Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab S7 Lite, 44W hızlı şarj desteğiyle gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy Tab S7 Lite, 44W hızlı şarj desteğiyle gelecek

Galaxy Tab S7 + Lite olarak da adlandırılması muhtemel olan Samsung'un yaklaşmakta olan Galaxy Tab S7 Lite tableti, 3C sertifikası aldı. Daha önce basın görselleri ortaya çıkan ve Geekbench'te görülen cihazın son olarak pil detayları belli oldu.

Ayrıca Bkz.Samsung, Galaxy S8 için Android desteğini resmen sona erdirdi

Haziran ayında tanıtılması bekleniyor

3C sertifikasına göre cihaz, 44W hızlı şarjı destekleyecek ancak kutudan cihazla birlikte 15W şarj cihazı çıkacak. Kullanıcılar, 44W hızlı şarj desteğinden yararlanmak isterlerse harici şarj cihazı satın almak zorunda kalacaklar.

Samsung Galaxy Tab S7 Lite, 44W hızlı şarj desteğiyle gelecek

Samsung, yaklaşmakta olan cihaz hakkında henüz bir şey açıklamadı ancak sızdırılan görseller cihazın tasarım detaylarını ortaya koyuyor. Daha önce Geekbench'te görüntülenen tabletin bazı teknik detayları da ortaya koyulmuştu.

12.4 inç LCD ekrana sahip olacağı söylenen tabletin Qualcomm Snapdragon 750G yonga setinden güç alması bekleniyor. 4/6 GB RAM, 128 GB dahili depolama ve 7.000 mAh pil, cihazın sahip olması beklenen diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Haziran ayında tanıtılması beklenen Galaxy Tab S7 Lite'ın Android 11 tabanlı One UI 3.1'i çalıştırması bekleniyor.

Kaynak:https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_s7_lite_3c_certified-news-48998.php

• buradan kutuya şarj aleti koyuyorum demek için 15 watt şarj aleti koyan samsunga sesleniyorum hiç koyma fiyattan düş a*k dolandırıcısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A40356F19 -- 8 Mayıs 2021; 21:57:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bi çıksın bakalım nasıl bişey

• Bence bunun fiyatı 2500 den aşağı olmaz çünkü daha yeni s7 ler ucuz olmaya başladı

• Tab A7 almayı düşünüyorum ama bu tablette aklımı celiyor şuanki tab s6 lite hiç düşünmüyorum ancak bu tablet 3000 bandında bir fiyat olursa aslında düşünülür.

• Ön siparişte klavyeli kılıf hediye edilirse kesinlikle almayı düşünüyorum arkadaşlar.

• 3-3.5k arası gelirse almayı düşünüyorum. Özellikler arttıkça fiyat da artıyor. Fazla şişirmezler umarım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.