sıkınto cikartirlar mi? Alıp acıp iade eden oldu mu

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.