Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE KULLANICILARI - ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.653
Cevap
63
Favori
128.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazonda nedir fiyat?çok çok fark yoksa kesinlikle amazondan almanızı tavsiye ederim. 2 yıl firma 2 yıl da amazon garantisi var. Firma ürünün arkasında durmasa bile amazon arkasında duracaktır. Ben 200 lira fark olmasına rağmen amazondan aldım s5e'yi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görüşleriniz için teşekkür ederim. Çıkış tarihinin yakın olduğunu düşünerek biraz daha bekliyim diye düşündüm.acelem yok. Kampanyalar ile benzer fiyatlara alırım herhalde. Amazondan alımı değerlendireceğim. Amazon +2 yıl mı veriyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitbaer -- 11 Haziran 2020; 21:36:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mitbaer kullanıcısına yanıt
    Hayır firma garantisi ile eş zamanlı iki yıl garanti veriyor.

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Video editi için kullanılır mı yoksa direkt ipad 7 mi bakayım

• evet tabletim geldi yaklaşık 3-4 saattir kurcalıyorum güncellemeler falan. yeni bir güncelleme aldı, dokundurarak uyandırma özelliği geldi.

S5e değil de bu tableti aldığım için mutluyum. Kalemle yazı hissi gerçekten A+.
    Hoparlör harika diyebilirim. Ekran konusunda da belirgin bir farklılık hissedemedim ama daha önceki lenovo tabletimden geçiş yaptığım için çok farketmemiş olabilirim.

F/P ürünü olabilir.
  • Kurutulmus Domates kullanıcısına yanıt
    Video edit Photoshop vs yapıyorsanız iPad ve Apple pencil alın. Düşünmenize hiç gerek yok. Bu alanda Apple tek stabil seçenek.

• quote:

Orijinalden alıntı: RakunLander

evet tabletim geldi yaklaşık 3-4 saattir kurcalıyorum güncellemeler falan. yeni bir güncelleme aldı, dokundurarak uyandırma özelliği geldi.

S5e değil de bu tableti aldığım için mutluyum. Kalemle yazı hissi gerçekten A+.
    Hoparlör harika diyebilirim. Ekran konusunda da belirgin bir farklılık hissedemedim ama daha önceki lenovo tabletimden geçiş yaptığım için çok farketmemiş olabilirim.

F/P ürünü olabilir.
    Güle güle kullanın. Ben de özellikle kalem fonksiyonları ile ilgili olarak oldukça memnunum.
    Belki ekranı en iyi ekran değil ama ses kalitesi muazzam.

Kalem hassasiyeti ve yazma performansı oldukça iyi.

Sanırım ekrandan biraz fedakarlık ederek, kalem hassasiyeti ve ses konusuna yoğunlaşmışlar.

Bence de iyi bir iş çıkmış F/P anlamında.

Ekran ve yongaseti daha iyi olabilir miydi ? Tabi ki olabilirdi ama o zaman kalem dahil 2.400 - 2.500 gibi bir fiyata almak imkansız olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surfer -- 14 Haziran 2020; 4:49:53 >

• Merak ettiğim konu bu tablete kısa zamanda kılıf kap bişiler almak lazım ama nette hiçbir yerde yok. Sanırım bir süre beklemek gerekecek

• Fiyat bayağı iyiymiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: mitbaer

İlgilenenler için şu anda mediamarktta 2287 TL
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-tab-s6-lite-tablet-g%C3%BCl-kurusu-1209220.html
    Yahu bitti mi ben giremiyorum. Hemen mi bitirmişler, yarın sipariş veririm diye düşünmüştüm :(

• fxaxtxixh kullanıcısına yanıt
    Gece indirimi yapmışlar. Vardır bi numaraları. Mağazada filan vardı aynı fiyata

Gece indirimi olduğu için ertesi güne kalmıyor

• surfer kullanıcısına yanıt
    fxaxtxixh kullanıcısına yanıt
    S6 lite da gece indirimi yoktu. Diğerlerine yönlendirmek için kaldırmışlar diye düşünmüştüm. Ama şimdi baktım görünmüyor.
    Mağazada vardır belki

• Merhaba, öncelikle biraz kendimi anlatayım.
    Tıp fakültesi öğrencisiyim ve tablet elzem bir ihtiyaç şuanda benim için.
    Samsun galaxy s9+ telefon kullanıyorum ve super amoled ekranı çok sevdim. Bu çok fark yaratır mı bu üründe. Malum fiyatı uygun ve kalemli olduğu için bu ürünü seçmek istiyorum. Ama kafamda ekran soru işareti var...

2.298,99 fiyatına buldum...

Kullanan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim. Textbook okuyacağım , slayt , pdf okuyacağım ve not olacağım üzerine...
    teşekkürler
    Mediamarkta tekrar gelmiş buna arada

• quote:

Orijinalden alıntı: fxaxtxixh

Merhaba, öncelikle biraz kendimi anlatayım.
    Tıp fakültesi öğrencisiyim ve tablet elzem bir ihtiyaç şuanda benim için.
    Samsun galaxy s9+ telefon kullanıyorum ve super amoled ekranı çok sevdim. Bu çok fark yaratır mı bu üründe. Malum fiyatı uygun ve kalemli olduğu için bu ürünü seçmek istiyorum. Ama kafamda ekran soru işareti var...

2.298,99 fiyatına buldum...

Kullanan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim. Textbook okuyacağım , slayt , pdf okuyacağım ve not olacağım üzerine...
    teşekkürler
    Sizden cevap gelmeden gittim aldım vatanda 2290'a

• Samsung Galaxy Tab S6'yı Enine Boyuna Detaylıca İnceledim. Almayı düşünen ama aklında soru işareti olan varsa bakabilir.
    https://www.youtube.com/watch?v=bGdMvULE3Wk&t=31s
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.