Şimdi Ara

ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.051
Cevap
64
Favori
133.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Senden çok daha sonra aldım tableti. Samsung'dan aldım ve Aydın'da yaşıyorum(İstanbul bile değil). 31 Ağustos'ta geldi.
  • Manzaracı M kullanıcısına yanıt
    Rengi nedir ?
  • Tabletler bunca zamandir bekletip baska sitelerde dagitilmasi ( hepsiburada.com, n11.com vs. ) ile magdur edildik simdi ise sozlu ifadelerine gore, guya sadece tabletler dagitiliyor klavyeler sonra tedarik edilip hediyeler verilecekmis...

Bu adimlari en basta n11.com, hepsiburada.com gibi sitelere tedarik etmeden once biz on siparisli musterilere verilemsini beklerdim! ...

Kurye isi de anlasilan tek kisi filan var... Baksaniza baya bir yavaslilik var ... Bazilari cok onceden de aldigina gore yani resmi 3 Eylul den cok onceleri de teslim aldiklarina gore nasil bir siraymis ki boyle yavas ilerliyor ! Dun de 444 7711 i aramistim stoklarinda olmadigini ogrendim simdi ise var deniliyor! Sanirim ya baskalarin alip vazgectigi yani klavye kampanyasindan dolayi online Samsung Shop u tecih edenlerin iade tabletleri bizlere geliyor da olabilir! Yoksa bir gun icinde tedarik elde edebilecekleri bir firsat ve imkanlari yok! ...

Bizlere verilecek cihazlarin kutusunda fiziksel darbe cokme filan var midir kontrol edin.

Cihazi teslim alirken de acip kontrolleri yapin. Eger ki bir sorun cikarsa tutanak ile kurye veya kargocuya iade edebilirsiniz...

5 Agustos uzerine suan itibariyle net 1 ay gecti! Bu rezaletler silsilesi ile bizlere verilecek cihazlarda da bir keleklik ihitmali beklerim!

Aman aman! Dikkatli olun yani tum kontrolleri yapiniz ...

• 3 Eylül'de teslim edilecek denmişti bana da ama hala gelişme yok. Arıyorum her görevli farklı bir şey söylüyor stokta var diyor birisi yok diyor. Neyse.

Teslim alan arkadaşlardan yorumları bekliyoruz. Ben hem iPad Pro 12.9" hem de Tab S7+ siparişi verdim, birini tutup diğerini iade edeceğim.
  • thevertia T kullanıcısına yanıt
    Ipad lerde yeni modeller Mini LED li olacak. Bence Ipad lerden yana erken davranmis gibisiniz.

Ikisi farkli ekosistem biri otekinin yerini tamamen alamiyor ama kismen dolduruyor.
  • Bir baska tuhaflik simdi fark ettim. Klavyesi ucretsiz iken simdi ise yarisi kadarini fiyatlandirmislar! Yani zam yapilmistir!

Online Samsung Shop ta durum suan icin boyle ! :
    https://shop.samsung.com/tr/galaxy-tab-s7?product_id=4275

ⓘ SAMSUNG GALAXY TAB S7 Serisi ANA KONU

Samsung harici sitelerde klavyesi halen ucretsiz olanlar varsa da hemen degerlendirin derim !

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Tabletler bunca zamandir bekletip baska sitelerde dagitilmasi ( hepsiburada.com, n11.com vs. ) ile magdur edildik simdi ise sozlu ifadelerine gore, guya sadece tabletler dagitiliyor klavyeler sonra tedarik edilip hediyeler verilecekmis...

Bu adimlari en basta n11.com, hepsiburada.com gibi sitelere tedarik etmeden once biz on siparisli musterilere verilemsini beklerdim! ...

Kurye isi de anlasilan tek kisi filan var... Baksaniza baya bir yavaslilik var ... Bazilari cok onceden de aldigina gore yani resmi 3 Eylul den cok onceleri de teslim aldiklarina gore nasil bir siraymis ki boyle yavas ilerliyor ! Dun de 444 7711 i aramistim stoklarinda olmadigini ogrendim simdi ise var deniliyor! Sanirim ya baskalarin alip vazgectigi yani klavye kampanyasindan dolayi online Samsung Shop u tecih edenlerin iade tabletleri bizlere geliyor da olabilir! Yoksa bir gun icinde tedarik elde edebilecekleri bir firsat ve imkanlari yok! ...

Bizlere verilecek cihazlarin kutusunda fiziksel darbe cokme filan var midir kontrol edin.

Cihazi teslim alirken de acip kontrolleri yapin. Eger ki bir sorun cikarsa tutanak ile kurye veya kargocuya iade edebilirsiniz...

5 Agustos uzerine suan itibariyle net 1 ay gecti! Bu rezaletler silsilesi ile bizlere verilecek cihazlarda da bir keleklik ihitmali beklerim!

Aman aman! Dikkatli olun yani tum kontrolleri yapiniz ...
    Arkadaşlar,

Ben az önce aynen hepsiburada ve n11 e ürün verip ön siparişle sipariş etmiş kişilere ürün dağıtımı yapmadıkları için aşağıdaki linkten Samsung Ofisine mail attım. Bence siz de atın. Ne kadar çok şikayet alırlarsa konuyu daha çabuk irdelemeye başlarlar.
    https://contactus.samsung.com/customer/contactus/formmail/mail/MailQuestionGeneralNew.jsp?siteId=641&PROD_ID=G303850

Mystic black
  • hepsiburada hariç, n11 ve gittigidiyor'da Samsung kendisi satıyor. Oralarda başka satıcı yok. Belki Hepsiburada Samsung'a, önce bana ver, erken teslim diye klavyesiz şekilde tongaya düşürüp üç beş kişiye satarım demiş olabilir. Samsung bu dağıtım işinde biraz kafasına göre takılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 4 Eylül 2020; 17:33:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manzaracı M kullanıcısına yanıt
    DRK sirketine teslim edilmis shop.samsung.com/tr yi ne hale getirmisler!? REzalet. ( Size hayirli olsun :) )

Sizn gibi yeni siparis verenlere ustelik mistik siyah gibi guya ellerinde olmayan ( ilk basta sadece mistik bronz varmismismis ! ) bir rengi size kisa surede teslim edilmesi sansiniza ...

Bir mantik bulamiyorum. DRK Sirketi yillardir bu isi beceremiyor!

Her yil ayni teraneler! Bile bile lades benimki de ama fiziksel magazalarda bilsem kampanyali olacak aninda oradan alir online Samsung sitesindekinin iptalini de sonra yapardim ...

Sark kurnazligi gibi bizleri online a haps ettiler ...
    Kkayve kampanyası dün bitti. Şimdi klavyeyi yarı fiyatına satmaları normal.

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Hic dikkat etmemistim.. Haklisin.
  • -UnBaLanceD- - kullanıcısına yanıt
    Gönderdiler mi klavyeyi?

• Hala gelişme yok. Ne zaman gönderilecek diyorum bilgimiz yok diyorlar. İyice kabak tadı verdi.

Neyse. Bu arada reddit'de bahsedilen yeşil ekran sorunu sizde oldu mu? Umarım Türkiye'ye gönderilen ürünlerde sorun yoktur.
  • Yeşil ekran sorunu benim S7+'ımda var. 20-25% ve altı parlaklıkta bariz bir şekilde görülüyor. Akşam fotoğraf çekip eklerim.

• wagner kullanıcısına yanıt
    Şanssızlık:( Reddit'de bir anket gördüm, sonuca göre kullanıcıların %30'unda bu sorun var.
    *

https://www.reddit.com/r/GalaxyTab/comments/iiid7u/does_your_s7_s7_have_display_problems/

Ne yapacaksınız ? Bana denk gelirse iade ederim veya değişim isterim. Sonuçta pahalı bir ürün ve en az 3 yıl kullanmak için alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thevertia -- 5 Eylül 2020; 18:50:50 >
  • thevertia T kullanıcısına yanıt
    Açıkçası bunun sadece bazı cihazlarda olduğunu sanmıyorum. Herkes aynı dikkatle bakmıyor olabilir ekrana, benim tahminim çoğu ya da tüm cihazlarda olduğu ve firmware ile çözüleceği yönünde. Mesela cihazda dokunmatik hassaslığı da var, Eylül ayı güvenlik güncellemesinde direkt bahsi geçiyor ve çözülmüş büyük ölçüde sanırım. Bu olayın da benzer şekilde çözüleceğini düşünüyorum.

Diğer yandan şöyle bir olay da var; Eylül ayı güncellemesi henüz Türkiye'ye gelmemiş. Redditte Tab S6'ya bu security patchlerin çok geç geldiğine dair konular gördüm. Mesela Tab S6'ya Android 10 ilk Samsung cihaza geldikten 6 ay sonra (bu da Android 10 çıktıktan sonra 1 seneye denk geliyor) gelmiş. Ben bir iki hafta daha kullanacağım cihazı, bu süreçte de güncellemelerin geç gelmesi beni ne kadar rahatsız edecek onu düşüneceğim. Olur da o zamana kadar Eylül güncellemesi gelmezse zaten bu konuda Samsung'a güvenim pek kalmayacak ve iade edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wagner -- 5 Eylül 2020; 19:55:9 >

• Ekrandaki gri arka planda düşük parlaklıktaki yeşil tonlamanın, Tab S6'dakini, S5e dahil 3 ayrı cihazda bilen biri olarak, kesinlikle ondan farklı olduğunu ve güncelleme ile düzeltilebilir olduğunu düşünüyorum. S6'da donanımsal olduğu bariz belli idi. Bundaki durum öyle değil görünüyor.

Samsung, S7'nin güvenlik güncelleme periyodunu bildiğim kadarıyla açıklamadı. S6 diğer bazı cihazlar gibi 3 ayda bir alıyor. Öyle kafasına göre güncelleme yayınlanma söz konusu değil yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 6 Eylül 2020; 10:59:45 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.