Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE KULLANICILARI - ANA KONU (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.653
Cevap
63
Favori
128.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, makale okumak, üzerinde not almak, pdf ders notları çalışmak için bu tableti düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? İngilizce bir kelimeyi seçip sözlük anlamına bakabiliyor muyuz( Türkçe ya da İngilizce farketmez) amazonun tabletlerindeki gibi?

• Grimp kullanıcısına yanıt
    Evet s pen ile translate edebiliyorsunuz.
  • Grimp kullanıcısına yanıt

Gayet yeterli hocam bu işler için.

• @CheffromMars @pckobat_78 Çok teşekkür ederim

• Not programı olarak Samsung Notes harici ne uygulama kullanıyorsunuz? Nebo satın aldım ama fazla sayfalı PDFlerde sıkıntı çıkarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umut5513 kullanıcısına yanıt

xodo pdf süper

• Bahtsızlikta zirveleri yaşıyorum

N11 de sepete S6 Lite, Ekran Koruyucu, Kılıf, 64gb Micro SD kart ve tablet tutucu ekledim 2500 TL ye mâl olmuştu (S6 Lite 2200 TL idi)
    Dünden beri siparişi veriyorum kartı giriyorum reddediyordu sistem, olmuyordu bir türlü. Sabahta baktım stok sıfır gözüküyor ve fiyat 2350 ye çıkmış.
    Geçen hafta siparişi gececektim kartın extre gününe 4 5 gün vardı o geçsin en azından para yığılması olmasın demiştim ama zam üstüne zam geldi.

Doların yavaş yavaş düşmesi ve okulların yüz yüze eğitime geçmesiyle tekrar fiyat 2200 e düşer mi arkadaşlar sizce. Hafta sonuna kadar beklesem mi yoksa direkt sipariş versem mi?

• burak-82 kullanıcısına yanıt
    Belki de almaman gerekiyordur. Evren sana mesaj veriyordur :))
  • surfer kullanıcısına yanıt

Evren aslında İpad almam için zorluyor ama bütçe yok malesef SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE KULLANICILARI - ANA KONU 

2 gündür İpad kullanıyordum yok böyle muazzam bir cihaz ya resmen içim gitti.

Kuzenimin çocuğu evlerinde bulunan İpad e defalarca yanlış parola girince İpad kilitlenmiş ve İpad Etkin değil uyarısı veriyordu bana getirdi yapabilir misin diye.

Bende itunes üzerinden onardım ve 2 gün kullanma fırsatım oldu.

6. nesil ipad olmasına rağmen yağ gibi akıyordu donma kasma sıfır ve ekran canlılığı da bir o iyiydi. Ve bence Apple ın İpad lerde uyguladığı en ama en güzel politika 4:3 ekran formatı.

Üstten alttan sağdan ve soldan gözleri tamamen dolduruyor ve benim kulanım amacıma yani eğitim odaklı kullanıma daha uygun. Android tarafındaki cihazlar genel olarak 5:3 veya 16:10 kullanıyolar bu da multimedya için daha verimli bir ekran oluyor.

Ama öte yandan 128gb İpad 8 + Apple Pensi ortalama 4000 TL yi aşıyor... SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE KULLANICILARI - ANA KONU 

Bu şartları düşününce İpad alamadım ve 2299 a S6 Lite ve 50 liraya da sepete ekran koruyucu ekleyerek şu an siparişimi vermiş durumdayım. Umarım uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirim. Yardımcı olan olmayan herkese çok teşekkür ederim. Tabletim geldiğinde kullanım deneyimlerimi, tablet hakkındaki düşüncelerimi ve kalemli bir cihaz olması hasebiyle, eski telefonum Note Fan Edition ile ufak tefek kıyaslamalar ile tekrardan burada paylaşacağım.

S6 lite kullanıcıları ailesine hoş geldin. Hayırlı olsun. Uzun zaman araştırdın. Hadi bakalım şans yüzüne gülsün sorunsuz bir şekilde uzun zaman kullanmak nasip olsun. Gelince yaz merak ediyorum deneyimlerini 😀

• arkeskin52 A kullanıcısına yanıt

Hoşbuldum hocam çok teşekkür ederim, aslında uzun zaman sürmesi fotoğraf makinemin lenslerini satmayı beklemem yüzünden olmuştu ama olsun geç olsun güç olmasın kısmet bu güneymiş.

Çok teşekkür ederim, gelir gelmez deneyimlerimi paylaşacağım inşallah SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE KULLANICILARI - ANA KONU 

İyi günlerde güle güle kullan :)

Gayet iyi bir cihaz aldığından emin olabilirsin. Ben internet performansı biraz düşük kaldığı için iPad e geçmiştim ama bu fiyata alınabilecek zaten daha iyi ve modern bir cihaz yok.

Dediğin gibi 128 ilk iPad biraz pahalı ama kalem konusu sorun degil. Ben 32 lik iPad ile 170 liralık cin markası uyumlu kalemi sorunsuz kullanıyorum:)) ama 32 GB da bu zamanda bu cihazlara yakışmıyor bence.

Yani iPad her şekilde daha pahalı. Ayrıca android aldığın için kaliteli başarılı not alma programlarını ücretsiz ( c*ra*cklı) olarak da rahat bulabilirsin.

Güle güle kullan diyorum tekrardan. ;))
  • Arkadaşlar bugün bir şey denedim kuzenimin eski telefonu olan Samsung Note 3 ün yedek spen ucları duruyormuş bana verdi. Bende Tab s6 lite kaleme uyar diye aldım. Valla takır takır çalışıyor. Uyum sorunu da olmadı. Tam olarak oturdu. Tabletin kendi kalem ucu 4. Ayında artık deforme oluyordu. Samsungtan alacaktım yenisini ama gerek kalmadı. Eşinizde dostunuzda varsa sizde bu yöntemi uygulayabilirsiniz.
    SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE KULLANICILARI - ANA KONU

• Pil konusunda beni üzen cihaz. 7 senedir kullandığım iPAd 3. nesil var. 3 senedir falan pili sıkıntılı bana göre, eskisi gibi dayanmıyor ve cihaz çok hantallaştı. Buna rağmen bekleme süresi olarak S6 Lite yanından bile geçemiyor. Ama şarj olma süresi de iPad'e göre çok hızlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: arkeskin52

Arkadaşlar bugün bir şey denedim kuzenimin eski telefonu olan Samsung Note 3 ün yedek spen ucları duruyormuş bana verdi. Bende Tab s6 lite kaleme uyar diye aldım. Valla takır takır çalışıyor. Uyum sorunu da olmadı. Tam olarak oturdu. Tabletin kendi kalem ucu 4. Ayında artık deforme oluyordu. Samsungtan alacaktım yenisini ama gerek kalmadı. Eşinizde dostunuzda varsa sizde bu yöntemi uygulayabilirsiniz.

Ben bayadır samsung note 4 kalemiyle kullanıyorum tableti hem daha ufak hem daha şık ceket mont cebinde yer kaplamıyor. Kendi kalemi evde buzdolabının üzerinde magnetlerin arasında duruyor.

• Merhabalar

Bende yakın zamanda aranıza katıldım. Fiyat performans olarak cazip gelmişti ve şimdilik pişman etmedi bakalım. Ekran da amoled olsa 4 4'lük olacakmış ama hepsi bir arada bu fiyata olamıyor.

Samsung notes uygulamasını çok beğendim ben. PDF'leri kategorize etme, üzerine not alma ihtiyacı için çok yeterli. S-pen ile kelimeler üzerinde kalemi gezdirerek çevirileri görebilmekte iyi oluyor.

Kılıf konusunda size danışmak istiyorum. Benim gördüğüm piyasada sadece 2-3 farklı kılıf var. Siz hangi kılıfı önerirsiniz? Samsung'un orjinal kılıfı iyi duruyor ama hem stokta yok hem gereksiz pahalı. Bunun replikasını bulsam direk alcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: surfer

İyi günlerde güle güle kullan :)

Gayet iyi bir cihaz aldığından emin olabilirsin. Ben internet performansı biraz düşük kaldığı için iPad e geçmiştim ama bu fiyata alınabilecek zaten daha iyi ve modern bir cihaz yok.

Dediğin gibi 128 ilk iPad biraz pahalı ama kalem konusu sorun degil. Ben 32 lik iPad ile 170 liralık cin markası uyumlu kalemi sorunsuz kullanıyorum:)) ama 32 GB da bu zamanda bu cihazlara yakışmıyor bence.

Yani iPad her şekilde daha pahalı. Ayrıca android aldığın için kaliteli başarılı not alma programlarını ücretsiz ( c*ra*cklı) olarak da rahat bulabilirsin.

Güle güle kullan diyorum tekrardan. ;))

Çok teşekkür ederim daha iyisi sizin olsun inşallah (aslında sizde halihazırda daha iyisi var ama daha da iyisi olsun inşallah SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE KULLANICILARI - ANA KONU )

S6 Lite'ın hız konusunda bana ziyadesiyle yeteceğine eminim. Örneğin ben şu an J7 2016 kullanıyorum onun hızı bile bana yeterli geliyor.

Sadece ekrandan yana tereddütüm var ama yapacak birşey yok ne kadar para o kadar köfte.

Tablet gelsin bakalım bayağı merak ediyorum ya. Hele ki son gün İpad 6 yı 2 gün deneyimleyince merak iyice sardı sarmaladı SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE KULLANICILARI - ANA KONU 

• Hanzee kullanıcısına yanıt

Aliexpreste mokocases diye bir satıcı var orada orijinalinin replikası var 140 lira. Gümrük vergisi 18 tl ekle 160 lirayı buluyor. Ben daha önce hiç alışveriş yapmadığım için alasım gelmedi. Bir bak derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hanzee

Merhabalar

Bende yakın zamanda aranıza katıldım. Fiyat performans olarak cazip gelmişti ve şimdilik pişman etmedi bakalım. Ekran da amoled olsa 4 4'lük olacakmış ama hepsi bir arada bu fiyata olamıyor.

Samsung notes uygulamasını çok beğendim ben. PDF'leri kategorize etme, üzerine not alma ihtiyacı için çok yeterli. S-pen ile kelimeler üzerinde kalemi gezdirerek çevirileri görebilmekte iyi oluyor.

Kılıf konusunda size danışmak istiyorum. Benim gördüğüm piyasada sadece 2-3 farklı kılıf var. Siz hangi kılıfı önerirsiniz? Samsung'un orjinal kılıfı iyi duruyor ama hem stokta yok hem gereksiz pahalı. Bunun replikasını bulsam direk alcam.

Aliexpress'ten aldım Buradan bir arkadaşın tavsiyesiyle. İnternetten kupon aldım vergisiyle beraber 80TL'YE geldi mükemmel. Sadece bir ucunda deforme var takmadım onuda

• Akhunturk kullanıcısına yanıt

Ben kendi kalemini seviyorum tabletin. Elime iyi oturuyor. Ucunu da yenilemiş oldum çok iyi oldu 😀

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.