Şimdi Ara

ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.052
Cevap
64
Favori
133.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Size hiçbir şekilde katılmıyorum...

Film dizi izlemek içinse muhakkak alın

Ses ve ekran harika

Oyun ve performans üst düzey

Dizaynı kasa kalitesi bataryası mükemmel

Siz sipariş ettiğiniz ürünün önce ne olduğunu bilin gidip laptop alacağınıza Android tablet almışsınız ve laptop gibi işlevsel olsun istiyorsunuz...

Bende şuan hep omen 15 gtx1660ti ekran kartlı laptop var

İpad pro 2020 var

Note 10plus var

Tab s7 plus var film ve video izlemek en çok tab s7 de hoşuma gidiyor sesinden ve ekranından dolayı

Kulaklık ile izlemek istesem bağlarım anker Bluetooth kulaklığı 2 sene sonra kablolu kulaklık mı kalacak Allah aşkına

Zaten çok az kişi diğer saydıklarınız için bu tableti alırki gitsinler laptop alsınlar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Bugün de orijinal Samsung 25W şarj cihazı ile aynı şekilde test yaptım. Ondaki sonuçlar şöyle:

30 dakika: %0 --> %31
    60 dakika: %60
    85 dakika: %84
    90 dakika: %88
    100 dakika: %94
    110 dakika: %100

45W şarj adaptörü 90 dakika, 25W şarj adaptörü 110 dakikada tam şarj yapıyor. 45W adaptör yaklaşık yüzde 25 daha hızlı kabaca. 20 dakika fark az değil diye düşünüyorum.Tepe fark ta %85 civarı şarj değerinde yaşanıyor. 25 dakika daha hızlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 9 Eylül 2020; 12:50:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mert574 M kullanıcısına yanıt
    Bir poweruser'ın ana makina olarak kullanabileceği bir cihaz değil malesef tabletler. İnsanlar hep soruyor notebook yerine tablet alıp kullansam diye. Bu soranlardan basit günlük iş yapanlar için tablet nispeten laptop yerine kullanılabilir ama onun dışındaki kullanımlarda kesinlikle yerini alamaz. Zira arayüzleri, uygulama seçenekleri, kısayolları gelişmiş bir kullanım için yeterli değil. Pencere sistemi var ama kesinlikle Windows ortamındaki gibi değil. Sadece çoklu uygulama çalıştırma bazında var. Bir tık ilerisine gitmek istediğinizde Android'in limitleri önünüze geçiyor hemen.

Sizin kullanımınızda Windows'lu Surface cihazları daha uygun olabilir. Onda da birebir aynı Windows yok diye biliyorum. Ancak bu tablet ve PC'nin arasında bir yerde Surface modelleri.

Benim tercih etme sebebim de sahip olduğum hantal notebook'a destek olması. Zira bazı günler uzanıp sadece web'de takılmak, film izlemek veya youtube içeriği tüketmek istiyorum. Koca Monster notebook'u her defasında çıkartıp çalıştırıp fan gürültüsünü çekmek istemiyorum. Hadi çıkarttım diyelim. Bu sefer de kucağınıza, göbeğinizin üzerine koyamayacağınız kadar hem ağır hem de ısı üretiyor. Rahat hareket de edemiyorsunuz. iPad Pro 9.7 de mevcut ancak onun kısıtlamalarından sıkıldım artık ve çoklu uygulama gerçekten berbat. Onun yerine Note 8'i tercih ediyorum çoğu zaman bu işler için.

BT kulaklık konusu benim de canımı sıkıyor. Zira Arctis Pro Wireless sahibiyim. Üzerinde BT opsiyonu da var ama 3.5mm/USB yada wifi seçeneği ile aralarında bariz fark var. Bu seçeneklerde ses çok daha temiz ve yüksek iken BT bağlantısında ses düşük ve derinliği yok. Gecikme ise yaşamadım henüz. Ancak teknolojinin yönlenimi de buraya doğru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgent -- 9 Eylül 2020; 9:4:53 >

• Kullandığınız BT kulaklık veya DAC, LDAC codecine sahip olursa, kablolu bir kulaklıktan farksız ses alırsınız. İlgilenen olursa, bir de mükemmel bir cihaz tavsiyesi vereyim: Fiio BTR5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klavyeli kılıf konusunda bir gelişme var mı? Teslim alan arkadaşlarımız oldu mu?

Samsung'a ne zaman göndericeklerine dair epostama yanıt olarak "Maalesef net bir süre verilememektedir" cevabı aldım. Telefonda da çok bir bilgi vermemekteler.

Konu hakkında sizin bildiğiniz bir gelişme var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

DRK sirketine teslim edilmis shop.samsung.com/tr yi ne hale getirmisler!? REzalet. ( Size hayirli olsun :) )

Sizn gibi yeni siparis verenlere ustelik mistik siyah gibi guya ellerinde olmayan ( ilk basta sadece mistik bronz varmismismis ! ) bir rengi size kisa surede teslim edilmesi sansiniza ...

Bir mantik bulamiyorum. DRK Sirketi yillardir bu isi beceremiyor!

Her yil ayni teraneler! Bile bile lades benimki de ama fiziksel magazalarda bilsem kampanyali olacak aninda oradan alir online Samsung sitesindekinin iptalini de sonra yapardim ...

Sark kurnazligi gibi bizleri online a haps ettiler ...
    Yok yok yok, 444 77 11 i aradım, online sipariş birimine aktardılar. Söylediklerine göre Silver stokta, Bronz ve Siyah stokta bile yok. Ne zaman gelecek diye soruyorum, bilgi yok! bu hafta da yalan oldu kesin! Klavyeli olmasa iptal edip hepsiburada'dan sipariş edeceğim. Gerçekten yazık ya...

• ertan1905 E kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08FRDNHWF/

Amazon'dan alıp yollayabilirlerdi aslında. Hem daha ucuz.

Ekleme: Ben yazmıştım e-posta ile. Şimdi cevabı geldi.
    ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgent -- 9 Eylül 2020; 10:55:17 >

• sawgent kullanıcısına yanıt

Bunlar biliyorlar rezaletlerini ve hepimizi de ayni cevap veriyorlar. Otomatik cevap gibi. Sorularim, talep, dilek ve sikayetlerimin tam karsligi bile bu sekilde cevap olmamaliydi
  • Arkadaşlar az önce Samsung ile tekrar görüştüm, müşteri hizmetlerinin, bu konuda ne kadar acz içinde olduğunu, herkese aynı cevabı vermekten usandığını, ne kadar üzerine gitsem de haklısınız demekten ve ürünün stokta olmadığını tarih veremediklerini ve başkada bir bilgiye sahip olmadıklarını söylemekten başka bir şey yapamadıklarını gördüm. Benim aldığım izlenim ciddi bir tedarik sorunu olduğu ve yakın zamanda da çözülecek gibi görünmediğini düşünüyorum.
    Nedeni ise mantıklı düşünürsek, eğer ürün zaten yükleneceği yerden yola çıktı ise yada planlandı ise bunun bir akışı olur. Tedarik - Yükleme - Gümrük Süreci - Stoklara Alınması ve Dağıtımı. Bunlarında hepsi 1-2 gün sapma ile planlanabilir konular. Buna göre de en azından insanlara bir tarih verilebilir. Bunu yapamadıklarına göre demek ki ciddi bir belirsizlik var! Özet ile tabletler benim fikrim, 15 ila 30 günden önce elimize geçmez. Bu tabletlerde dışarıda ( ki bir çoğumuzun alma nedeni daha konforlu mobil olabilmek) kılıf olmadan kullanılmaz, hem ergonomisi plus için daha da geçerli hem de kırılma riski nedeni ile. Sınıfta kaldın Samsung. Bir sonraki ön siparişte bunları bizim gibi Samsung ürünlerini kullanan, yenisi ile değiştiren kitleye nasıl unutturacaksın, sanırım zor olacak... Farklı düşünen yoktur sanırım...

• Az önce yine aradılar. Ürünler bu hafta kargo yapılacakmış. Önümüzdeki hafta elimizdeymiş. Ama klavyelerle ilgili tarih henüz yok.

• Ali Çeşmeci A kullanıcısına yanıt
    Bu arada hala Tablet'ini dahi satın alamayan arkadaşları da unutmamak lazım. O daha da vahim ve karakomik bir durum.
  • Samsungda çalışan bir arkadaşımla görüştüm. Cuma günü sevkiyatlar başlayacakmış. Benim içeriden aldığım bilgi bu tabi ki Mystic Siyah için geçerli bilgi.
  • Noname 3-4 dolarlık ekran koruyucular gelmeye başlamış.

• ertan1905 E kullanıcısına yanıt
    Arkadaşınızın kılıflar ile ilgili bir bilgisi var mıymış?
  • Kılıfları sormadım ama, aslında ürünlerin gönderilmemesinin sebebinin kılıf olmaması olduğunu söyledi. Bakalım Cuma gerçekten ürün gönderecekler mi? ürün gönderseler de kılıflarla beraber mi gönderecekler
  • sawgent kullanıcısına yanıt
    36,90'lığı dün akşam satın alarak kobay faresi oldum :) Bugün kargoya verdiler, ulaşınca yorum yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 9 Eylül 2020; 13:59:54 >
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Benim amazon sepet sekmesi hala açık ve beklemede. Bu şekilde tanesi 50TL civarına gelmiş olacak. Belki birkaç kılıfla beraber bunları alırım. Olmadı ben de buralardan bir tane alıcam.

• Shop Samsung üzerinde Klavyeli kılıf satışı yapılıyor.

Canlı desteğe ne kadar sürede teslim edildiğini sorduğumda 3 iş günü içerisinde kargo teslim edileceğini söyledi.

Garip bir durum kampanya ile alanlara gönderilmiyor fakat ayrıca satışı yapılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekten enteresan bir durum. samsung sitesinde siparişlerim kısmında hala iptal seçeneği görünüyor. s7+ geldi ama kılıf yok. acaba sipariş iptal etsem para iadesi mi alsam :))) kılf satışı var 3 iş günü içerisinde teslim diyor ama bize yollamıyorlar. acaba siparişi iptal butonuna bassam iptal edip komple para iadesi yaparlar mı? :) :D
  • Öğrenci kullanım tecrübeleri ile Tab S7 Plus deneyimleri
    https://www.reddit.com/r/GalaxyTab/comments/ip9xb8/im_a_high_school_student_thats_been_using_my_tab/

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.