Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE KULLANICILARI - ANA KONU (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.653
Cevap
63
Favori
128.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, oğlum için genel olarak oyun, YouTube vb.kullanım amaçlı iPad 9 ve bu cihaz arasındayım aşağı yukarı fiyatları aynı seviyede. iPad in dezavantajı kısıtlı olan 64gb hafızası bu cihazın 64gb + hafıza avantajı var.

Bu cihaz çıkalı sanırım 2.5 sene gibi zaman olmuş tabi buda bir dezavantaj sanırım.

Bu tablete sahip olan sizlerin tavsiyeleri ne olur?

• Yeni güncelleme geldi, android 12 ve arayüz 4.1 oldu.Ayarlardan güncelleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler S5e mi ? yoksa bu mu ? Kalem çok önemli değil. Ekran s5e amoled falan...

• SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE KULLANICILARI - ANA KONUdoc.samsungmobile.com
    Notify Update
    https://doc.samsungmobile.com/SM-P610/TUR/doc.html

Yeni güncelleme ayrıntıları...

• yeni android 12 güncellemeyi mevcut sistemim android 11 son sürüm üzerine kurdum, wipe cache yaptım. Kendi arayüzü üstünde tepkilerde, geçişlerde "sanki" bi parça yavaşlama var. Sizin fikriniz ne ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rumuzumdur -- 10 Mayıs 2022; 7:45:34 >
  • Ayarlarda böyle bir seçenek buldum hata mı yoksa gerçekten baglayabiliyormuyuz SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE KULLANICILARI - ANA KONU

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yeni versiyonda en çok hoşuma giden iPad'te olduğu gibi kalemi kullanarak adres barına direkt yazı yazabiliyorsunuz. Onun dışında sanal RAM desteği geldi. 4 GB internal idi zaten. 4 GB de sabit sürücüden ayırıyor sana. Bu da performans artışı demek ama daha henüz cihazı zorlayacak bir şey yapamadım. SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE KULLANICILARI - ANA KONU 

• Arkadaslar cihazi hoparlör'den ses kesik kesik geliyor sorunuyla gönderip de ayni sorunu tekrar yasayan var mi? Sarj soketinin oldugu taraftaki hoparlör elime 2 adet tab s6 lite gecti ikisi de hataliydi.

• Alakası var mı bilmem ama Ne android 11 ne de android 12 de hoperlor ses sorunu hiç yaşamıyorum.

Bahsettiğiniz iki cihazada kurduğunuz ortak bir program hata veriyor olabilir. Ya da başka bir medya çalıcıyla o müzik veya videoyu deneyebilirsiniz. Ya da ayarlar-ses-ses kalitesi menusunden dolby atmas ları "tersine çevirin, ekolayzırıı normale getirin.

Tablete tam format ve yeni firmware yüklemeyi deneyin. Bazen teknik serviste o işlemi yapmayı unutuyorlar.

gene alakası var mı bilmiyorum ama son ihtimal bahsettiğiniz "ses kesikliği" ses yükseldiği zaman oluyorsa hoperlor patlamış olabilir.

• Ben alırken yine forumlarda bakıyordum bu sorundan bahsediyorlardı, başıma gelmez sanıyordum ama ikisi de sorunlu çıktı dediğim 2 tablet de 2020 ekim üretimliydi. Eğer garantiye yolladıktan sonra da yine aynı sorunu yaşayacaksam içini açtırmaya gerek yok. Ayrıca kalem köşelerde bazen algılamıyor, bu son wacom teknolojisi kullanan tabletim olur herhalde manyetik çekim'den çok etkileniyor.

Yazılım güncelleştirmeleri ile düzeleceğini sandığım bir sorun değil donanımsal bir sorun isteyen son seste müzik açıp deneyebilir bazen müzğe bile gerek olmuyor youtube videosu izlerken ses sağ taraftan gidip gidip geliyor.

• Dex modu sayesinde, bilgisayara dönüştü resmen :)
    SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE KULLANICILARI - ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aylmz07 -- 24 Mayıs 2022; 18:27:2 >
  • aylmz07 kullanıcısına yanıt

Sade ve güzel bir kurulum olmuş. Ben beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKINLASINN -- 25 Mayıs 2022; 7:11:56 >
  • smartview ile kablosuz bir sekilde windows ekranina baglanmak mumkunmus, ikincil ekran olarak kullanabiliyoruz guzel olmus.

android 12 oneriyor musunuz 11'den gecmeye deger mi? bateri ve performans bakimindan dusus var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havya Makinesi -- 27 Mayıs 2022; 15:51:59 >
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Ben geçtim olumsuz bir fark görmedim Hatta değiştirilebilir tema renkleri daha da güzel olmuş.

• aylmz07 kullanıcısına yanıt

Tesekkur ederim hocam güncellerim odin üzerinden.

Yalnız bu Windows 10 için tableti ikinci ekran yapmayı nasıl bugüne kadar keşfedemedim aşırı üzüldüm. Tablet uzun süredir boş duruyordu, şimdi öyle işime geldi ki... Laptob ekranının yanına konumlandırabileceğim şekilde bir tablet tutacağı alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gurkanyal kullanıcısına yanıt
    Ben aynı sorunu yaşıyordum 3 defa servise götürdüm sorun yok dediler. En son tüketici hakem heyetine götürdüm. Bilirkişi cihazda sorun yok dedi. Defalarca ses kesilmesi olurken videoya aldım ama gösterdiğimde dikkate almadılar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gurkanyal kullanıcısına yanıt

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• alik21 kullanıcısına yanıt
    Ben tableti almadan once bunlari gormustum hatta sizindi mesajlar herhalde. Samsung servisini biliyorum bunla beraber sorun yasarsam 3 olacak gönderip gondermeme konusunda kararsizim

• Son güncellemeden sonra hard reset atmama rağmen tablette kasma var. Herkeste böyle mi? Ram plus 4 gb seçtim ayrica.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.